CronusMax Plus V3

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam dziś postanowiłem krótko opisać urządzenie CronusMax Plus V3 2015.
Co daje nam samo urządzenie:
Za pomocą urządzenia możemy podłączyć dowolny kontroler do naszej konsoli Xbox One czy to od X360, PS3,PS4 Wii czy też klawiaturę wraz z myszką oraz kierownicę Logitech G27. Sama konfiguracja oraz ustawienie urządzenia jest dość intuicyjne wiec każdy bez problemu sobie poradzi. Co do podłączenie myszki i klawiatury tutaj Cronus niestety wymaga stale uruchomionego PC bądź też laptopa co zdecydowanie jest uciążliwe dla osób które mają mało miejsca. Tutaj urządzenie zdecydowanie przegrywa z Venom X. Po konfiguracji oraz ustawieniu urządzenia wpinamy cronusmax do portu USB w naszej konsoli a następnie podłączamy pad przewodem i tutaj napotkałem kolejny problem a dokładnie w momencie kiedy podepniemy pad przewodem i podepniemy pod niego headset nie działa mikrofon. I tutaj potrzebny jest drugi pad a dokładniej jeden pad wpinamy przewodem do cronusmax a w drugi wpinamy headset niestety mi osobiście nie udało się rozwiązać w inny sposób tego problemu za co też duży minus. Po dłuższym użytkowaniu urządzenia będę dopisywać resztę uwag na temat urządzenia.
 
Ostatnia edycja:

Wichnia

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może się podepnę. Chciałbym się dowiedzieć czy podpięcie klawiatury i myszki przez to urządzonko skutkuje jakimś uszczerbkiem na jakości? Dokładniej chodzi mi o czułość i dokładność myszki. Pozdrawiam
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie tracisz na jakości co do czułości myszki ustawiasz sobie czułość w oprogramowaniu według własnej potrzeby

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
 

qba123

Użytkownik
Użytkownik
Nie tracisz na jakości co do czułości myszki ustawiasz sobie czułość w oprogramowaniu według własnej potrzeby

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
czyli nie czuć różnicy między grą na pc a na konsoli z tym sprzętem?:)
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
czyli nie czuć różnicy między grą na pc a na konsoli z tym sprzętem?:)
Ja dla mnie nie ma żadnej różnicy wszystko chodzi płynnie i bez lagów

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
 

qba123

Użytkownik
Użytkownik
Ja dla mnie nie ma żadnej różnicy wszystko chodzi płynnie i bez lagów

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
kusisz;D z chęcią pograłbym w fpsy na konsoli, ale na padzie dla mnie to jest niegrywalne:/ a komp za słaby na battlefielda4;P
 

oceter

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A czy niekompatybilny pad np xbox 360 pod xbox one odbiera wibracje (oczywiscie nie uwzgledniajac tych triggerowych bo 360 takich nie ma) ? Jakie urzadzenia tego typu sa jeszcze na rynku, narazie znalazlem titan one i wlasnie cronusmax
 
Ostatnia edycja:

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jak działają zestawy modyfikacji do gier np. bf4 gdzie w filmikach pokazują że jest możliwość ustawienia rapid fire burst fire i inne modyfikacje, jak to działa
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jak działają zestawy modyfikacji do gier np. bf4 gdzie w filmikach pokazują że jest możliwość ustawienia rapid fire burst fire i inne modyfikacje, jak to działa
Modyfikacja ustawiasz sobie jak chcesz na możesz ustawić w tryb auto tzn ze przy każdym naciśnięciu firm np żołnierz strzela i od razu kładzie się na ziemię, podskakuje itd, Quick scoup. I cala resztę można ustawić z np rapid fire czy innymi modyfikacjami ogólnie działa to bardzo dobrze ja testowane na cod ghosts i bo 3

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
 

Wichnia

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
chłopaki to może doradzicie jakąś myszkę oraz klawiaturę ;) i co lepsze przewodowa czy bezprzewodowa? ;)
 

norbw74

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Modyfikacja ustawiasz sobie jak chcesz na możesz ustawić w tryb auto tzn ze przy każdym naciśnięciu firm np żołnierz strzela i od razu kładzie się na ziemię, podskakuje itd, Quick scoup. I cala resztę można ustawić z np rapid fire czy innymi modyfikacjami ogólnie działa to bardzo dobrze ja testowane na cod ghosts i bo 3

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
Z chęcią bym zobaczył to urządzenie w akcji, może jakiś "pojedynek" w BO 3?
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Cronus został dziś sprzedany na allegro a co do BO3 to jak dla mnie jest to największa porażka z cod jaka mogła ujrzeć światło dzienne. Co do filmików z akcji masz tego tonę na YT

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
 

norbw74

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cronus został dziś sprzedany na allegro a co do BO3 to jak dla mnie jest to największa porażka z cod jaka mogła ujrzeć światło dzienne. Co do filmików z akcji masz tego tonę na YT

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
Można wiedzieć dlaczego sprzedałeś?
Sorki za pytanie ale mylę nad czymś takim.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Można wiedzieć dlaczego sprzedałeś?
Sorki za pytanie ale mylę nad czymś takim.
Wcześniej zamówiłem VenomX gość mówił ze będzie miał za 3 tyg to zamówiłem cronusmax VenomX wczoraj przyszedł wiec cronusmax poszedł na sprzedaż mimo tego że na forum mówili że dużo chce jeden dzień na allegro i poszedl

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
 

siteman

Świeżak
Świeżak
Witam
Jako, że od 3 miesięcy używam tego cuda techniki, mogę troszeczkę napisać. Zakupiłem go, bo chciałem swoją starą kierownicę Logitech EX podłączyć do PS4. Nie było problemu z konfiguracją, ale, niestety nie wspiera to ustrojstwo FF w kierownicy. Mało tego, nie wspiera nawet kierownicy G27 a to już dla mnie spore ograniczenie. Producent na swojej stronie wyraźnie daje do zrozumienia,że nie będzie wsparcia dla starszych modeli kierownic, jeżeli chodzi o działanie force feedback. Ale miałem jeszcze kierownicę od Xbox-a 360. Skoro wspiera to pada od Xboxa i można grać na PS4, to pewnie kierownicę także musi wspierać. Zakupiłem Xbox360 wireless adapter, skonfigurowałem i kierownica działa z PS4 włącznie z FF:)
Efekty może nie są tak spektakularne jak na dedykowanej kierownicy G29, ale jest to chyba najtańszy sposób, żeby tanio i wygodnie pograć.
Kika dni temu dorwałem pada Xbox Elite i on także wyśmienicie sprawuje się z PS4 przez Cronuss-a. Troszkę cena jeszcze odstrasza, ale jak tylko pojawią się z drugiej ręki w granicach 100 Euro, biorę.
 

pazdzioch564

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Jako, że od 3 miesięcy używam tego cuda techniki, mogę troszeczkę napisać. Zakupiłem go, bo chciałem swoją starą kierownicę Logitech EX podłączyć do PS4. Nie było problemu z konfiguracją, ale, niestety nie wspiera to ustrojstwo FF w kierownicy. Mało tego, nie wspiera nawet kierownicy G27 a to już dla mnie spore ograniczenie. Producent na swojej stronie wyraźnie daje do zrozumienia,że nie będzie wsparcia dla starszych modeli kierownic, jeżeli chodzi o działanie force feedback. Ale miałem jeszcze kierownicę od Xbox-a 360. Skoro wspiera to pada od Xboxa i można grać na PS4, to pewnie kierownicę także musi wspierać. Zakupiłem Xbox360 wireless adapter, skonfigurowałem i kierownica działa z PS4 włącznie z FF:)
Efekty może nie są tak spektakularne jak na dedykowanej kierownicy G29, ale jest to chyba najtańszy sposób, żeby tanio i wygodnie pograć.
Kika dni temu dorwałem pada Xbox Elite i on także wyśmienicie sprawuje się z PS4 przez Cronuss-a. Troszkę cena jeszcze odstrasza, ale jak tylko pojawią się z drugiej ręki w granicach 100 Euro, biorę.
Do PS4 nie opłaca się tego kupować, bo sam możesz sobie to zbudować za grosze. Poczytaj o projekcie GIMX :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom