Aktualizacje gier bez konta XBOX Live przy nieprzerobionej konsoli - czy to mozliwe ?

Yacek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Posiadam PS3, lecz zakupiłem XBOXA360 specjalnie dla jednej gry - Alan Wake i ewentualnie Forzy 3 i Gears of War.
Nie chciałbym opłacać XBOX LIVE, chociażby dla samej zasady, bo moim zdaniem MS przegina w tej kwestii i w PS3 mam odpowiednik tego za darmo i tak powinno być.
Konsoli nie chcę przerabiać, lecz chciałbym mieć możliwość wgrywania patchy do gier, znalazłem na forum opis jak wgrywać z pendrive, ale po pierwsze nie wszystkim działa, po drugie dotyczy prawdopodobnie przerobionej konsoli. W temacie X360 jest zielony, więc będę wdzięczny za każde informacje.
 

_PlamKa_

Użytkownik
Użytkownik
Sposób przez pendrive każdemu działa. Ściągnij nowego dasha , nagraj na pena i wgraj na xboxa.
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Jakby co ptcha do Alan Wake nie ma wiem że jest patch do Forzy motorsport 3 i gears of war
 

mareee

Użytkownik
Użytkownik
Tylko pendrive.
 

lukaszwolfjanusz

Użytkownik
Użytkownik
ale jak nie masz przerobionej konsoli to możesz sobie spokojnie założyć konto na xbl i nie musisz kupować konta gold jeśli nie chcesz grać w multiplayer. rejestrujesz się i jesteś na tzw. koncie silver któro jest darmowe. Jak grasz np w Gearsów i ma darmowego patcha to on sobie sam pobiera. No chyba że się coś zmieniło bo bardzo dawno nie podłączałem konsoli do neta. Ale proponuję ci żebyś się podłączył i sprawdził sobie bo przecież nie masz obowiązku kupowania konta gold.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Zeby sciagnac update nie musisz nic placić..
Zakladasz konto na XBL wsadzasz daną gre,dajesz Zagraj i Ci wyskoczy czy chcesz pobrac update,klikasz tak i jedzie :)
 

mareee

Użytkownik
Użytkownik
Samo poprosi o aktualizację po podłączeniu do internetu.
 

Yacek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To całe szczęście, że nie trzeba mieć konta GOLD do pobierania łatek. Swoją drogą, czy to prawda, że przy zakupie nowej konsoli (moja to ARCADE SLIM 4GB) jest w standardzie gold jednomiesięczny ?
 

termit92

Użytkownik
Użytkownik
tak przy zakupie nowej konsoli dostaje sie golda na 3 miesiace, z tym, ze po 1 miesiacu na jedno konto. Czyli mozna zalozyc 3 konta i na kazdym miec po 1 miesiacu golda.
 

Do góry Bottom