Żywotność X Jaspera

IloveTattoo

Banned
Witam.
Jak w opisie interesuję mnie czy dużo gracie na swoim Xboxie i czy nie widać objaw niepokojących ^ ^ szczególnie chodzi mi o Jaspera :D Ja szczerze przyznam że ostatnio 14 h chodził mój Jasper i wcale nie był gorący ^ ^ :yeye:
 

sstube

Użytkownik
Użytkownik
ja na swoim gralem raz 22h i byl lekko ciepły
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
Widzę syndrom przewrażliwienia hehe ale to nic ja gram teraz 2-3 h i przerwa godzina może troszkę więcej zależy czy się chce.Ogólnie na Jasperach nie ma zasady ile się gra,jedyne co wystarczy zrobić to dbać o niego i nie wsadzać do szafki.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
u mnie czasami X chodzi nawet 20 godzin i nigdy nie jest gorący :) co najwyżej lekko ciepły.
 

lolpen

Banned
Użytkownik
U mnie pochodził około pół roku i RROD :D Nowa płyta główna potrzebna :/ Nie mówcie mi tylko pierdół w stylu "trzymałeś ją we wnęce/szufladzie/etc to masz". Była właściwie ustawiona itd. itp. Cóż, taki mój fart do sprzętu :D
 

Litwin95

Banned
@lolpen Zawsze może trafić się jakiś trefny egzemplarz, w końcu to tylko sprzęt. :)
 

IloveTattoo

Banned
lolpen Jasper to był ^ ^?
 

Hesperide

Użytkownik
Użytkownik
Moi Drodzy od tego jest gwarancja...:D

Ja grywam zazwyczaj wieczorami 21-23, w dzień mniej, czasami wcale. Konsolkę mam od grudnia 09r i spisuje się bdb. ; )
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Wiecie to nie chodzi o to ile konsola chodzi tak naprawde, chodzi o konsystencje czasteczek ktore sa w cynie - kulek bga. Gdy substancja jest goraca zaczyna sie rozprezac i kiedy robi sie zimno zaczynaja sie sprezac i wtedy pekaja.
 

naruto29

Banned
Użytkownik
ja mam Jasperka kwiecień 09 i nic nie zauważyłęm żeby mi sie przegrzewał a gram 3-4h dziennie no czasem mniej;))
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
U mnie pochodził około pół roku i RROD :D Nowa płyta główna potrzebna :/ Nie mówcie mi tylko pierdół w stylu "trzymałeś ją we wnęce/szufladzie/etc to masz". Była właściwie ustawiona itd. itp. Cóż, taki mój fart do sprzętu :D
Twój jasper miał zapewne starszą wersję radiarora. Ktoś na forum pisał ,że ma 2a jaspery i ten z nowym radiatorem jest o 8st. chłodniejszy. Sam jestem w szoku.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Twój jasper miał zapewne starszą wersję radiarora. Ktoś na forum pisał ,że ma 2a jaspery i ten z nowym radiatorem jest o 8st. chłodniejszy. Sam jestem w szoku.
WTF?
Czym one się różnią?;>
Ja pogrywam raczej krótko, ale często :D
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
WTF?
Czym one się różnią?;>
Ja pogrywam raczej krótko, ale często :D
No zobacz kolo wydaje się wiarygodny:
http://xboxforum.pl/konsoli-f23/wymiana-pasty-termoprzewodzacej-izolacja-tunelu-52202.html
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja mam bez tego pipe. Dwa zwyczajne radiatory. Czyli wychodzi na to, że mam ta "lepszą" wersję.
 

kaligula1984

Użytkownik
Użytkownik
W weekend gram od rana do wieczora nonstop czasmi konsola jest wlaczona przez caly weekend jak przyjada znajomi w tym czasmie raz czy 2 mi sie zawiesila ale tylko w grze FORZA 2 podczas zapisywania save na wbydowanej pamieci... :|
 

IloveTattoo

Banned
Ale lolpen nie napisał że miał Jaspera ;p zadałem mu pytanie czy to był jasper ale nie odpowiedział ;p Ja jak narazie tylko jeden przypadek Jaspera rrod widziałem ;p
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
pierwsze jaspery mają troszkę sprzętu od falcona jeszcze adidas nie gadaj że obojętnie ile chodzi konsola to i tak się zepsuję bo to nie prawda jest
 

lolpen

Banned
Użytkownik
Tak, Jasper. Nie słyszałem o tych radiatorach :O A to ciekawe.
Hehe tak sobie pomyślałem... jakbym kupił Xenona to by mi pewnie z 10 lat chodził .
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
a z którego miecha jaspera miałeś ?
 

Zozol

Banned
Wiecie to nie chodzi o to ile konsola chodzi tak naprawde, chodzi o konsystencje czasteczek ktore sa w cynie - kulek bga. Gdy substancja jest goraca zaczyna sie rozprezac i kiedy robi sie zimno zaczynaja sie sprezac i wtedy pekaja.
Poprawisz Błędy ???
Mój ma z 2,5 miecha i jest za***
 

Do góry Bottom