dashboard i przeróbka

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

spalekm

Świeżak
Świeżak
Siemka! Jestem nowy i mam putanie? Czy jak zmienie dashboard na ten z kinectem strace przerobke? Prosze o odpowiedzi.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
nie stracisz....jaką masz przeróbkę??

możesz stracic możliwość odpalenia kilku gier
 

spalekm

Świeżak
Świeżak
Mam przeróbke 1.51 . A w jakich grach moge stracic mozliwosc grania i czy da sie je na nowo nagrać??
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Dołącze się . Mam obecnie nie przerobioną konsolkę z najnowszym dashem bo od tygodnia ściągam demka itp itd . Jak przerobię w najbliższym czasie na najnowszym ix to pójdzie Mortal Kombat nowy ?
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
najnowszy dash 12625 wprowadza AP25 do takich gier jak Fable III, AC:BH, Halo:Reach, MW2, BO, NHS:HP żeby je uruchomić musicie mieć LT+ w napędzie i obrazy gier przepuścić przez ABGX żeby dograł te AP25, komar251 tak najnowszy ix czyta wszystko od Wave 1 do Wave 11 więc Mortal Kombat też pójdzie, ogólnie wszystkie informacje są na forum użyjcie wyszukiwarki
 

19jaca89

Świeżak
Świeżak
hmn...?

Panowie włacze sie do tematu. Do tej pory gralem na zakupionym xbox360 elite ( przerobiony ) jednak teraz wychodzą gry wymagajace jak wiadomo aktualizacji i tu pojawia sie problem. Znalazlem aktualizacje 12625 czyli ta najnowsza, zainstalowalem, zmienilo sie menu na to z kinectem i myslalem ze wszystko jest ok jednak nowe gry dalej nie odpalaja:/ stare chodzą, mało tego-fable3 przestalo dzialac czyli tak jak powinno byc bo po aktualizacji nikomu nie dziala wiec myslalem ze jest ok ale testowalem pare nowych gier(dragon age2, crysis2, top spin4 itd) i zadna z nich nie chce dzialac...odpalilo tylko NFS shift2. dziwne...wie ktos o co tu chodzi??
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
musisz wgrać lt+...milion tematów na forum o tym jest....przeczytaj post kuli....musisz dać komuś do wgrania flash lt+
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom