Czy to koniec AP 25?

Rembol

Użytkownik
Użytkownik
WItam.
Tak jak w tytule. Czy to możliwe że zaprzestano zabezpieczać najnowsze tytuły tym zabezpieczeniem? Test drive i dead space ich nie mają, ale czy to się będzie tyczyło wszystkich nowych gier?
Z góry dzięki.
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Juz o tym pisano wielokrotnie napisze i raz jeszcze, gry ktore nie maja tego zabezpieczenia byly "robione" lub "tloczone" przed wprowadzeniem. Jak widzielismy dodali niedawno AP podczas urgrade dash-a czyli moga robic co chca i napewno nie zaprzestana bo nie beda robic kroku w tyl.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Moim skromnym zdaniem będą wprowadzać AP 2.5 Checks jedynie do gier których wydawcy zapłacą za to zabezpieczenie :)
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
H3XTOR ma racje.
Po co mają dodawać AP do jakiś staszych gier w ktore nikt nie gra?
Tylko dodają do tych gier jak wydawca da $.
Bo "za darmo,umarło".
 

Dead_Inside

Użytkownik
Użytkownik
ale nikt już nie będzie płacił za zabezpieczenie które już jest złamane .....
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
Moim skromnym zdaniem będą wprowadzać AP 2.5 Checks jedynie do gier których wydawcy zapłacą za to zabezpieczenie :)
Wątpię. Wtedy mniejsi wydawcy oleją platformę M$, "bo i tak grę spiracą", to M$ sam powinien dbać o swoją d!@#. Gdzie dany wydawca zarobi więcej: na konsoli bez zabezpieczeń czy na tej gdzie się poważnie podchodzi do tego typu spraw?
Ot, taka ma opinia.

Po co mają dodawać AP do jakiś staszych gier w ktore nikt nie gra?
A dlaczego mieli by tego nie robić, ile to zajmie, 5min? A zawsze uprzykrzy życie piratom.
 

TigraTeam

Banned
Pewnie nie bedzie juz gier z ap 2.5 bo zabezpieczenie okazalo sie nie skuteczne po co dawac cos co nie dziala:)
 

akslow

Użytkownik
Użytkownik
a mnie sie wydaje ze na tym bedzie polegac utrudnienie. Nagracie plyty po czym okaze sie ze uaktywnia ap 2,5 w updacie i konieczne bedzie pachowanie abx'em. Oczywiscie tyczyc sie to bedzie nowych produkcji. Ewentualnie tych w ktore duzo ludzi gra online.
 

Yoshi19

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie , mam dasha :2.0.12625.0 i chciałem odpalić Call of Duty Black Ops(oczywiście pirata) i Modern Warfare 2 (tez pirat) i obie te gry nie chciały odpalić ????Ma ktos jakis sposób na to?????
 

hashpl

Banned
spat**** i nagraj jeszcze raz
 

serwer

Świeżak
Świeżak
Ale trzeba mieć LT+? czy nie trzeba
 

wonsz

Użytkownik
Użytkownik
czeba
 

marcin20p

Świeżak
Świeżak
siemka. mam pytanie odnośnie tego całego AP. Szukałem na forum ale nie znalazłem o dziwo odp. Mam litka z ix 1.6 i dasha tego starszego nie-kinektowego, gram sobie spokojnie offline, wiem ze nie moge grac w m.in Nfs HP. Ostatnio wyszły nowe gry bez AP i moje pytanie: czy one tez będą domagać sie akualizacji dasha? Może jakims cudem pójdą na moim sofcie?
 

CrazySmokerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli masz litka i starszego dasha, to zapoznaj się z tym tematem: http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/jak-zagrac-w-gry-z-ap-2-5-bez-lt-na-lite-onach-73121.html ;)
Ja dzięki tej metodzie przeszedłem AC: Brotherhood oraz nowego NFS'a :D Jeśli chodzi o nowe gry bez AP to nie wiem czy będą prosić o aktualkę dasha. Na tym sposobie co podałem wyżej odpalałem Dead Space 2 i chodził bez problemu :) Dopiero tydzień temu wgrałem LT+ ^^
 

Pankracy666

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawa sprawa. LT 1.1 nie opłacalny jest dla 3 gier.
 

kisiel5577

Użytkownik
Użytkownik
Nowsze gry bez AP2.5 potrzebują aktualizacji. Warto jednak wgrać LT+, niż męczyć się itd.
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
potrzebują aktualizacji ale i tak każda gra po przerobieniu na odpowiedni wave odpali
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
może o tym nie wiecie ale ...
takie Modern Warfare 2 wydali rok przed wprowadzeniem AP2.5

update dasha do 12611 i ? MW2 nie działa (JAK TO PRZECIEŻ TA GRA NIEMA AP2.5!!)

A tu reszta innych gier z AP 2.5
Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Modern Warfare 2
Halo: Reach
Resident Evil 5 (not sure about this one, just saw someone say it)

czyli tak naprawdę mamy problem z AP2.5 bo M$ zwykłą aktualizacją dasha może dodać ap2.5 do nawet głupiej 50 letniej gry typu dodonpachi i niepogramy ^^
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
a więc najnowszy dash dodaje ap 2,5 sam do gier? a jesli nie zaktualizuje do najnowszego to nie pogram w nowe gry? czyli nie ma żadnych szans na pogranie w nowe gry przy przeróbce 1,6? nawet jesli gra nie posiada ap 2,5 i przerobie obraz na wave 3?
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
A.P 2.5 jest już w grach, a dasch tylko go uaktywnia. JEśli gra nie posiada A.P 2.5 i dasch nie jest "kompatybilny" (nie wiem jakiego słowa uzyć), mozesz grać na 1.6 w te gry. Chodzi o to ze z czasem moze nastąpić taka sytuacja, że z kolejnym UpDate stanie się tak ze każda gra od xx czasu będzie posiadała A.P 2.5 "jawnie".
 

Do góry Bottom