Aktualizacja Dashboarda a lt 2.0

sasi0

Banned
Użytkownik
Witam, mam takie pytanie, mam Dasha 2.0.12416.0 i lt 2.0.
Czy jak zaktualizuje dasha to usunie mi się lt 2.0 i od nowa będę musiał przerabiać ?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Nic nie usunie przy tym LT. Możesz wgrać tego Xbox 360 Dashboard Update 2.0.13604.0 Download with Avatars bo jak wgrasz najnowszego (14699) to będziesz musiał wgrać LT 3.0 lub wgrywać Title Update do każdej gry XGD3 z osobna.
 

sasi0

Banned
Użytkownik
własnie, że usunęło lt ; d
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nic nie usunie przy tym LT.
Kolego zajmij się pomaganiem w nagrywaniu gier, bo widzę że o flashu nie masz totalnie pojęcia i wprowadzasz ludzi w błąd

Dashboard 13146 flas***e napęd do F/W: 0251. Zatem było jasne sasi0 że wywali ci przeróbkę.
No cóż, teraz pozostaje Ci zrobić nowego flasha
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
A jeśli mam przeróbkę ixtreme 1.51 to jakiego najnowszego dasha mogę wgrać, żeby nie utracić przeróbki? :)
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A jeśli mam przeróbkę ixtreme 1.51 to jakiego najnowszego dasha mogę wgrać, żeby nie utracić przeróbki? :)
2.0.12625.0 z tej strony Index of ./Xbox360/Uppdateringar/ aktualizacja z pendrive
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki zaraz sprawdzę czy mi się uda :D


Działa!! Dzięki za pomoc :)
 

a5133546

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sorry za odkopywanie tematu ale mam prawie takie samo pytanie. Już miałem robić update ale kolejny raz przeczytałem jak jedna osoba pisze, że nie usunie przeróbki, druga, że usunie itp

Obecnie mam dash 2.0.13604.0 i LT+ 2.0 (na 99%) robić update do 14719? Chodzi mi tylko o to żeby można było instalować dema (XBLA?) z pendrivea.
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
nie usuwa przerobki ja robilem z 13599 do 14719 i wszystko gra Lt 2.0
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
nic ci nie usunie jak ciupniesz 719
 

a5133546

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ehh, u mnie nie do końca. Np taka Forza Motorsport 4 najpierw chce chce się włączyć, po dograniu (na pendrive) title update włącza się i po chwili dostaję "Nie można autoryzować dysku" i konsola się restartuje.

Ogólnie to nie jestem zadowolony dalej nie mogę odpalić dem (XBLA?) z pendrive bo wyświetla mi "plik uszkodzony" i brak możliwości kopiowania na dysk...
 

MrDudi

Użytkownik
Użytkownik
Nie można autoryzować dysku"

przy tym komunikacie robisz trick z muzyką. odpalasz mp3 z pendriva lub audio cd z hdd jak sobie zgrałeś. dopiero po odpaleniu muzyki uruchamiasz grę i nie powinno nic wywalać , po chwili wyłączasz muzyke (w menu konsoli, wciskasz guide button na padzie, wiadomo). ten trick jest od dwóch dni i chyba go nie znasz to pisze. a co do dem z pendriva to u mnie np Mincraft tez sie nie uruchamia/nie che zgrać na hdd . inni chyba mają to samo.
 

a5133546

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wyczyściłem pamięć podręczną, zgrałem save'y i profile na pendrive'a. Potem zrobiłem format dysku bo okazało się, że mam tam niezły syf. Jeśli nie instalowałem gry na dysku wszystko chodziło ok ale po instalacji muszę używać tego tricku z mp3 (thx za info!).

Z tymi grami z pendrive'a to wielka szkoda bo ten update robiłem głównie dlatego, że brat mnie męczył o minecrafta...

Jeśli zrobię update firmware napędu do LT 3 też będę musiał tak kombinować ze starszymi grami?
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
xgd3 i xgd2 z ap2.5 będziesz musiał na nowo ponagrywać pod lt30 w grach xgd2 nic się nie zmienia.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Wtedy gry XGD3 i XGD2_AP2.5 nagrywasz po wgraniu "Topologii" przez abgx'a v1.0.6.
 

Do góry Bottom