aktualizacja

joga97

Świeżak
Świeżak
Witam!
Mam zamiar kupić konsole xbox 360 za parę dni,tylko muszę się jeszcze jednej rzeczy dowiedzieć.

Jak to jest z tą aktualizacją konsoli,chodzi mi oto czy jak kupię konsolę i będę chciał grać w jakieś nowe gry to czy będę musiał aktualizować konsolę aby gry działały??.Od razu mówię ,że nie będę podłączony do neta.:(
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master

TheSonyMix

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co wiem, to aktualizacje są opcjonalne.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Aktualizacja dashboardu jest wymagana do nowych gier
 

Gladiator18

Świeżak
Świeżak
A ja mam pytanie czy po aktualizacji offline można podłączyć się do liva nie bojąc się o bana? , bo słyszałem że podczas aktualizacji online może sprawdzić jego firmware i oflagować konsolę.
 

joga97

Świeżak
Świeżak
Czyli muszę zaktualizować dashboarda aby grać w nowe gry nawet nie będąc podpięty do neta??
 

Boberkowy

Użytkownik
Użytkownik
Tak .
 

joga97

Świeżak
Świeżak
z tego linku co mi dał #Pablooo88 wychodzi na to że zgrywam aktualizację dashboarta na pendrive'a i potem podłączam i jest ok?? prawda??
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Wszystko robisz tak jak w tamtym linku
 

joga97

Świeżak
Świeżak
A co jak zgram i konsolka nie wykryje pendrive'a i jak wtedy mam zgrać???Ale to tylko na wszelki wypadek
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
to w tedy na płytkę CD
 

snake68

Użytkownik
Użytkownik
wypal na plytę
cytuję z innego wątku;
3.2 - Płyta
Przy włączonej konsoli wkładamy płytę do napędu i wyłączmy konsole - po ponownym uruchomieniu konsoli, zostaniesz zapytany o uaktualnienie, zatwierdzasz i instalujesz nowy Dashboard.
 

joga97

Świeżak
Świeżak
Co jaki czas jest dostępna nowa aktualizacja??
 

Qjetan

Użytkownik
Użytkownik
Jak microsoft wprowadzi
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Aktualizacje nie wpływają na granie to tylko dodatki np nowe menu, avatar itp nic związane z grą. :)
 

Do góry Bottom