Czy jest możliwe Zablokowanie opcji kasowania

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Remix27

Banned
Witam kilka pytań

1) Czy da się zrobić żebym danym profil na konsoli zablokować jego skasowanie głównie chodzi o opcje usuń profil i elementy jak tak to gdzie to zrobić lub inny sposób?

2) Jakimi programami można save do profilu przydzielić o oprócz modio ?(czy używanie modio jest karalne banem? interesuje mnie dodanie 1-3 save.

3) Czy sposób żeby odwrócić efekt usuń profil i elementy? (Wszystkie save znikły profil jest) lub się przed tą debilną opcją chronić?

Jak zły dział prosze o przeniesienie z odp z góry.
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
2. horizon
3. po usunięciu profilu savy zostają ale nie jestem pewny na 100 % :)
 

TigraTeam

Banned
1.nie
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
1. Nie
2. Tylko Modio i Horizon. każda próba modyfikacji profilu stwarza wysokie zagrożenie banem na live
3. Raz usuniętego profilu nie da się przywrócić, chyba że przez odzyskiwanie go przez Xbox Live. Save przypisane do tego profilu się nie kasują ale nie będą działać z innymi profilami (nie będą w ogóle wykrywane) chyba że zmodyfikujesz je Modio lub Horizonem (za co jest ban na Live)
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
co do tego bana to mógł bym się kłócić bo modyfikujesz save a nie profil ale w z tym także nie jestem pewien ( takie przypuszczenia :D )
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
nigdy tego nie robiłem ale też nie byłem nigdy podłączony do LIVE więc wypowiadam się tylko teoretycznie.
prawdę powiedziawszy nie ryzykowałbym
 

Remix27

Banned
3. Raz usuniętego profilu nie da się przywrócić, chyba że przez odzyskiwanie go przez Xbox Live. Save przypisane do tego profilu się nie kasują ale nie będą działać z innymi profilami (nie będą w ogóle wykrywane) chyba że zmodyfikujesz je Modio lub Horizonem (za co jest ban na Live)
jak dasz usuń to nic się nie stanie. daj usuń z profil z elementami, taki miszczu 2razy mi to kliknał i savy nieznane uszkodzone.( Przynajmniej chciałbym to przyblokować już nie mówie o odzyskaniu save.

3. po usunięciu profilu savy zostają ale nie jestem pewny na 100 %
tylko jak dasz usuń jak dasz usuń i elementy tracisz save też.

Zależy mi już na przyblokowaniu tego żeby się nie dało usuń lub pod hasłem . Save to już pół biedy

Z save przywróciłem z modio podobno za to nic nie jest. Głównie zależalo mi na naruto storm 3 all charakters .

Wszystkim dzięki za pomoc wielkie:)

Jakby ktoś się spotkał z opcją zablokowania usunięcia profilu lub odwrócenia efektu usuń profil i elementy to prosze o info:)
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
ja wtrącę na temat modyfikacji save - po banie profilu za odpalanie dlc nojtag na 2 profilach podpisałem większość swoich save na nowego xboxa - i sypały się archimeventy i zero problemów - ale nie modyfikowałem ani osiągnięć ani nic innego poza przypisaniem do nowego profilu (też nietkniętego)
 

Remix27

Banned
ja wtrącę na temat modyfikacji save - po banie profilu za odpalanie dlc nojtag na 2 profilach podpisałem większość swoich save na nowego xboxa - i sypały się archimeventy i zero problemów - ale nie modyfikowałem ani osiągnięć ani nic innego poza przypisaniem do nowego profilu (też nietkniętego)
profilu nie zamierzam ruszać:) Debilną opcja usun profil i elementy. Savy się i tak skasowały ale dobrze wiedzieć ,że cześć moge sobie dopasować z modio.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
dlatego zaznaczyłem że nie jestem pewien do końca bo to czysta teoria, zobaczymy w praniu czy na XBL coś z tego wyniknie
Temat zamykam bo problem znalazł rozwiązanie.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
kiedyś modyfikowałem save do AC:B, bana nie dostałem, grałem online, ale ryzyko bana na profil myślę że jest spore
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom