Dashboard 13599, Russian Unlock Hack etc kilka pytań o flash napędów w xbox slim.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TechniX

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam parę pytań dotyczących przeróbki slimów.

Czy najnowszy dashboard 13599 ponownie wgrywa orginalny soft do konsoli?
Czy można wyciągnąć klucz z napędów slim po zaktualizowaniu do najnowszego dasha 13599?
Czy przeróbka slimów wiąże się z wymianą PCB lub wymianą samego chipa (pomijam napęd 9504)?
Czy tzw Russian Unlock Hack działa? Jest o nim nawet wzmianka na xboxscene od MAximusa.

"About the Russian Unlock Hack, we have seen it and we are looking to incorporate a safe and tested version on the very next Gecko update among other well appreciated goodies :) "

oznacza to że nie potrzeba będzie wymieniać chipa ew całego PCB ?
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
zapraszam na tx...
 

TechniX

Użytkownik
Użytkownik
Czytam czytam tx napisał że wcześniej nie widzieli takiej możliwości ;-) ja tam osobiście bardzo wątpie. Napewno się nieźle wkurzyli tyle prac nad PCB za 60 $ i chipem za 20$ a tu jakiś gość rozwala im interes cuż pozostaje im tylko zrobić dobrą minę do tej gry.

PS Odblokować można tylko "MXIC chipsets " Winbondy niestety jak narazie nie mam nadzieje że to tylko kwestia czasu. Chyba mam ochote rozebrać swojego slima :)
 

panpodziemia100

Świeżak
Świeżak
0225

Zastanawiam się co będzie w razie podmiany w slimie napędu 0225 na 74...C jeśli mam klucz napędu? Ewentualnie wymiana chipa, wsadzenie z 74...C do 0225? Ma ktoś pomysł czy to zadziała?
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
Ponoć chińskie podróbki napędów do slimów miały jakieś bebechy od phatów więc myślę, że da radę. Inna sprawa to pewnie będzie podłączenie do Live, którego już z taką kombinacją bym nigdy nie zrobił.
 

33-300

Banned
Użytkownik
ma do sprzedania dwa x xbox slim 250 gb z napędem 9504 1szt 1050 + wysyłka warancja i paragon jak komuś pasi to na priw
 

Larsson

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Mam Slima z napędem 9504 po najnowszej aktualizacji 599. Ktoś umiałby przerobić tanio na 1.9? Najlepiej bez cięć, ale w ostateczności może być z. Okolice Wałbrzycha-Wrocławia najlepiej. KONTAKT: gg 20067264, mail: [email protected]
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
po updacie 13599 to bez cięć nie ma szansy - bo update zablokował ci właśnie chipa
 

mikro007

Banned
mam slima 07-06-2010 i dash 13599 jaka cena za zrobienie na 1.9LT
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
za mało podałeś INFO
podaj jeszcze jaki eprom ? MXIC czy WINBOND (bo to podstawowa różnica która wpływa na cenę po tym update)
13599 blokuje chipa w 9504 więc podaj więcej szczegułów jeśli pytasz o cenę...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom