1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

darmowe samochody i tory do Forza motorsport 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez daddy, Październik 19, 2008.

1. daddy

daddy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, znalazłem sposób jak mieć za darmo wszystkie packi do Forza motorsport 2. Jest to bardzo proste trzeba posiadać pliki z wersji Platinum Hits. Niżej zamieszczam sposób jak to wykonać. sam niestety mam problem...

Próbowałem tak zrobić i mam problem. po pierwsze nie ma u mnie folderu 00000002 na dysku jest tylko 00000001 i 000C0000, tak wiec utworzyłem sam folder 00000002 wrzuciłem pliki, i niby wszystko dobrze, w dashu packi widać, w grze niestety już nie, jest może kilka samochodów(dokładnie to subaru impreza S204 i coś jeszcze ale nie wszystkie). Może ktoś mi pomoże, niżej zamieszczam pliki. czy może to być spowodowane tym ze posiadam bundle copy wersje gry?

Wczytywanie...

Poleć forum