Babulec a czas gry :)

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Panowie jak tam z waszym graniem daje wam grac wasz babulec czy się krzywi jak chcecie dłużej pograć?
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U mnie nigdy nie było z tym problemu. Jak dzieci nie mieliśmy grałem kiedy chciałem. Teraz mamy dwójkę maluchów i w ciągu dnia nie mam szans na granie. Zostaje tylko wieczór ale to też może z dwie godziny bo syn ma taki sen że szkoda gadać. Ciągle się budzi, trzeba do niego chodzić i usypiać o różnych godzinach w nocy. Także kładę się dość szybko spać bo nie wiadomo nigdy jak zapowie się noc

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

flacha00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Krzywi strasznie:)
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Panowie jak tam z waszym graniem daje wam grac wasz babulec czy się krzywi jak chcecie dłużej pograć?
A kto by na to zwracał uwage??
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
A kto by na to zwracał uwage??
Czyli trzymasz krótko swoja babę?
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czyli trzymasz krótko swoja babę?
Pogada, pogada i tyle.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Za włosy i do jaskini.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie zwracam uwagi odpalam konsole i gram tyle w temacie

Wysłane z mojego GT-S7580 za pomocą Tapatalk 2
 

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja gram w sumie jedynie wieczorem w tygodniu lub w nocy w weekend. Mając małe dziecko ciężko jest znaleźć chwilę wciągu dnia a jak już jest to spędzam go z moją Panią. Jak już synek śpi, druga połówka padnie to mam czas na granie. Swoją drogą, że czasem sił już brak ;)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam i problem z głowy :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jako że jestem stary, to wieczorami jak dziatwa pójdzie spać (i zwolni konsolę [emoji3]). Wtedy przychodzi czas na odrobinę relaksu. [emoji6][emoji481][emoji483][emoji482]

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
 

SWISTAKIEM

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam. Na stałe... I zastanawiam się czy nie kupić drugiej konsoli

Wysłane z mojego Ignis 8 przy użyciu Tapatalka
 

makrella

Świeżak
Świeżak
Trochę pomarudzi, ale wtedy tylko, gdy czegoś zapomnę zrobić i zamiast jej pomóc siadam i gram, to się nie dziwię, że się czepia;p Zazwyczaj gram wieczorami, albo w weekendy. Choć niedługo potomek się urodzi to wakacje się skończą. Musze się nagrać za czasu.
 

PyroSafe

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja podobnie jak koledzy, mała córeczka plus żona więc w dzień nie ma szans. Gram tylko jak córka pójdzie spać a jak jeszcze dołożyć że pracuję na zmiany to tego czasu ekstra mało czasem jest:)
 

daro76

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czasem wieczorem ale wiadomo czasy się zmieniają są inne priorytety
 

Do góry Bottom