Demolka w Nowym Jorku

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Crysis 2: Nowy trailer! Czy trzeba pisać coś więcej? Nie trzeba, ale można: Z gameplayem!

YouTube - Crysis 2 - Marine Salvage Trailer - HD

Zwróćcie proszę uwagę na to że pokazano nie wiele więcej niż na E3 a i tak prezentuję się niesamowicie, jeżeli cała rozgrywka będzie trzymała równie wysoki poziom, to mamy murowanego kandydata na FPSa roku!

Źródło: cdaction.pl
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Fajne efeky i w ogóle... Ale niech sama rozrywka do tego miażdży :D
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo fajnie wygląda. Mam nadzieję że będzie Hitem. Może CryEngine pokaże nam że moc karty dużo nie znaczy przy tak doskonale napisanym silniku :).
 

Phoenix505

Użytkownik
Użytkownik
Ładnie to wszystko wygląda ale zobaczymy czy rozgrywka naprawdę będzie dynamiczna. A tak nawiasem trochę przypomina Halo ODST :p
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Trailerek pełen akcji :D Aż chce się już zagrać w Crysis 2 :DD
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko fajnie, grafika, efekty ale żeby tylko nie wiał nudą jak w poprzednich częściach. A tak w ogóle ten trailer mi się nie podoba zupełnie i te "zakłócenia"
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
No no bardzo fajnie to wygląda :) ja chce już w to zagrać!! :)
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Flapyxb
Tak właśnie ma być, coś ala Cloverfiled, kręcone amatorksą kamerą. Mnie się bardzo podoba, świetnie zmontowane wideo.
jeżeli gra dawała by takie odczucie, jakbyśmy ogladali film kręcony kamerą, coś jak właśnie Cloverfield czy REC tylko mniej chaotycznie to będę w niebo wzięty.
 

FATAEM

Banned
Szkoda że to wymodelowane filmiki a nie prawdziwy gameplay...
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
Ładnie to wszystko wygląda ale zobaczymy czy rozgrywka naprawdę będzie dynamiczna. A tak nawiasem trochę przypomina Halo ODST :p
nie porownuj kiczu do wspanialem gry bo nic nie przypomina.
 

cris420

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie wygląda :)
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Oczopląsu idzie dostać. Gra może i będzie dobra, ale trailer mi się nie podoba.
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli chodzi o grafikę to będzie to pewnie gra roku. Jeżeli chodzi o FPS'a roku to nad tym bym się zastanawiał. Nie wiadomo jak będzie prezentował się online. Nawet jeśli fabula będzie dobra to i tak dalej moimi faworytami o FPS'a roku zostają Medal oraz B:BC2:D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
świetny trailer :) nic, tylko czekać.
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Zapowiada sie niezła grafika i efekty. Szkoda, że klimat nie mój. Trailer sam w sobie według mnie słaby. Ci co go robili myśleli, że fajnie wyjdzie, ale tak nie wyszło :DD.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No trailer naprawdę daje czadu ! Ale na wszelki wypadek wstrzymam się z preorderem
 

yondaime332

Użytkownik
Użytkownik
Ehh... pierwsza część prócz grafiki i kilku bajerów szczególnie mi się nie podobała... a tu cóż znowu widać tylko super grafe, ale czy o to teraz chodzi w grach ?... Mam nadzieje że to będzie dobra gra bo według mnie pierwsza część była mocno średnia ;/
 

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik
Coś mi się zdaje ,że będzie to naprawdę wypaśna gra:yeye:
Trochę rozgrywką mi KZ2 przypomina .
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Coś mi się zdaje ,że będzie to naprawdę wypaśna gra:yeye:
Trochę rozgrywką mi KZ2 przypomina .
No właśnie mi też . o_O
 

hazard

Użytkownik
Użytkownik
no zapowiada się mega konkret.Mi sie trailer podoba
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom