1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacje gier bez konta XBOX Live przy nieprzerobionej konsoli - czy to mozliwe ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Yacek, Grudzień 3, 2010.

1. Yacek

Yacek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posiadam PS3, lecz zakupiłem XBOXA360 specjalnie dla jednej gry - Alan Wake i ewentualnie Forzy 3 i Gears of War.
    Nie chciałbym opłacać XBOX LIVE, chociażby dla samej zasady, bo moim zdaniem MS przegina w tej kwestii i w PS3 mam odpowiednik tego za darmo i tak powinno być.
    Konsoli nie chcę przerabiać, lecz chciałbym mieć możliwość wgrywania patchy do gier, znalazłem na forum opis jak wgrywać z pendrive, ale po pierwsze nie wszystkim działa, po drugie dotyczy prawdopodobnie przerobionej konsoli. W temacie X360 jest zielony, więc będę wdzięczny za każde informacje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    Sposób przez pendrive każdemu działa. Ściągnij nowego dasha , nagraj na pena i wgraj na xboxa.

4. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jakby co ptcha do Alan Wake nie ma wiem że jest patch do Forzy motorsport 3 i gears of war

5. mareee

mareee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
  6. lukaszwolfjanusz

lukaszwolfjanusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ale jak nie masz przerobionej konsoli to możesz sobie spokojnie założyć konto na xbl i nie musisz kupować konta gold jeśli nie chcesz grać w multiplayer. rejestrujesz się i jesteś na tzw. koncie silver któro jest darmowe. Jak grasz np w Gearsów i ma darmowego patcha to on sobie sam pobiera. No chyba że się coś zmieniło bo bardzo dawno nie podłączałem konsoli do neta. Ale proponuję ci żebyś się podłączył i sprawdził sobie bo przecież nie masz obowiązku kupowania konta gold.

7. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zeby sciagnac update nie musisz nic placić..
    Zakladasz konto na XBL wsadzasz daną gre,dajesz Zagraj i Ci wyskoczy czy chcesz pobrac update,klikasz tak i jedzie :)

8. mareee

mareee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Samo poprosi o aktualizację po podłączeniu do internetu.

9. Yacek

Yacek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To całe szczęście, że nie trzeba mieć konta GOLD do pobierania łatek. Swoją drogą, czy to prawda, że przy zakupie nowej konsoli (moja to ARCADE SLIM 4GB) jest w standardzie gold jednomiesięczny ?

10. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    tak przy zakupie nowej konsoli dostaje sie golda na 3 miesiace, z tym, ze po 1 miesiacu na jedno konto. Czyli mozna zalozyc 3 konta i na kazdym miec po 1 miesiacu golda.

Wczytywanie...

Poleć forum