Ban - czym grozi?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mlodypy

Banned
Użytkownik
No mam, ale jeżeli będę miał rroda to nie uruchomią żadnej gry przecież tylko odrazu wszystko wymienią, po za tym mam kolesia któremu raz wyskoczył rrod i później wszystko działało ale na wszelki wypadek wysłał i mu wymienili wszystko razem z napędem i dodam że miał flash napędu więc czemu mi miało by się nie udać??
mi wyskoczyl 2 dni temu pierwszy raz rrod,zadzwonilem a gościu na infolini powiedzial,że jak w serwisie w ciągu godziny nie znajdą usterki to odsylają bez żadnej naprawy.
 

ckast

Banned
Użytkownik
Ale on jeszcze nie miał bana a Ty masz... Wpiszą ID konsoli sobie w kompa i zobaczą co i jak z Twoją konsolą. Przecież muszą to gdzieś wprowadzić
bezsens , ja wpisałem Id konsoli przy rejestracji a tam gwarancja:rolleyes:
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ale już ktoś pisał, że też tak miał a potem zadzwonił i tam się dowiedział o banie... ZADZWOŃ i problem z głowy a nie 10 razy o tym piszesz
 

ckast

Banned
Użytkownik
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ile razy Ci można powtarzać, że komuś już ten na stronie wyskakiwało że ok a potem zadzwonił i tam mu powiedzieli, że przykro ale BAN
 

Astor

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie,czy ktoś dostał bana na nieprzerobionej konsoli grając tylko w orginaly?
Z tego co wiem to NIKT wszystkie bany sa trafne:)
 

ckast

Banned
Użytkownik
Ile razy Ci można powtarzać, że komuś już ten na stronie wyskakiwało że ok a potem zadzwonił i tam mu powiedzieli, że przykro ale BAN
Dobrze już dobrze zadzwonię może jutro do ms i głupio się spytam czy mam gwarancję na X'a, pewnie będą chcieli id konsoli to wszystko się okaże, jak nie to wydam te 200-300zł na wymianę bebechów.
 

Wheelman

Użytkownik
Użytkownik
Bana przez gwarancje sprawdza sie przez xbox.com w wersji angielkiej a nie polskiej
 

ckast

Banned
Użytkownik
Bana przez gwarancje sprawdza sie przez xbox.com w wersji angielkiej a nie polskiej
To jeżeli będziesz tak dobry to powiedz jak to zrobić , wiem tyle że trzeba wejść na support i co dalej??
 

chmielek

Banned
Użytkownik
Ja mam do was takie durne pytanie. Gdy przerobię konsolę przywiozę ją do domu i odepnę kabel od neta już na zawsze i będę sobie grał spokojnie w singlu na piratach to nic mi nie grozi?
 

wonsz

Użytkownik
Użytkownik
Nic.
 

JAJKO1133

Świeżak
Świeżak
Dlaczego skromni gracze dostaja czesciej bana niz tacy gracze jak ZAKKE+WYLDE lub Stallion83 przeciez oni piraca bardziej niz taki normalny prosty gracz
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
JAJKO1133 - haha . To jest loteria tu nie ma lepszych i gorszych każdy wyłapie kiedyś bana a , że im sprzyja los to go nie dostali ; )
 

JAJKO1133

Świeżak
Świeżak
Chyba raczej im los sprzyja:D
 

corvel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam , nie odpalałem konsoli przez pare dni , a chce sprawdzic czy mam bana za posrednictwem xbox.com, mozecie mi powiddziec jak to sprawdzic?
 

Omega

Świeżak
Świeżak
Chyba bezpośrednio była by notatka po zalogowaniu, ale z drugiej strony nie dowiesz się czy dostałeś bana dopóki konsoli nie włączysz. :) Wielokrotnie było pisane, że bez różnicy czy odłączyłeś konsolę czy nie. MS zagląda w logi.
 

exuprad

Świeżak
Świeżak
czy nowa fala banów ma związek z ostatnią aktualizacją ?
 

PRZYLEPIACZEK

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co wiem to NIKT wszystkie bany sa trafne:)
odświeżam pytanie
 

bbong

Użytkownik
Użytkownik
@UP
Zdarzają się takie pojedyńcze przypadki, tłumaczone pomyłką przy wprowadzaniu nr konsoli do bazy konsol blokowanych, jednak wystarczy 1 telefon, żeby wszystko wyjaśnić i ban został zdjęty.
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Faktycznie, na razie wygląda na to, że wszystkie bany są trafne :(
M$ w tym roku skuteczny jak nigdy :/
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom