Czemu kupiłeś/kupiłaś x360?

szczurekpb

Użytkownik
Użytkownik
GTA ma to do siebie, że w pirackiej wersji doczytują się tekstury.
 

djdenzz55555

Świeżak
Świeżak
ok ale prototype wogule nie odpala dopiero po instalacji na dysku a wczesniej działał be instalowania
 

oxvenom

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem X bo mialem dość grania na pc przeciwko cheaterom
wytrzymywalem 6 lat grania online od cod1 az po teraz (pb sprawdzalo sie nawet nawet)
ale w mw2 juz momentami mialem dosc tej dziecinady i rujnowania frajdy z grania przez dzieciakow ktorzy musza byc na pierwszym miejscu za wszelka cene!!!


pozatym wracam z pracy i nie slencze przed monitorem tylko siadam z piwkiem w fotelu i odpoczywam:)

tak pozatym to dziekuje wszystkim ktorzy odpowiedzieli na moje pytania gdy kupowalem xboxa

pozdrawiam
 

Pawel9215

Banned
Użytkownik
z gta IV mialem ze doczytywalo z dysku, ale gdy zainstalowalem na dysku gre to juz jakby lepiej
 

QQxQ

Banned
Kupiłem bo Gry na PS3 są drogie ;p
 

2charlie

Banned
kupilem zeby sie odpreżyć po ciężkim dniu w szkole :D
 

AngryFist

Świeżak
Świeżak
A ja wygrałem w konkursie :p
 

JinJer

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem Xbox'a bo jest hardkorem :p a tak na serio to kupiłem go bo jest poprostu genialny :D
 

Dawek

Użytkownik
Użytkownik
Kupilem to cudo dlatego ze: ma lepsze gry niz na ps3 (przynajmniej dla mnie), zaufana firma M$ : D,slyszalem duzo dobrego o tym sprzecie, znajomi mi polecili ;).
 

Nikelski

Użytkownik
Użytkownik
Miałem ps3, namówił mnie kumpel, ale potem pojechał do Anglii i nie miałem z kim sie grami wymieniać, ogólnie ps3 ma dla mnie lepsze exclusivy, ale je sprzedałem bo nie miałem tyle kasy na gry, xboxa kupiłem bo co 3 kolega ma xpudło, mam się z kim grami wymieniać i co najważniejsze z kim grać.
 

Franke777

Użytkownik
Użytkownik
ja miałem okazję i kupiłem jestem zadowolony z mojej konsoli ;]
 

maku00

Użytkownik
Użytkownik
do grania ze znajomymi przez internet
 

spartanin

Świeżak
Świeżak
Bo mialem dość badziewnych konwersji z konsol (GTA IV), a poza tym nie chce przejmować się wymaganiami sprzętowymi
 

Creed

Użytkownik
Użytkownik
Bo mam słaby komputer i wolałem konsolę niż wydać z 3000zł na porządny sprzęt
 

kubano1996

Świeżak
Świeżak
Kupilem X-Boxa poniewaz trafila mi sie okazja X-Box Premium dysk 120gb + dysk 20 gb jeden pad i 6 orginalnych gier w nie duzej cenie.
 

krolu21

Użytkownik
Użytkownik
Głównie do grania na live . Wielu znajomych ma xboxa , i sprzedawca mi odradził PS3.
 

mk1981

Użytkownik
Użytkownik
mam x360...- ponieważ zona mi zrobiła prezent...
a poza tym nie muszę ustawiać najbardziej optymalnych ustawień jak to było na PC, nie muszę co miesiąc zmieniać sprzętu wraz z wyjściem na rynek nowej "przełomowej" gry... i co najważniejsze- uruchamiam, odpalam i gram... żadnej zbędnej zabawy...po to własnie jest konsola...:)
..i bym zapomniał - świetny komfort grania na bezprzewodowych padach...:p
 

Ronhard

Użytkownik
Użytkownik
kumpel mnie na mówił po tym jak kupił elita (przedtem miał premiuma) mówił że jest lepszy tańszy i o wiele wygodniejszy od ps3 i do tego mówił że będzie mi porzyczać giery :D
miałem problem w tym że mam kompa do gier i po co mi konsola? namawiał mnie kilka razy i wkońcu się udało na gwiadkę 2010 kupiłem xbox'a arcade po 2 miesiącach wkurzał mnie ten burczący napęd przy graniu więc kupiłem dysk 120GB od elita (mam białą konsolę, czarny dysk) a na końcu przerzuciłem się z telewizora 36 cali Sony kineskopowego na mały 23 calowy lg Full HD nie żałuję...
 

KabanosikPL

Użytkownik
Użytkownik
pomocy!

Chciałbym kupić xboxa 360 arcade do 700 zł.Wiem że to nieodpowiedni temat.Wskażcie mi sklep w okolicach Sosnowca lub Jaworzna.Potrzebuję też gier w zestawie.Widziałem The Beatles Rockband,Pure,Lego Batman za 649 zł,lecz w sklepie internetowym.Gdy zadzwoniłem do sklepu nie było podobnie jak w internetowym.Pomocy!
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
bo jest dobry i wole to od kupowania co rok nowego kompa
 

Do góry Bottom