1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktalizacja systemu przez grę na przeróbce

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RastaYeah, Listopad 22, 2014.

1. RastaYeah

RastaYeah Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    witam mam przerobionego Xboxa 360 jest to przeróbka lt lecz nie wiem jaka napewno nie najnowsza bo mam starego Dash'a

a mój problem jest taki dziś włożyłem grę bioshock 2 ( pirata ) i gra proponuje mi aktalizacje systemu z płyty bez podpisania do internetu ( chyba) i moje pytanie jest takie czy aktualizować i czy nie usunie mi przeróbki bo narazie jej nie chce tracić..
    a chciałbym mieć wreszcie jakiś inny dashboard bo ten to już jest taki stary nawet awatara nie mogę mieć

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Przerób to do lt 3 jak masz pewność że jest LT 2 i wtedy spokojnie grasz i się nie przejnujesz

4. RastaYeah

RastaYeah Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    a usunie te przeróbkę co mam czy nie?

Wczytywanie...

Poleć forum