Czy kupilbyś jeszcze raz XO ?!

mowe

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak w naglówku..

Oczywiście że ten wątek musiał powstać, jak by inaczej. Przepraszam za dyskryminacje, oczywiście Panie Gamerki tez zapraszam do rozmowy.
Przepraszam za post pod postem.
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kupiłbym jeszcze raz drugi trzeci... szósty i dwudziesty ;) ta konsola daje mi wszystko czego potrzebuje ;)
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Nie wypowiem się w temacie, bo jeszcze nie mam one, ale zakup mam w planach, i muszę przyznać, że temat bardzo pożyteczny, i będę go śledził. Co prawda w necie jest masa recenzji, ale należy do nich podejść z dystansem. A takie opinie na forum są bardziej wiarygodne jak dla mnie, w końcu jesteśmy zwykłymi graczami.
 

sakul

Świeżak
Świeżak
Ja tak mialel ps4 przez rok( ylo fajne) sprzedalem i kupilem 1,5 tyg temu xone i tez jest fajne ma pare ficzerow gorszych od ps 4 ale rowniez pare rzeczy fajniejszych i powiem wam szczerz nie wiem o oco cala ta wojna pomiedzy ps4 a xone- jeden fakt ktory jest przewazajacy dla laikow ( patrz moja małrzonka) to stwierdzila ze xone jest brzydki, co dla mnie nie ma zadnego znaczenia- bo funkcjonalnosc ma lepsza.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja się głęboko zastanowie przed kupnem next gena ..... nie wiem dlaczego ale jeszcze do mnie XO nie przemawia.
 

Sae

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bez wahania. XONE ma wszystko to czego potrzebuję. Mam nadzieję, że baza użytkowników przez święta się powiększy. Mimo wszystkich hejterów, którzy nie posiadają XONE a a do powiedzenia mają najwięcej, community cały czas rośnie więc. Jak ktoś nie kupi i nie spróbuje to nigdy nie dowie się jaki XONE jest i czy mu "leży". Większość, która jest w jakimś stopniu do XONE przekonana waha się z powodu CEN gier, taka jest prawda. To nie tania zabawka jak na polskie realia. Dla jednych 2k to prawie cała wypłata.
 

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja kupując XO (wcześniej X360) szczerze nie byłem za bardzo przekonany, ale po 2 miesiącach mogę uczciwie powiedzieć, ze moje obawy były w pełni nieuzasadnione. Jak dla mnie konsola jest bardzo funkcjonalna, tak naprawdę przeciez obecne geny to kompy w mniejszych obudowach. Do tego jest szereg programów i usług. Jak dla mnie EA Access to jest mistrzostwo świata (najzabawniejsze jest, że Sony mogło włączyć ta usługę, ale uznali za nieopłacalną - pytam się dla kogo bo chyba nie myśleli o graczach :)). A co do wyglądu XO, umowmy się jest "specyficzny" ;) (po prostu magnetowid VHS z lat 90-siatych), ale jest piękny w swojej brzydocie.
 

pike

Użytkownik
Użytkownik
Ja od premiery miałem ps4. Xboxa mam od miesiąca. Gdybym miał kupić jeszcze raz.. To bez najmniejszego wahania. Konsola jest super i doskonale uzupełnia się z ps4.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Ja mialem 3 xboxy one i wszystkie wadliwe - rozlaczajacy sie pad, dlatego przeszedlem na ps4.
Jesli mialbym kupowac x1, to tylko dla znajomych, ktorych mialem cala mase na x360 i x1.

Natomiast x1 ma sporo minusow:
- znacznie dluzej sie wlacza (istotne dla tych, co konsole wlaczaja kilka razy dziennie, a nie korzystaja z funkcji instant-on,
- sam dashboard jest wolniejszy niz ten z ps4,
- dashboard czesto doczytuje rzeczy w roznych miejscach,
- gorsza grafa w grach (tak wiem-posiadacze x1 maja to gdzies)

Jest tez plus - jakosc party chat...i tv (jesli ktos lubi)
 

President

Użytkownik
Użytkownik
xo

Xboxa kupiłem w dniu premiery i na początku byłem mega zajarany.
Później zobaczyłem kilka błędów w systemie które mnie odrzucały, lecz po aktualizacji po której mój one chodzi ciszej, nie tnie się i mogę mieć w końcu własne tło znów jestem zadowolony.
Myślę że xbox posłuży mi przez długi czas i się na nim nie zawiodę.
Wygląd ma specyficzny ale mi się podoba :)
Polecam każdemu :frog:
 

Ptaszyskoo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja posiadam X1 od lutego br. Trochę wiec już mi posłużył. Wiadomo,ze konsola nie jest idealna,ale należy zauważyć,ze Microsoft sporo robi dobrego poprzez comiesięczne aktualizacje. Ogólnie rzecz biorąc na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z konsoli i nie kupiłbym żadnej innej ( wcześniej x360). Jedynie przyczepilbym sie do darmowych gier Gold,bo jednak jest to na razie żenada:). Wiadomo,ze gier na X1 jest niewiele i mam nadzieje,ze niebawem zaczną nam wpadać coraz lepsze pozycje.
 

danboj

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem konsolę w polskim sklepie, przysłali dzień przed premierą i jestem zadowolony kupiłbym jeszcze raz gdybym jej nie miał. Tym bardziej, że już trzaskam w Assasyna, Unity :-D
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja też bym kupił ponownie, konsola spełnia moje oczekiwania gra się miło fajnie i przyjemnie, polecam
 

skoku8

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kupiłbym bardzo chętnie tylko tym razem białą wersję kolorystyczną i najlepiej z dyskiem 1TB. :)
 

Qkisek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Konsola calkowicie spelnia moje oczekiwania, tak wiec bez wahania kupilbym ja jeszcze raz. Do tego co miesiecznevaktualizacje i jest na prawde coraz lepsza. Gierki super, horizon 2 miodzio, far cry. Do tego nowe/ stare gta na ktore juz do czekac sie nie moge
Gier bedzie coraz wiecej wiec tez sie o to nie martwie. Przeciez tak na prawde to dopiero poczatek tej generacji :):)
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja wypowiem się jako konsolowy laik.
Xbox One kupiłem jako pierwszą konsolę w życiu. Nie mam porównania do Xboxa 360, już nie wspomnę o PS3 czy PS4.
Ogólnie z tego typu środowiskiem jako odwieczny PC-towiec mam do czynienia po raz pierwszy.
I pokrótce - kompa nie odpalałem w celu grania odkąd Xbox One zagościł w domu :)

Wiadomo - na razie jest dość ubogi zestaw tytułów na tę konsolę. Ale od dwóch miesięcy mam w co grać póki co (jeszcze tylko 6 cholernych dni do premiery GTA V :] ).

Aktualizacje Microsoftu co miesiąc ? Nie żartujcie - w zeszły długi weekend aktualizacje miałem codziennie przy pierwszym odpaleniu konsoli przez 3 dni pod rząd.

Co do gier - wiadomo, że najlepsze tytuły dopiero przed nami (Far Cry, Project Cars, Wiedźmin, GTA, etc.). Oczywiście to, co jest oferowane w ramach Gold - póki co żenua.

Natomiast co do konsoli jako centrum rozrywki szerokopojętej - sprawdza się wyśmienicie. Rewelacyjny YouTube - wolę oglądać filmiki na YouTube niż na odpowiedniku aplikacji ze Smart TV Samsunga. Przejrzysty Twitch - dzięki temu w ogóle zacząłem twitchować :) Skype też daje radę - obraz z Kinecta powalał - z kimkolwiek bym nie rozmawiał.
Wszystko jest wygodne w obsłudze - i jak dla mnie wszystko działa płynnie bez żadnych ścięć, zwiech, etc.

Co do samego sprzętu - konsola to niezły klocek ciosany siekierką przy pomocy ekierki. Ale szczerze ? Wali mnie to - grunt, że czarne i nie rzuca się w oczy na stoliku RTV przy innym sprzęcie. I wolę jak to jest duży klocek, jeśli zapewnia to lepszy przepływ powietrza w obudowie. Same pady - jak dla mnie mega wygodne (nie mam porównania z PS4) ale też czytałem, że pady Xboxa są wygodniejsze od tych Sony. Kinect - używam tylko do Skype'a i gier typu Kinect Spor Rivals - bez zastrzeżeń. Rozmówcy chwalą obraz, który do nich dociera ode mnie.

Czy kupiłbym ponownie - bez zastanowienia tak ! Powiem więcej, żałuję że dopiero w tym roku kupiłem konsolę do gier :)

P.S.
Jedyny istotny dla mnie minus konsoli jako ustrojstwa do grania - w przypadku zakupu pudełkowych wersji gier - cholernie uciążliwe jest ciągłe żonglowanie płytami. Chcesz godzinę pograć w jedną grę, godzinę w inną - za każdym razem zmieniaj płytę. Powinni dać jakąś zmieniarkę na 6 płyt - byłoby o niebo wygodniej :)

P.S.2
Drugi minus - brak niektórych usług wynikający z naszego regionu (Polska). Na przykład nie działający u nas Xbox Music.
 

bonio4

Użytkownik
Użytkownik
Zacznę od tego, że nie jestem hardcorowym graczem (kiedyś ostro łupałem, teraz z doskoku 2 -3h co 2 -3 dni) i gram praktycznie tylko w Fife przez net i z kumplami na męskich posiadówach i czasem Forza (teraz jeszcze kusi mnie strasznie Horizon2 :p). Początkowo nie byłem przekonany do przesiadki na nextgena tylko dla jednej gry. Wstałem pewnego ranka i stwierdziłem, że zrobię sobie jednak prezent i wieczorem już odpalałem sprzęt. Fakt o 22 odpaliłem x-klocka a o 23 dopiero udało mi się odpalić grę dla kogoś może to być wkurzające ale nie miałem z tym większego problemu.

W skrócie: Konsola wypas, nie żałuje zakupu (kupiłbym na pewno jeszcze raz). Po pograniu w fifę w nowej odsłonie nie ma opcji powrotu do starej konsoli. Grafika i gameplay bez porównania. Super opcje nagrywania powtórek, przy "epickich" akcjach same się nagrywają lub można samemu nagrać wciskając dosłownie 3 klawisze i można je szybko wyeksportować na konto OneDrive. Powtórki można również oglądać na telefonie przez aplikacje Smartglass. Przez tą aplikacje można również pisać wiadomości w czasie gry bez potrzeby klepania na padzie. Jak już kolega wyżej pisał bardzo dobra aplikacja YouTube - działa bardzo szybko i wygodnie się szuka nawet za pomocą pada. Z tv raczej nie będę korzystał chociaż kto wie, ważne że jest taka możliwość. EA access - super sprawa, wykupiłem na razie miesiąc grania, zdążę w tym czasie przejść battlefielda i może przekonam sie do multi (FPS na padzie to dla mnie trochę mordęga), popykam również w PvZ:GW gdzie bez EA access napewno bym jej nie kupił. Forza klasa sama w sobie. Genialny pomysł z wibracją w triggerach - czuć fajnie auto, w ostrych dohamowaniach czuć że auto traci przyczepność. Pad ogólnie bardzo wygodny. Konsola chodzi wręcz bezgłośnie. Gdy gry odpalane są z HDD nie słychać zupełnie nic. Podpięty dysk 2 Tb przez USB 3.0 śmiga elegancko. Możliwość odpalania przez DLNA również na plus. Wszystko działa jak dla mnie bez zastrzeżeń. Jest na bieżąco aktualizowana wiec usprawnień będzie co chwila więcej.

Z mojego punktu widzenia udany zakup, ciągle się z niego ciesze. Na dniach kupuje 2 pada bo ziomki już nie mogą doczekać się łupania w fife a w najbliższym czasie przymierzam się do jakiejś kiery do Forzy (Gran Turismo się chowa). Nie widzę kompletnie powodu do zakupu PS4 bo ta konsola ma wszystko to czego potrzebowałem (miałem PS3 ale po niedługim czasie zamieniłem ją na x-a 360), grafika może i będzie lepsza ale nie oszukujmy się kto o zdrowych zmysłach w czasie grania będzie z lupą siedział i wyszukiwał różnic?

Niezdecydowanym polecam, konsola sprawi wam na pewno dużo frajdy.
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Niestety nie.
 

sradkg

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
zdecydowanie kupił bym
 

TEDE85

Użytkownik
Użytkownik
Miałem ps4 od premiery i się nie sprawdziła. We wrześniu wymieniłem na XO i polecam wszystkim. Z pewnością drugi raz tez kupiłbym XO.
 

Do góry Bottom