AC: Brotherhood na lt2.0

lyskey9

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam X'a z lt 2.0 i dashem 14719, nigdy nie łączyłem się z xlive, nie używam TU do żadnej gry, nie miałem problemu z żadną grą xgd2 ani xgd3. Brotherhood jest jedną ze stu w mojej kolekcji i tylko on sprawia mi problem.
Zmarnowałem już około 8 płyt na tego Brotherhooda i wszystkie bez powodzenia.
-Nagrywałem metodą lt2.0 (backup creatorem podmieniałem na plik topologyfor20.bin) i nie działa?
-z topolgią też nagrałem (abgx ją wsadził)ale to oczywiste że nie zadziałało bo to działa tylko na lt3.0.
-nagrałem też z patchem ap2.5 z hot pursuit czy tam black opsa (ten plik XGD2.COD-BO.COD-MW2.Halo-Reach.top.data.v1.bin)

To jest jedyna gra której nie potrafię załączyć, a zielony nie jestem.
Wydaje się że wszystko już próbowałem, z różnych źródeł i te same próby.
Proszę forumowiczów o pomoc, a moderatorów i adminów o nie wyrzucanie tego do kosza, bo już raz ktoś usunął mój temat bez rozwiązania, a szukajki używałem i też nie znalazłem rozwiązania.
Pozdrawiam.

Jeśli ktoś na LT 2.0 nie umie poradzić sobie z tą grą to chętnie pomogę bo wiem jak to zrobić ew pytać.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
potrzebny jest patch do brotherhooda a nie z black opsa czy hot pursuit...
 

Mati_Nowakowski

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam w to śmigam a mam lt 1.91 ;D
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
fajnie ale co to wnosi nowego do tematu??
 

lyskey9

Użytkownik
Użytkownik
@barman_2000
"black opsa czy hot pursuit", miałem na myśli że to jest ap2.5 po prostu, a w AC:B, BO czy tam Hot Pursuit, to nadal ten sam plik...

@Mati_Nowakowski
i co sie cieszy?:witless:
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jak ja mialem jeszcze lt 2.0 to wiem ze musialem szukac topologii specjalnie do tego tytulu bo inne nie dzialaly, a ja wiem ze to ten sam plik ale do gier ap 2.5 byly do kazdej osobne aby dzialaly poprawnie
 

lyskey9

Użytkownik
Użytkownik
A czy mógłbyś bądź ktokolwiek może pomóc mi znaleźć ten plik?
 

buteks102

Użytkownik
Użytkownik
 

lyskey9

Użytkownik
Użytkownik
ale chodzi mi o sektor topology/ap2.5, nie o title update:(

btw, znalazłem takowy tutaj -> link dokładnie pod moją wersję:
-6D88AE4F Assassin’s Creed: Brotherhood RegionFree.
no tak niby to jest to, ale w xbc nie da się wsadzić ich pliku .bin na sektor ap.25 bo ma za mały rozmiar. Może ktoś pomoże mi znaleźć ten plik albo objaśnić mi tą stronę ocb z ich plikami bin?
 

lyskey9

Użytkownik
Użytkownik
Wsadziłem plik bin z tej strony hex edytorem neo, wyglądało to tak, że trzeba hexem wykopiować dane z pliku .bin z tamtej strony z odpowiedniego media (każda ma swój numer) i wkleić w odpowiednim wierszu na pliku iso, tak jak opisano na stronie. Jest to przydatna informacja dla posiadaczy LT 2.0, to bodajże jedyna gra z takim cyrkiem, mam nadzieję że komuś to pomoże;)

Temat można zamknąć:)
 

Do góry Bottom