Battlefield 3 - liczba preorderów dorównuje zeszłorocznemu wynikowi COD : Black Ops

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Tej jesieni czeka nas prawdziwe starcie gigantów. O serca miłośników gier FPS zawalczą bowiem Battlefield 3 oraz Call of Duty: Modern Warfare 3. Według ostatnich analiz ilości zamówień przedpremierowych pierwszego z tych tytułów pojedynek ten może być bardziej wyrównany niż się tego spodziewaliśmy. Okazuje się bowiem, że preorderów na Battlefield 3 jest obecnie mniej więcej tyle samo co w analogicznym okresie zeszłego roku na Call of Duty: Black Ops.



Wieści te pochodzą z firmy Cowen & Company, a konkretnie od jednego z jej analityków - Douga Creutza. Black Ops ostatecznie sprzedało się w ponad 20 milionach egzemplarzy, co dobrze rokuje na przyszłość najnowszemu dziecku studia DICE. Liczba zamówień przedpremierowych spowodowała, że analityk obecnie prognozuje sprzedaż Battlefielda 3 na poziomie jedenastu milionów sztuk. Prawdopodobnie nie wystarczy to jednak do pokonania Call of Duty: Modern Warfare 3. Według najnowszych danych gra ta pod względem preorderów przebija zarówno Battlefielda 3, jak i zeszłoroczne Black Ops. Mimo to szefowie Electronic Arts mają spore powody do zadowolenia. Zwłaszcza, że popularność serii DICE zdaje się rosnąć z każdą kolejną odsłoną. Więc nawet jeśli w tym roku przegra ona z cyklem Activision, to za kilka lat sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej.

Przypomnijmy na koniec, że dwa dni temu wypuszczono nowy zwiastun reklamujący tryb multiplayer w Battlefield 3.


Battlefield 3 ukaże się na amerykańskim rynku 25 października. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Electronic Arts Polska w pełnej polskiej wersji językowej. Natomiast Call of Duty: Modern Warfare 3 zadebiutuje 8 listopada. Oba tytuły tworzone są z myślą o pecetach, Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Zainteresowanym dowiedzeniem się więcej na temat tych produkcji polecamy zapoznanie się z poświeconym im materiałom opublikowanych na naszym serwisie:

Battlefield 3 | Zapowiedź strona 1 | PC Gry-Online
Szczegóły na temat platformy Battlelog - odpowiedzi EA DICE na Call of Duty Elite | Wiadomość 2011-07-15 11:30:55 | GRY-OnLine
Call of Duty: Modern Warfare 3 | Zapowiedź strona 1 | PC Gry-Online
Pierwsze spojrzenie na Call of Duty Elite str. 1 - [Marcin "yasiu" Serkies] - Gry Publicystyka

źródło : Battlefield 3 - liczba preorderów dorównuje zeszłorocznemu wynikowi Call of Duty: Black Ops | Wiadomość 2011-07-24 10:10:41 | GRY-OnLine
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zamówił bym już ale czekam czy może jakieś specjalne edycje Battlefield się ukażą choć pewnie nie.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nadaremno jest filmik MP z BF3. Teraz w każdym newsie będzie przypominamy X film z BF3.. ?

Niech cieszą mordki że gierka jeszcze nie wyszła a taki dobry popyt jest..
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Czego się czepiasz? Filmika sporo osób z pewnością nie widziało, a poza tym - jest bardzo dobry.

Popyt jest, machina marketingowa EA już dawno ruszyła, więc się wcale nie dziwie.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Zamówił bym już ale czekam czy może jakieś specjalne edycje Battlefield się ukażą choć pewnie nie.
przecież możesz zamówić a jeśli pojawi się jakaś ciekawsza oferta to anulujesz poprzednie zamówienie? Ja tak zawsze robie ;)

a co do tematu - to było oczywiste. i wg mnie w przyszłym roku będzie to samo i w następnym też chyba że MW3 nie spełni oczekiwań fanów. Wtedy pewnie BF wyjdzie do przodu...
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Ja swoją kopię zamówię tydzień-2 tygodnie przed premierą :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie liczy się ilość, a jakość. Myślę, że liczba pre-orderów bardzo wzrośnie miesiąc przed premierą, gdy już wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, gameplaye, trailery, itp.
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
No ja będę np. zamawiał 2 tygodnie przed premierą:) Ahh już nie mogę się doczekać,teraz trzeba trenować w BC2.
 

Helid

Użytkownik
Użytkownik
Wg mnie najwięcej preorderów będzie po becie.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
@up ja sam tak zloze, ale moze byc tak, ze we wrzesniu juz ich nie bedzie jak z bc2 i medalem.
Dorownac CODowi pod wzgledem preorderow to juz niemaly wyczyn.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Dorownac CODowi pod wzgledem preorderow to juz niemaly wyczyn.
Gdzie Cod rywalizuje ze starym kotletem (silnikiem), a jakby mial nowy silnik to ten MOH podrasowany niestety nie mialby szans.

Ja zobacze gameplay MP na xbox360, dopiero pomysle czy kupic czy nie.

Podoba mi sie uzycie noza.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam zamówie po premierze, bo nie chcę się przejechać :) Choć i tak wierzę że będzie to dobra gra, ale jednak.
 

kufer111

Banned
Użytkownik
ja już dawno wziełem...
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Multi w BF'e to istna rzeź, COD'a może przejdę tylko na singlu, ale multi sobie daruje na pewno...
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem czy powrót możliwości leżenia to dobry pomysł w BFie na dużych mapach z licznymi krzakami i innymi osłonami. Każda próba przebiegnięcia z jednej lokacji do drugiej zakończy się wkurzającym zgonem od jakiegoś kampera :F
Bad Company 2 jak i BF3 są świetne, graficznie jak i gameplay'owo. Gra się bardzo przyjemnie, niby wszystko gra, ale to jednak COD potrafi dać więcej frajdy i satysfakcji. Nie wiem czemu tak jest... choć jestem zły na Activision po tym jak dostaliśmy Black Ops - produkt kiepski i teraz MW3. Jak przez 4 lata można używać tego samego silnika ?? Gdyby MW 3 dostało nowy silnik i ciut więcej nowych pomysłów to bym najpierw zakupił MW a potem BF3, a tak to się będę zastanawiał. Bad Company 2 dostało potężne wsparcie za małe pieniądze od DICE, w BF3 została włożona masa roboty i gra może być jedną z najlepszych shooterów ever, ale i tak coś mnie ciągnie do COD'a.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom