Dashbord

87grzes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Mam konsole od paru miesięcy przeróbkę Ixtreme1,61 i chciałbym wgrać nowy dashbord i może to głupie pytanie, ale nie znam sie wiec pytam:)
1. Czy wgranie nowego dashbordu zmieni cos w przeróbce?
2. Co daje nowy dashbord?
3. Czytałem ze wgrywając nowego dashborda trzeba wiedzieć jaki napęd chyba itd... czy mógłbym prosić o jakiś "samouczek" jak go wgrać?? bo szczerze nawet nie wiem jaki tam jest napęd i jak to sprawdzić tak jak sprawdzić jaki dashbord mam
4. Widziałem tez rożne motywy na dashborda czy je ściąga sie osobno??

Pozdrawiam
I z góry dziekuje za pomoc
 

87grzes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I o co chodzi z DASHBOARD NXE czy mozna go wgrac na kazdego "X"??
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
1. Nie
2. Mase bajerów, avatary ogólnie polecam go wgrać.
3. Nie, wgranie dashboarda jest niezalezne od napedu. instrukcja jest na xbox.com
4. Tak
5. Tak
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Czekaj tylko nie wgrywaj update nxe jak masz starszy dash. Wejdz w ustawienia konsoli -- system i odczytaj jaki masz dash. Jak 7371 lub niższy to nie wgrywaj żadnej aktualizacji. Będziesz mógł wtedy zrobić jtag (jest to całkowite złamanie konsoli, pozwala odpalać gry z dysku bez płyty w napędzie, odplaca każdy rejon, gry arcade za free full) Poczytaj o tym na forum. DEXTER się tym zajmuje, jak masz konsole spełniająca te warunki warto pomyśleć nad jtag skoro i tak już grasz na piratach.
 

KalitaPL

Użytkownik
Użytkownik
 

87grzes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziekuje bardzo za pomoc :)

Weszlem sprawdzic jaki mam Dasbord w sysytem konsoli i mam D:2.0.8955.0 czyli jtag nie wgram ;/
Nowa wersje Daschborda sciagne z strony xbox-a oficjalnej
i mam jeszcze pytniae skad mozna pobrac dodatki do dashborda i jak je wgrac??

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Jakie dodatki?
 

87grzes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dodatki w stylu nowe avatary tla itd itp

odswiezam

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn //odświeżanie jest tylko w dziale giełda
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Dodatki w stylu nowe avatary tla itd itp
Nie da się wgrać ubranek do avatara można je ściągnąć z LIVE ale można wgrać nowe tematy i obrazki gracza a także wormsy :DD
 

87grzes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A skad mozna pobrac najnowszego najlepiej pl :) dashborda bo wpisalem w google yskoczylo mi oficjalna strona z xboxa360 upgrade ale download nie bylo i wlasnie te tematy, obrazki gracza skad mozna pobrac i jak wgrac do ashborda je??
jak wgrac dasha wiem juz :)
 

87grzes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
odsiwezam temat
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Podepnij konsolę do Live to automatycznie Ci pobierze najnowszą wersję a jak nie to poszukaj tu na forum dasha.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Nowy dash daje opcje zgrywania gier na pendriva.
Nic ci nie zmieni w przeróbce.
Nowego dasha wgrasz podłączając się do XBL i od razu automatycznie zacznie się pobieranie.
Motywy można pobrać z XBL.
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz przerobionego to nie podpinaj się do live tylko pobierz dash na panedrive i zaktualizuj tak.
Chyba że się bana nie boisz :)
 

87grzes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja tak nie gram przez neta
Wlasnie ze nie wiem skad pobrac najnowszy ale nie NXE tylko normalny dashbord szukam wlasnie tutaj na formu czy jest podana moze strona skad mozna pobrac w wersji pl
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Tu masz najnowszy. W niektóre gry nie pograsz bez niego.
Xbox.com | New Xbox Experience jest już dostępny tutaj!
 

87grzes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czekaj tylko nie wgrywaj update nxe jak masz starszy dash. Wejdz w ustawienia konsoli -- system i odczytaj jaki masz dash. Jak 7371 lub niższy to nie wgrywaj żadnej aktualizacji. Będziesz mógł wtedy zrobić jtag (jest to całkowite złamanie konsoli, pozwala odpalać gry z dysku bez płyty w napędzie, odplaca każdy rejon, gry arcade za free full) Poczytaj o tym na forum. DEXTER się tym zajmuje, jak masz konsole spełniająca te warunki warto pomyśleć nad jtag skoro i tak już grasz na piratach.
ja mam D:2.0.8955.0 wiec NXE nie wgram dlatego szukam normlanego nie NXE
 

87grzes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chyba ze moge NXE wgrac bez problemu tylko jtag nie bo nie rozumie troche tych rzeczy powiem szczerze dlatego tez tutaj jestem
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie. Jtaga nie wgrasz więc o nim zapomnij. Zaktualizuj sobie dashboard do najnowszej wersji i po kłopocie.
 

87grzes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Xbox.com | New Xbox Experience jest już dostępny tutaj!
ktos wie czy ten dashbord jest po polsku??
 

Do góry Bottom