A Way Out

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie!
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gra oferuje całkiem ciekawą historię. Ukończona w 6h i 12min, zcalakowana po 7h 42min. Proste 1000 GS. Muzyka wg mnie bardzo dobra, a szczególnie w ucho wpadł mi utwór na koniec gry. Gra mocno nastawiona na współpracę między graczami. Każdy musi w danym czasie coś robić zamiast obijać się. Momentami bywa zabawnie, szczególnie mi zapadło w głowie wspólne wspinanie się po ścianie. Można się pośmiać z różnych dialogów. W grze jest sporo dodatkowych aktywności, gdzie można porywalizować ze swoim znajomym na punkty. Jest też parę mini-gierek pokroju granie w Connecta, na maszynie do gier, rzutki czy odbijanie piłeczki do Baseballu. Graficznie nie razi w oczy, jedynie do czego bym się przyczepiła to do sterowania pojazdami, a tak to nie ma do czego. Bardzo fajne wstawki jakby z filmów w czasie gry gdy dzieje się jakaś grubsza akcja. Mega plus dla twórców gry za super podejście do graczy, że wystarczy jedna kopia gry, a pozostali znajomi pobierają demo, żeby móc z nami zagrać w pełną wersje tej gry. Cena gry również na plus. Tyle powinny kosztować gry na premierę z 6 godzinną fabułą. Ogólnie warto było ograć, miło spędzony czas. Moja ocena 8/10 :)
 
Ostatnia edycja:

Misiek89gdz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bardzo fajna gierka. Najbardziej przypomina mi świetnego Fahrenheit'a przy którym też dobrze się bawiłem. Wraz z moją dziewczyną ukończyliśmy ją w dwóch kilkugodzonnych sesjach. Grafika bez szału, ale nie ona odgrywa tu decydującą rolę. Uważam, że gra nie rozpieszcza nas osiągnięciami i łatwo je pominąć. Nikt nie próbuje nas sztucznie nagradzać za każdą banalną czynność np. za każdy ukończony rozdział. Zakończenie intrygujące jednak nieco przeciągnięte. Z drugiej strony gra zachęca do ponownego przejścia. Niektórych mogą denerwować pewnie nieścisłości w fabule i niezbyt realne sceny akcji, ale jeśli przymkniemy na to oko to spędzimy miłe kilka godzin z poruszającą fabułą.

EDIT: czy tez macie taki problem, że osiągnięcia wskakują Wam dopiero po jakimś czasie? Ja dostałem dopiero na następny dzień o_O a inne w ogóle mi nie wskoczyło
 
Ostatnia edycja:

PanBudzynski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra idealna na couch co-op z partnerem. Cena niziutka, 99 złotych jak na grę którą idzie ukończyć w jakieś 7-8 godzin całkiem spoko. :) Grafika miła dla oka (choć czasem można ponarzekać), fabuła całkiem spoko, zakończenie jakże zwrotne. Polecam gorąco jako taki "weekendowy kąsek"!
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świetna gra chciałbym więcej takich! Jedyne co mi się nie podobało to strzelanina na końcu i ucieczka na motocyklach gdzie nasze postacie były faszerowane wiadrami ołowiu. Większość gry była realistyczna a tu nagle takie coś.
Trochę też wkurzają zabugowane osiągnięcia, musiałem powtarzać kilka razy.. ale na szczęście twórcy dali opcję powrotu do danych scen.
Graficznie jest w porządku lecz bez wodotrysków, trzeba mieć na uwadze że konsola musi generować dwa obrazy naraz.
W niektórych miejscach mamy też niewielki wybór czy zrobić coś na wariata czy z mózgiem.

10/10
 

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W tej grze nie ma żadnej opcji aby zagrać z komputerem ? jako nasz partner ? tylko i wyłącznie z kimś można grać ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
W tej grze nie ma żadnej opcji aby zagrać z komputerem ? jako nasz partner ? tylko i wyłącznie z kimś można grać ?
Tak, tylko z kimś. Ale jest pewien plus, wyślij zaproszenie jakiemuś znajomemu to on nie musi posiadać tej gry, dostanie opcję pobrania gry i zagrania z Tobą bez jej posiadania ;)
 

Do góry Bottom