DiRT 3 - Video!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

tymon1988

Użytkownik
Użytkownik
Najnowsza część świetnych wyścigów doczekała się już zapowiedzi. Teraz czas na pierwsze trailery. Zobaczcie co Codemastersi pokazali nam tym razem. Nie wie jak na was, ale na mnie mimo tego, że to wersja Alapha trailer Dirt 3 robi duże wrażenie. Czekamy na następne.






:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

konrad767

Banned
Użytkownik
No nie złe nie złe, fajny pomysł ze masz cały plac i drifty robisz
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Szczególnie pierwszy filmik spodobał mi się :) graficznie gra wygląda bardzo obiecująco, zobaczymy co z resztą, czyli z modelem jazdy, zniszczeń itp :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jakoś tak na razie nie widzę tego "WOW" pierwszy filmik wygląda jak po prostu zrzucenie popisów Blacka do gry.. jedynie brakuje świetlówek które rozjechał by podczas driftu no i kolesia wokół którego robił by koła..

Czekam na coś "WOW"..
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
no,no w DiRTa 2 zagram zaniedlugo dopiero ;p
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
wygląda super, ale na 2 filmiku jakoś za malo tego dymu się wydostaje spod kół. może być dobra gierka, ale fakt faktem - to jest odgrzewany kotlet
 

ramzess

Użytkownik
Użytkownik
Mi sie bardzo podoba!:)
Oba "brudasy" zrobione na calaczka:D teraz czekam na trójeczke!!
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po tych kawałkach asfaltu z dirt 2, pragnąłem trochę większego kawałka terenu do tego by pobawić się z autem.
Producenci czytają w moich myślach :D
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
Może byc,kiedyś zakupie ale narazie mi się nie śpieszy ;D
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Czekam niecierpliwie.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ze wstydem muszę (ponownie!) przyznać, że (nadal!) nie zagrałem w żadnego DiRTa... trzeba to nadrobić, bo wnioskując z Waszych opisów - ta gra jest 'gruba' ;)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
I znowu efektownosc stawiana nad wszystko. Cala ta seria powinna zmienic tytul na ''Ken Block: Dirt x''. Co do samego Kena to moze i ma efektowny styl jazdy, ale w wyscigach nie pokazuje sie ze zbyt dobrej strony.
Kiedy powroci jakosc Collina 2,3 czy chociazby 2005?
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Nieźle się zapowiada. Wygląda na prawdę ekstra.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Dobrze się zapowiada :D Chyba trzeba kupić Dirt 2 bo też był dobry :p
 

hankok

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam sie nie napalam, na WRC tez czekalem z uteskieniem i troche sie rozczarowalem.
 

tymon1988

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam sie nie napalam, na WRC tez czekalem z uteskieniem i troche sie rozczarowalem.
Nie porównuj WRC do DiRT'a!! - między nimi jest duuuuża przepaść....
 

rudy2007

Banned
I znowu efektownosc stawiana nad wszystko. Cala ta seria powinna zmienic tytul na ''Ken Block: Dirt x''. Co do samego Kena to moze i ma efektowny styl jazdy, ale w wyscigach nie pokazuje sie ze zbyt dobrej strony.
Kiedy powroci jakosc Collina 2,3 czy chociazby 2005?
Oj tak, Colin 3 - najgorsza odsłona serii. :p
Pierwszy DiRT był genialny, drugi jest na samej górze mojej listy "Do kupienia" a trójką się niesamowicie jaram!
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Czekam z niecierpliwością :D mam nadzieje że graficznie będzie w dx 11 tak samo piękna jak dirt 2 :D
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w dwójkę z chęcią bym pograł i w trójkę z racji tego że będzie parę fajnych furek i trybów.
 

C3b3k

Użytkownik
Użytkownik
Strasznie mi się podoba no i dużo bokiem, może po premierze moja sierra będzie miała czas odsapnąć
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom