Dobre gry za pół ceny !

ksiezyc53

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Sprzedam następujące gry : Alan Wake, Fallout 3 Edycja Kolekcjonerska, Far Cry 2 Edycja Kolekcjonerska - wszystko kupione nowe. Raz przeszedłem i więcej nie ruszałem, więc stan jak nowe. Cena to 200 złotych plus przesyłka - sam Alan Wake nowy kosztuje 150. Sprzedaje ponieważ w środę gra mettalica a ja nie mam na bilet ...:( możliwy odbiór osobisty w Warszawie bądź Białymstoku.
Istnieje również zamiana jednej z dwóch gier tj. far cry 2 i fallout 3 na bioschock 1 również edycja kolekcjonerska !

Dorzucam jeszcze nowke gta 4 ze wszystkimi dodatkami raz zagrana !

Reasumując : 200 zł - trzy gry do wyboru z wyżej wymienionych !
 

ksiezyc53

Użytkownik
Użytkownik
Do wyboru dochodzą kolejne gry :
resident evil 5 ( stan b.dobry)
dead space ( stan b.dobry)
gears of war 2 edycja kolekcjonerska ( stan b.dobry)
 

TradeMark

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy sprzedałbyś oddzielnie Far Cry 2?? Jak tak to za ile? Mogę odebrać w Warszawie.
 

ksiezyc53

Użytkownik
Użytkownik
raczej wolalbym sprzedać zestaw 3 gier ze wzgledu na to, iż do srody to ja musze miec kase na bilet, a jesli nie bedzie chetnych to niestety nie zawitam w wawie. Jeśli nikt nie będzie chetny to moglbym tobie odsprzedac to far cry za 60-70 zł plus przesyłka ( raz tylko rozpakowana). Sam kupiłem ją za 90 zł. Widzisz więc ile się zyskuje kupując cały zestaw :) jak nie pojade na ten koncert to juz nie bede tak tanio tych gierek sprzedawac, a teraz ... no cóż muszę tam być :)
 

Xant

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nówka jest za 50zł teraz...
Edit: Mój błąd, nie zauważyłem, że to limitka
 

ksiezyc53

Użytkownik
Użytkownik
Alan Wake - 150 zł, Resident Evil 5 - 60 zl, gta IV podstawowa wersja 80 zł, dodatek 80 zł. Łącznie 370 zł. U mnie dwieście. Inne kombinacje tak samo. No nie wiem wydaje mi sie, że to całkiem rozsądna oferta.
 

ksiezyc53

Użytkownik
Użytkownik
uwaga dorzucam 4 gre !
 

Do góry Bottom