Borderlands 2

KLAIN

Użytkownik
Użytkownik
witam , wie ktos moze ile i gdzie sa automaty "jacpot"?.sam znam 3 w tym 2 u maxxis,mam juz lv50 a dostaje tam bronie na 48.moze ktos wie gdzie lub jak zrobic aby wyzucal bronie na 50? ewentualnie na jakich mapkach znajde sklepiki z itemami na 50 bo jeszcze nie oblatalem wszystkiego na lv50 a jest tego troszke :).

P.S Porady gdzie najlepiej zdobywac dropy lv 50 mile widziane :).
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
witam , wie ktos moze ile i gdzie sa automaty "jacpot"?.sam znam 3 w tym 2 u maxxis,mam juz lv50 a dostaje tam bronie na 48.moze ktos wie gdzie lub jak zrobic aby wyzucal bronie na 50? ewentualnie na jakich mapkach znajde sklepiki z itemami na 50 bo jeszcze nie oblatalem wszystkiego na lv50 a jest tego troszke :).

P.S Porady gdzie najlepiej zdobywac dropy lv 50 mile widziane :).
wszystkie wyrzucają na tym samym levelu, mi zaczęło wyrzucać 50-tki jak ukończyłem gre 2 raz

jaką masz postać, bo moge ci jakies dać :p
 

KLAIN

Użytkownik
Użytkownik
mam mechromancerke, jak narazie jeszcze nie ukonczylem poraz 2 gry.automat na de dust wyzuca mi jeszcze nizsze lv a u maxxis 48lv.mam rozumiec ze teraz ten u maxxis po ukonczeniu gry poraz 2 wyzuca ci 50lv ?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tak, raz kosztuje 11k

napisz jaką byś chciał, to cos poszukam, nie ogarniam mechromancerki za bardzo :p
 

Lamper

Świeżak
Świeżak
Automat jest jeszcze w DLC w Mister Torgue's Campaign of Carnage w nowym barze Moxxxis, jednak tam gra się nowymi pieniędzmi tłokami, oczywiście o ile masz DLC.
Naprawdę opłaca się grać na tym automacie? Ja grałem trochę na początku ale przestałem bo nic ciekawego mi nie dropiło.
Jeśli chcesz razem pograć i wydropić jakiś ciekawy ekwipunek to zapraszam do wspólnej gry, mam Zero lvl 50.
GT: Laamper
 

KLAIN

Użytkownik
Użytkownik
postac mi pasuje, jesli po ukonczeniu beda itemy 50lv to skupie sie na tym by to teraz zrobic.nie wiem czy oplaca sie grac na tych automatach ale kasa jest mi zbedna a gra wciaga, wypadaj fajne itemy fioletowe i jak ma sie farta na 3 emblematy borderland to i zlote. dlc narazie nie mam ale mysle nad tym by je nabyc, chwilowo jednak brak kasy na legalne punkty a kont z zakupionymi juz dlc za grosze i tak nie widac wiec narazie musze poczekac najlepiej na naplyw kasy na legalne msp.
 

Do góry Bottom