Ban za przerobke

zaq12wsxcde34rfv

Świeżak
Świeżak
Czesc, wiem ze za przerobke dostaje sie bana, ale nie wiem co on "daje". Czy mozna na konsli zbanowanej grac z dysku i czy mozna grac multi w inny sposob ? Wiem , ze na forum byly juz takie tematy, ale chce sie upewnic czy warto przerabiac lub kupic przerobiona konsole.
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Chcesz, żeby Ci ktoś odpowiedział czy warto kraść? To Twoja decyzja.
 

zaq12wsxcde34rfv

Świeżak
Świeżak
Tak, chce. Na zbanowanej konsoli mozna grac z dysku czy nie?
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Gry na 360 są tak tanie, ze trzeba być chyba naprawdę bardzo biednym żeby bawić się w złodzieja.
 

zaq12wsxcde34rfv

Świeżak
Świeżak
Gdybym nie byl biedny to kupilbym Xbox One i gral na oryginalach.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Rgh gry z dysku (bez płyt) brak xbox live. Lt ixtreme gra z płytek wygląda tak samo jak na oryginalnych, instalacja na hdd płyta w napędzie brak bana

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

zaq12wsxcde34rfv

Świeżak
Świeżak
A z tym LT ixtreme jest jakies ryzyko zbanowania? I czy na zbanowanej konsoli mozna instalowac gry na dysk?
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Po co ci gra na dysku skoro i tak musisz miec ja w napedzie ??
 

zaq12wsxcde34rfv

Świeżak
Świeżak
Naped glosno dziala i moze sie tez popsuc.
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie masz pkyty w napedzie nie masz grania . Chyba ze rgh ale wtedy nie masz online
 

somebody101

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czesc, wiem ze za przerobke dostaje sie bana, ale nie wiem co on "daje". Czy mozna na konsli zbanowanej grac z dysku i czy mozna grac multi w inny sposob ? Wiem , ze na forum byly juz takie tematy, ale chce sie upewnic czy warto przerabiac lub kupic przerobiona konsole.
Zamiast odpowiedzieć koledze to same posty o zlodziejstwie i o tym po co przerabiać :|
Jak dostaniesz bana, nie będziesz mógł grać online. Żadnych innych konsekwencji nie ma.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Na zbanowanej konsoli można bez problemu instalować gry. Ban nie pozwala łączyć się konsoli z XBL.
 

zaq12wsxcde34rfv

Świeżak
Świeżak
Ok, dzieki za odpowiedzi. Temat do zamkniecia
 

Do góry Bottom