1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Castlevania lords of shadows

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maniak123, Wrzesień 2, 2011.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam gram w castlevanie i jestem w 4 chapterze,musze zniszczyc mur,uzywam mocy i nic z tego,ktos wie jak to zrobic?wiem ze ta gra jest dluga i jezeli ktops ta gre skonczyl moze nie pamietac o co mi chodzi.To jest zaraz potym jak ten maly stworek zabral mi moc i ja odzyskalem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wpisz na yt "Castlevania Lords of Shadow Chapter 4".

4. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Maniak123 są 2 sposoby na niszczenie murów. Jeden uderzasz energią z rąk lub przebiegasz przez mur. żeby przebiec musisz włączyć mroczną energie i... dalej nie pamiętam. Wszystkie ruchy masz opisane w tej książce ( w grze), tam pisze co i jak się włącza.

5. koksik1000

koksik1000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zrób to co pisze ciesiel i bedziesz miał z bani

Wczytywanie...

Poleć forum