Criterion Games: Burnout, Need for Speed, samochodówki? "Czas na coś nowego"

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik


Przychodzi taki moment w życiu, w którym człowiek dochodzi do wniosku, że musi zrobić coś nowego bo inaczej zwariuje. Do tego punktu dotarli najwyraźniej członkowie Criterion Games, bowiem szef studia oficjalnie zapowiedział: Samochódówki? Nie tym razem...

Wiadomości takie pojawiły się na Twitterze Aleksa Warda, szefa Criterion Games

"Oto, co chciałbym przekazać. Niektórzy ludzie są wiecznie rozczarowani. Nic na to nie poradzę. Tyle tweetów na temat nowego Burnouta. Tyle samo na temat nowego NFS-a. Albo Road Rasha"
"Kocham wszystkie te gry, ale nie robię żadnej z nich. Po dekadzie robienia samochodówek czas na coś nowego. To projekt na wczesnym etapie więc nie ma niczego, co chciałbym ogłosić lub o czym chciałbym mówić"
“Jestem dumny z gier z serii Burnout. Kiedy przyjdzie czas, zrobimy kolejną. Jesteśmy twórczymi ludźmi"
[Nasza nowa gra] "To nie Black 2. Choć mam do opowiedzenia wiele na ten temat, ale zachowam to sobie na książkę"
"Mam nadzieję, że będziecie z nami podczas tej podróży. Mam nadzieję, że ma ona sens. Dziękuję za wsparcie. Nie zawiedziemy was".
Za: CD-Action
 

Remix27

Banned
Pewnie dlatego juz nie chca robic samochodowek za te need co im sie e dziwie. Wiec czekamy na to cos nowego needa niech juz tez zostawia bo bym chcial nowego burnaouta
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie dlatego juz nie chca robic samochodowek za te need co im sie e dziwie. Wiec czekamy na to cos nowego needa niech juz tez zostawia bo bym chcial nowego burnaouta
Czytales artykul? Wyraznie jest napisane, ze samochodowek nie zamierzaja robic, wiec na Burnouta jeszcze sobie poczekasz.

Mialem nadzieje na kolejnego Burnouta, a szkoda, bo Paradise byl swietny.
 

Remix27

Banned
Czytales artykul? Wyraznie jest napisane, ze samochodowek nie zamierzaja robic, wiec na Burnouta jeszcze sobie poczekasz.

Mialem nadzieje na kolejnego Burnouta, a szkoda, bo Paradise byl swietny.
czytałem ale wierz ,że może jednak się skuszą:). I to tylko gadanie za rok powiedzą ,że nagle na nextgeena wydadzą.
 

Do góry Bottom