Assassin's Creed Unity, kod z allegro.

kazik177

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, słyszałem wiele o blokowaniu konsol i kont przez MS więc wolę się upewnić czy kupując z poniższego linku AC mogę dostać bana. Czy te kody są z legalnego źródła?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6081522708&ref=last-visited
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Za kod bana nie dostaniesz...
Blokują konta za kupowanie lewymi kartami kredytowymi...
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co Ty gadasz, MS banuje konta z lewymi grami, a nie konsole :facepalm:. Dwa, że kody są legalne, bo pochodzą z bundli z konsol. Te gry były dołączane do konsol w sklepach w formie kodów, ktoś tego nie chciał i odsprzedał, albo po prostu sklepy te bundle sprzedają na części. Za kody banów nie ma ;)
 

kazik177

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To super, biorę sie za zakup, a jeszcze się spytam od razu, czy kupno kodów na ea access i golda jest też bezpieczne?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
To super, biorę sie za zakup, a jeszcze się spytam od razu, czy kupno kodów na ea access i golda jest też bezpieczne?
Ogólnie kupno KODÓW jest bezpieczne. MS nie ma jak sprawdzić tego skąd pochodzi kod. Przecież takie kody na EA Access i Golda możesz kupować w kioskach ruchu, kolporterach, hipermarketach itd. Nigdy nie kupuj kont z goldem, z grami, bo tu nie znasz prawdziwego pochodzenia. Musi być kod i nie ma czego się bać :)
 

kazik177

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok, dzięki wielkie za pomoc :)
 

Mysciak

Użytkownik
Użytkownik
Jak jeszcze nie kupiłeś to mogę Ci za 35zł sprzedać kod do Unity
 

SecondCoroner

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tak, kolego kup sobie Unity. EPICKA GRA !!!!
 

Do góry Bottom