Battlefield 3 nie tak ładny, jak go malują

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Niech pokażą w końcu konsolowy gameplay, bo to wiadomo, że na konsolach będzie gorzej wyglądać tylko w jakim stopniu będzie to odbiegać od tego co już widzieliśmy.
Do tego na konsolach ma być stałe 30fps :)
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
włączysz bf3 na kompie z NASA będziesz mieć milion FPS'ów w trybie multi i będziesz jarać się grafiką.
5 minut i zaczniesz się denerwować, że przez te "dynamiczne rozmycie" nic widać,
przez depth of field nic nie widać,
przez super świecące słońce nic nie widać,
przez tą super dokładne tekstury małego kamyczka, czy źdźbła trawy nie widać snipera.

wszystko ustawicie na low, tylko draw distance na high...


pokażcie mi ile prosów w Call of duty 4 grają na max. grafice -.- (mówie o tych co grają LAN'y)




p.s no i te 30 fps'ów na konsoli ... przez to właśnie wole pograć w cod4 na xboxie...
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Te super ostre tekstury jakoś nie za bardzo mnie przyciągają do tej gry, bardziej chciałbym zobaczyć jak zachowa się fizyka na niższych detalach. Na konsoli to pewnie będzie można zapomnieć o takich super efektach burzenia wielopiętrowego budynku, pewnie pojadą ze skryptami.
 

Swirus

Użytkownik
Użytkownik
Kogoś tutaj zaskoczyło to zę będą mniejsze detale na konsolach? Chyba nie, grunt to aby była ciekawa fabuła. I aby fajnie się w to grało ;] Tyle wystarczy.
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
konsola 200 gigaflopsów vs gpu 900giga do TFLOPSÓW... Jak zawsze to samo.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma co liczyć na grafikę dużo lepszą od BC2. Jedynie animacje będą lepsze i może trochę destrukcja i oświetlenie , reszta będzie niemal identyczna. Ale to żadną wadą nie jest , bo i zła kampania 2 wygląda ładnie.
Ciekaw jestem czy graficznie osiągnie poziom Crysisa 2 , bo to chyba powinien być priorytet.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
I tak super będzie wyglądać na konsoli. NGP raczej uciągnie na full jesli bedzie na tą konsolę
 

csdesign

Banned
Użytkownik
Te super ostre tekstury jakoś nie za bardzo mnie przyciągają do tej gry, bardziej chciałbym zobaczyć jak zachowa się fizyka na niższych detalach. Na konsoli to pewnie będzie można zapomnieć o takich super efektach burzenia wielopiętrowego budynku, pewnie pojadą ze skryptami.
Burzenie budynków to raczej zasługa silnika gry a nie wodotrysków graficznych, więc gra zapewne będzie na tym samym silniku bo jak by to inaczej mogło by być jedynie będzie miała uboższą grafikę co raczej niestanowi problemu bo to normalne że wersja PC jest ładniejsza od wersji konsolowej.
 

przemo55

Banned
Użytkownik
Ja nie spodziewam się grafiki takiej jak na pctach. Najważniejsza jest dla mnie płynność animacji niezależnie od tego co się dzieje na ekranie. Niewiele jest takich gier, które trzymają stały poziom ale są. A jeśli będzie wyglądać trochę lepiej od bfbc2 to i tak będzie super ;) Kompa za 3500 zł nie będe składał byle mieć trochę lepszą grafikę od tej na xboxie
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Ja też wolę pograć na konsoli w mulit niż na pc i nie będę zmieniał grafiki co 3 miesiące aby zobaczy niewielką różnicę (np. na konsoli reklama na budynku ma zamazane małe napisy, a na pc nie). Dla mnie to żadna różnica bo i tak większość uwagi gracz kieruję na gameplay, a nie traci czas na porównanie źdźbła trawy między grą na konsoli, a pc.

Według mnie rozwój grafiki wyświetlanej w sposób standardowy zatrzymał się w 2007 roku kiedy to wyszedł Crysis, dlatego teraz twórcy powinni skupiać się na rozwijaniu technologi 3d, a konsole następnej generacji powinny mieć moc wystarczającą do uciągnięcia Crysisa w maksymalnych detalach 1080p i 3d.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Według mnie rozwój grafiki wyświetlanej w sposób standardowy zatrzymał się w 2007 roku kiedy to wyszedł Crysis, dlatego teraz twórcy powinni skupiać się na rozwijaniu technologi 3d, a konsole następnej generacji powinny mieć moc wystarczającą do uciągnięcia Crysisa w maksymalnych detalach 1080p i 3d.
Ciekawe rozumowanie, po części je podzielam ; D jeszcze tak, full hd (1080p) w 60fpsach i 3d bez okularów cena? 5000tyś za konsole ; D i Ofc płatny multi od MSu bo na czymś muszą zarabiać -.-
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli grafika w tej grze będzie na konsoli porównywalna do grafiki z Crysisa 2 to mnie to w zupełności wystarczy.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Czyli BF3 będzie coś jak kiedyś Crysis i inne gry.. Że aby sobie pograć ze wszystkim na full to trzeba będzie pół komputera zmienić.. (tylko stacje, monitor, myszkę, klawiaturę zostawić haha).
 

szem0

Banned
Użytkownik
grafika to jest 20% całej gry
ja po 20min wyłączyłem crysisa 1 i niedawno crysisa2 miały dobrą grafę i nic więcej gry do kitu jakich mało
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
jestem ciekawy czy ruszy mi na full detalach na radku 5770.
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
jestem ciekawy czy ruszy mi na full detalach na radku 5770.
osobiście wątpie.

swoją drogą mam ubaw z niektórych, bo sprawiają wrażenie zdziwionych, jednak niektórzy łyknęli te filmiki hehe
 

Siwy96

Użytkownik
Użytkownik
Na tych ich zwiastunach każda gra wygląda pięknie ;P
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czyli BF3 będzie coś jak kiedyś Crysis i inne gry.. Że aby sobie pograć ze wszystkim na full to trzeba będzie pół komputera zmienić.. (tylko stacje, monitor, myszkę, klawiaturę zostawić haha).
Hehe no fajnie tylko że nawet na jakimś tam Radeonie 5770 pewnie pogram w Low/Med i będzie to ładniej wyglądać niż na konsolach ;]

jestem ciekawy czy ruszy mi na full detalach na radku 5770.
Przy tej karcie to Crysis 1 na full ledwo zipie - mowa o 1920x1200, Very High Settings i włączone AA :)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Mi tam wystarczy taka grafika jak w BF:BC2 :) Najważniejszy jest gameplay.
 

Ancient296

Użytkownik
Użytkownik
I co, że będzie lepsza grafika na PC niż na X'ie ? Zamiast siekać na multi (bo ta gra jest głównie nastawiona na multi) będziecie siedzieć i zachwycać się, że tutaj są takie piękne roślinki ? Come on, to jest gra.
Tak czy inaczej większość graczy PCtowych nie pogra na najwyższych ustawieniach - hehehe.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom