ABGX360 problemy:/

ZeneQr

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chciałem sprawdzić przed nagraniem gry od kolegi i w Mafi2 i The Saboteur pojawia się coś takiego:
http://images35.fotosik.pl/747/3fc83efa36f2e06e.jpg

co to jest? bo przy niektórych grach też pojawiają się komunikaty tle że inne niż ten (na końcu podaje 4 warianty dlaczego nie sprawdził czy jest to dobra kopia)
Liczę na waszą pomoc;)

pozdrawiam
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
a masz dobrze abgx ustawiony?? w zakładce autifix daj na lvl 3
 

krzysiek058

Użytkownik
Użytkownik
Wrzuć obraz na dysk, pobierz to i od nowa przeskanuj abgxem.

Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
 

ZeneQr

Użytkownik
Użytkownik
ok spróbuje to po pobraniu zrobić bo w ustawieniach dałem level 3 i tak to samo:/
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Obraz był przerabiany na wave3 ?
 

ZeneQr

Użytkownik
Użytkownik
Obraz był przerabiany na wave3 ?
oj tego to ja nie wiem:/ jak się to sprawdza? też w abgx360?
 

krzysiek058

Użytkownik
Użytkownik
Pobralo ci sie?
 

ZeneQr

Użytkownik
Użytkownik
sorry wielkie ale musiałem zmywać się i nie pobrałem:/ teraz pobieram i zobaczymy co z tego będzie:)
 

blax16

Użytkownik
Użytkownik
Moze stary abgx?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
albo gra zle nargrana (nie ma layerbreaka) albo nagrywarka ci pada - tak czy owak do kosza
 

ZeneQr

Użytkownik
Użytkownik
albo gra zle nargrana (nie ma layerbreaka) albo nagrywarka ci pada - tak czy owak do kosza
w przypadku mafi to nie wiem czy zła kopia bo kolega instalował ją!:)
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
Gra ma zmieniony Wave, sugeruję że jest to 3 i jak masz przerobkę która czyta Ci wava 3 to nagrywaj śmiało, będzie działać.
W logu abgx chodzi o to że: "PFI nie może zostać zweryfikowany ponieważ nie ma go w bazie danych, PFI powinno się zgadzać przynajmniej z wave 4"
Gra fabrycznie ma chyba z tego co pamiętam Wava 6, i tak jak mówie jak masz przerobe która czyta ci Wave 3 to nagrywaj, będzie działac.

EDIT: zawsze możesz przywrócić do oryginalnego Wave poprzez wgranie patch pfi, patch video w zakładce manually patch and extract file.
 

ZeneQr

Użytkownik
Użytkownik
a jak spatchować? bo wiem że jest strona z tymi plikami o których pisałeś ale jak znaleźć pliki do wave który mnie interesuje?
ja mam extreme 1,6 więc chyba wave4...zgadza się? a w mafię 2 mogę zagrać bo sprawdzałem...

teraz pobrałem to co mi wczoraj ktoś pisał żebym ściągną i spróbował jeszcze raz:)

EDIT w tym abgx w zakładce o której pisałeś jest dużo tych okienek do wklejenia plików poza tym pfi i path video jest coś tam ss itd. je zostawić nie zaznaczone?

najlepiej jak jest poradnik jak patchować agbx360 to proszę powiedzieć:) to sobie najwyżej znajdę;)

EDIT2

Wrzuć obraz na dysk, pobierz to i od nowa przeskanuj abgxem.

Free File Hosting, Online Storage & File Upload with FileServe
zrobiłem jak kolega wyżej radził i pisze że automatycznie zaaktualizowało czy jakoś tak:) w każdym bądź razie sprawdza obraz zobaczymy jak będzie z mafia2:)

dzięki;)
 

ZeneQr

Użytkownik
Użytkownik
Niestety Mafii 2 nie chciało spatchować...mimo zastosowania rady Krzyśka która pomogła przy The Saboteur....jak inaczej można zrobić by w końcu sprawdziło te mafię?
jest ona po polsku...próbowałem znaleźć jakieś pliki na tej stronie http://abgx360.net/verified.php ale dodając te pliki w manual patch itd. i nic tylko że się zmieniło i pisało że patchowanie nie powiodło się:/
 

Do góry Bottom