Aukcje na allegro. Komentarze, opinie i sugestie.

damian4fabregas

Świeżak
Świeżak
Witam
Jestem nowy i mało wiem o konsoli Xbox 360, ale chciałbym ową nabyć. I tu pojawiają się moje pytania. Więc po kolei.
1. W jakiej cenie dostane nową konsolę (nie chce jej przerabiać, bo lubię grać online). Na allegro ceny są różne, ale to zależy od modelu.
2. Jaki model będzie najlepszy? tzn. bezawaryjny, cichy itp.?
3. Mam stary telewizor teleskopowy 28'. Czy jakoś na takim telewizorze jest dużo słabsza niż na LCD? LCD Full HD? Mam LCD 32' Full HD, ale to w salonie więc raczej gra odpada w tym miejscu ;/
4. Jaki Telewizor do 700zł polecilibyście do tej konsoli? A może taniej wyjdzie jakiś monitor?
5. Ile kosztuje gra w necie na tej konsoli?

Z góry dzięki za odpowiedzi
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Jestem nowy i mało wiem o konsoli Xbox 360, ale chciałbym ową nabyć. I tu pojawiają się moje pytania. Więc po kolei.
1. W jakiej cenie dostane nową konsolę (nie chce jej przerabiać, bo lubię grać online). Na allegro ceny są różne, ale to zależy od modelu.
2. Jaki model będzie najlepszy? tzn. bezawaryjny, cichy itp.?
3. Mam stary telewizor teleskopowy 28'. Czy jakoś na takim telewizorze jest dużo słabsza niż na LCD? LCD Full HD? Mam LCD 32' Full HD, ale to w salonie więc raczej gra odpada w tym miejscu ;/
4. Jaki Telewizor do 700zł polecilibyście do tej konsoli? A może taniej wyjdzie jakiś monitor?
5. Ile kosztuje gra w necie na tej konsoli?

Z góry dzięki za odpowiedzi
Hmm, bardzo słusznie, że wybrałeś konsolę xbox 360 :)
1. Cena zależy od modelu, zależy też czy wolisz kupić Xboxa używanego czy nie
2. Ja osobiście mam Xboxa 360 Arcade i jestem bardzo zadowolony, zapłaciłem za niego 699zł razem z dyskiem twardym 20GB, oczywiście jeśli wolisz nowszy to proszę bardzo, ale ja osobiście polecam Arcade, bo nie jest bardzo drogi, a działa bardzo dobrze (u mnie, niewiem jak u niektórych).
Aha kupując xboxa musisz wiedzieć, że są to bardzo awaryjne konsolę, ze skłonnością do żartów, czyli przegrzewaja sie często, dlatego warto pamiętać o tym, że powietrze dochodziło do xbx ze wsszystkich stron, nie powinno sie kłaść róznych rzeczy na x-pudle, ja kupiłem podstawkę chłodzącą do laptopa, podłożyłem pod xbx i juz sie tak bardzo nie nagrzewa, jesli chcesz zeby xbx byl cichy to zatkaj uszy, on nie może być cichutki zawsze jakis dzwiek bedziesz slyszec, jesli chcesz ograniczyć hałas, to zaintaluj daną grę na dysku twardym i będzie troszkę cichszy
3. Nie jest aż tak bardzo słaba jakość, jakis miesiąc grałem na właśnie telewziorze 28" i nie narzekałem, teraz natomiast gram na 40" calowym Full HD LC na HDMI i super mi sie gra, ale nie jest tak źle z tymi mniejszymi
4. Za 700zł nie kupisz telewizora 28" cali, zastanow się nad np. Samsung T220 22" LCD HD, jest na pewno lepszy niż pudło telewizorowe, a wcale nie jest powiedziane, że 22" to tak mało, a emocje są w HD .
5. Xbox Live możesz już kupić w Polsce od listopada, niewiem ile nigdy nie gralem na live, popatrz na google
powodzonka :)
 

damian4fabregas

Świeżak
Świeżak
a może ps3?
 

Grzesiek87

Użytkownik
Użytkownik
Jakie masz PS3?? I za ile??

damian4fabregas zastanawia się czy nie kupić ps3, a nie czy sprzedać :)
 

Kitket

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam pytanie czy widział ktoś takie słuchawki 2 w 1, to znaczy że mają mikrofon i można z innymi rozmawiać, oraz dochodzą dźwięki z gry ? Jeśli tak to prosiłbym o pokazanie aukcji.
 

damian4fabregas

Świeżak
Świeżak
opłaca się?
1: XBOX 360 Slim 4GB kabel HDMi NAJTANIEJ wys/24h (1331814075) - Aukcje internetowe Allegro (z przesyłką wyniesie 605zł)
2. XBOX 360 Slim 4GB kabel HDMi FVAT SKLEP PROMOCJA!! (1320499985) - Aukcje internetowe Allegro (wychodzi prawie o 100zł drożej, ale pewniejszy sprzedawca)

Opłaca się bać tą pierwszą?
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
znalazłem ciekawa aukcje z przeróbka 1.51 i napisałem do goscia czy była podłączana do live cena kup teraz jest bardzo ciekawa i od razu by wiza w aukcji tez pisze "3x 1 miesiąc abonamentu XBOX Live" i moje pytanie czy można założyć konto konto na live nie zużywając darmowego miesiąca jak kros wie to proszę o szybka odpowiedz nie chciałbym żeby mi ktos ta aukcje sprzątną .

kolo odpisał ze raz podłączał podłączał do live i masakra nie wiadomo czy mogli go oflagowac
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
XBOX 360 Premium JASPER 150w HDMI LT+ 1.7 (1335492478) - Aukcje internetowe Allegro w aukcji pisze ze cena do negocjacji napisałam mu 600Zł jak by się zgodził za tyle to sadzicie ze warto zwiać ?
 

Szymon9

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam teraz promocję w ME jest xbox 360 slim 250 GB z Fable 3 za 1100zł.
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
A samą konsole można kupić za 850zł więc nie wiem czy ta promocja jest taka dobra
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A samą konsole można kupić za 850zł więc nie wiem czy ta promocja jest taka dobra

chyba za 950 za 850 nigdzie nie ma slim 250 gb.
 

FNW

Użytkownik
Użytkownik
chyba za 950 za 850 nigdzie nie ma slim 250 gb.
Jak dobrze poszukałeś to można było z dwoma grami kupić nawet za 799 zł - teraz przed świętami można zapomnieć o takich cenach - ale jeszcze w zeszłym tygodniu w jednym z MM były ...
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
Powiem wam, że teraz na allegro jest tragicznie ciężko coś kupić, np. pady BCM używane dochodzą nikiedy do 70zł, czyli do ceny za jaką kupisz czasami nowego pada.
Gry tak samo, licytuję, ale nie chcę płacić np. 70zł za grę... Co prawda już udało mi się kupić np. Halo 3 za 20zł, czy Turoka za 27zł, ale to są ewenementy i opcja Kup Teraz!, potem sprzedaje je z zyskiem, bo to samo Halo3 sprzedałem wczoraj na aukcji za 29zł bez dostawy, jako przesyłka list priorytetowy 9zł, ale zwykle kosztyuje jakieś 4zł, więc łącznie zyskam 34zł, czyli 14zł naprzód, a pod warunkiem że mi je starszy kupił to 34zł
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
list priorytetowy 9zł, ale zwykle kosztyuje jakieś 4zł
w jakich ty czasach zyjesz ze opowiadasz glupoty o tym ze priorytet zwykle kosztuje 4zl?????

chyba dawno nic nie wysylales poczta polska ,,
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
w jakich ty czasach zyjesz ze opowiadasz glupoty o tym ze priorytet zwykle kosztuje 4zl?????

chyba dawno nic nie wysylales poczta polska ,,
mój drogi, to prawda rzadko wysyłam listy priorytetem, ale widzę ile ludzie płacą za przesyłkę jak do mnie gry wysyłają i nigdy nie przekroczyło to 5zł, to zależy też od wagi, jak jest 1 gra mieści się spokojnie w wadze do 0,5kg bo taka jest najmniejsza klasa priorytetu i wtedy sie wysyła tanio, a jak ty np. wysyłasz no niewiem towar 5kg to się nie dziwię że płacisz po 15zł i więcej...
 

Matii

Użytkownik
Użytkownik

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie warto. Konsola jak nowa , opis niczego sobie , zdjęcia ok , sprzedawca ma NIEMAL same pozytywy. Warto.
 

ufo400

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom