Akumulatorek do pada xbox one

Border

Użytkownik
Użytkownik
Witam, przymierzam się do kupna akumulatorka ładowalnego do pada od xboxa one, lepiej kupić oryginalny play & charge kit za 90zl czy te akumulatorki z allegro za 30zł też dają rade? Kabel micro usb posiadam do niego używam go w PC.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Najlepiej kupić enelopy I dobra ładowarkę. jeśli chcesz się bawić w gorsze rozwiązanie, to tylko oryginalny zestaw play and charge.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
A pad od x one jak sygnalizuje niski poziom bateri? Bo pamiętam że od 360 diody mrugały.
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na ekranie masz informacje o poziomie naładowania pada.
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
Na ekranie masz informacje o poziomie naładowania pada.
używam go na kompie :D
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To nie wiem, nie miałem potrzeby używania pada na kompie.
Tak czy tak nie warto kupować tych kitów. Zwykłe akumulatorki AA i do tego ładowarka. Jak się rozładuje to w kilka sekund wkładasz naładowane i grasz dalej. No i trzymają bardzo długo. Ja mam firmy everActive to wymieniam co 2 tygodnie, a dzieciaki męczą konsolę dość mocno.
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
To nie wiem, nie miałem potrzeby używania pada na kompie.
Tak czy tak nie warto kupować tych kitów. Zwykłe akumulatorki AA i do tego ładowarka. Jak się rozładuje to w kilka sekund wkładasz naładowane i grasz dalej. No i trzymają bardzo długo. Ja mam firmy everActive to wymieniam co 2 tygodnie, a dzieciaki męczą konsolę dość mocno.
długo wytrzymują takie akumulatorki? Znaczy się na przestrzeni miesięcy/lat ?
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na pewno dłużej niż wytrzyma pad więc możesz być spokojny :D
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno dłużej niż wytrzyma pad więc możesz być spokojny :D
spoko, a ładowarkę polecasz jakąś? tak do 50zł
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem czy da się kupić coś sensownego do 50 zł ale wątpię. Ja mam everActive NC-1000 plus ale to koszt ok. 100 zł. Do padów sprawdza się świetnie ale jak syn rozładuje akumulatorki do zera w zabawkach to ich nie wykrywa więc następna będzie NC-3000 :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Akumulatorki dobra sprawa, sam mam ich kilka kompletów marek everactive, eneloop, ladda ale oryginalny akumulator Play & Charge podobno wytrzymuje do 30h co znaczy że grając cały dzień nie rozładujesz go a na noc podpinasz kabel lub wkładasz pada w stacje dokującą i masz gotowy sprzęt do grania następnego dnia. Ładowarka za to ma tę zaletę że tanim kosztem kupisz 2 pary aku, jedna się ląduje a drugą używasz.

Tu jest chyba najtańsza ładowarka mikroprocesorowa https://allegro.pl/ladowarka-everactive-nc-450-4-kanalowa-lcd-aaa-aa-i6285200303.html do tego 4x everactive lub eneloop lub ladda i zmieścisz się w budżecie. Wyższe modele to jedynie większa moc i więcej opcji.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Akumulatorki dobra sprawa, sam mam ich kilka kompletów marek everactive, eneloop, ladda ale oryginalny akumulator Play & Charge podobno wytrzymuje do 30h co znaczy że grając cały dzień nie rozładujesz go a na noc podpinasz kabel lub wkładasz pada w stacje dokującą i masz gotowy sprzęt do grania następnego dnia. Ładowarka za to ma tę zaletę że tanim kosztem kupisz 2 pary aku, jedna się ląduje a drugą używasz.

Tu jest chyba najtańsza ładowarka mikroprocesorowa https://allegro.pl/ladowarka-everactive-nc-450-4-kanalowa-lcd-aaa-aa-i6285200303.html do tego 4x everactive lub eneloop lub ladda i zmieścisz się w budżecie. Wyższe modele to jedynie większa moc i więcej opcji.
Mój na x360 działał spokojnie 40godzin. Oryginalny z pakietu z padem z przekręcanym krzyżykiem :)
Bardzo ciężki ten akumulator jest.
Wiem że wątek tyczy się obecnej generacji ale myślę że warto wspomnieć i o poprzedniej generacji.

Jak kupić to przynajmniej nc1000 plus minimum z minimum.
Pozdrawiam
 

sirtox

Użytkownik
Użytkownik
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam ładowarkę NITECORE D2 lub D4 ( d2 na dwa akumulatory a d4 na cztery). Plus ładowarki że ma dwa tryby ładowania szybki i wolny,dodatkowo pokazuje nam jakie aktualnie akumulatorki mamy w ładowarce, prąd ładowania oraz rodzaj akumulatorków( ogniwa), czas ładowania oraz napięcie ładowania. Używam jej do akumulatorków do pada jak i do akumulatrków 18650 do efajki. Używana od 2 lat. Polecam akumulatorki Panasonic Eneloop pro.
 

Do góry Bottom