Czas sprawdzić Lightning Returns: Final Fantasy XIII

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Square Enix zrobiło prezent wszystkim graczom, którzy z utęsknieniem wyglądają premiery Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Wydawca udostępnił wersję demonstracyjną gry w nadziei, że ta jeszcze bardziej zaostrzy apetyt fanów.

Demo dostępne jest już dzisiaj na Xbox LIVE, zaś jutro powinno pojawić się na PlayStation Network. Na 360-ce plik waży 1,13 Gb.

Wersja demonstracyjna pozwala zapoznać się z systemem walki i możliwościami dostosowania umiejętności Lightning do swojego stylu gry. Ponadto sprawdzić można funkcje społecznościowe w postaci integracji z Facebookiem i Twitterem, gdzie chętni publikować mogą wyniki starć. Pochwalenie się ubiciem ostatniego bossa w udostępnionym fragmencie kodu zaowocuje kostiumem Siegfried, który na odebranie czekał będzie w pełnej wersji Lightning Returns: Final Fantasy XIII.​

 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Czekam z niecierpliwością na ten tytuł. Poprzednie części skończyłem z niekłamaną przyjemnością a system walki uważam za jeden z lepszych jaki w ogóle powstał w jakiejkolwiek grze rpg.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
grałem i demo jest ok ale ciekawe jak to bedzie z tym upływajacym czasem "13 dni do konca świata" przez to nie bedzie czasu na eksploracje lokacji;/
 

byqu

Użytkownik
Użytkownik
Zakładam, że będzie coś w stylu: "Uratowałeś świat, happy end, teraz możesz przenosić się w czasie i odnaleźć wszystkie sekrety! Kupo!"
 

arial_adriano

Użytkownik
Użytkownik
Niekoniecznie. A czy graliście kiedyś Dead Rising 2? W tej grze od pierwszej sekundy włączony był Timer odmieżający czas w kiedunku zera, kiedy to maiała nastąpić inwazja odziałów specjalnych robiących czystkę i z tego co pamiętam to system gry trochę tym wszystkim manipulował, a raczej nie odmierzał go rzetelnie i duży wpływ na jego odliczanie miały postępy dokonywane przez gracza. Myślę że tutaj może być podobnie.
 

Do góry Bottom