1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dodatki BF3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kaxodron, Grudzień 2, 2012.

1. Kaxodron

Kaxodron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam !
    Czy opłaca sie kupić Battlefield 3 Premium , czy tylko poszczególne dodatki. Proszę o szybką odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Co ty masz z matematyki? 5 x 1200 MSP = 6000 MSP, a premium kosztuje 4000. Mówi samo za siebie.

4. Kaxodron

Kaxodron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmmm ... z matmy mam 5 C: No ale może być tak, że np. 4 dodatki są beznadziejne a 2 fajne ... to sb policz 2 * 1200 MSP = 2400 MSP

5. krzemyk12345

krzemyk12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Według mnie jak lubisz grać w takie gry na multi to bierz premium.
    Kupiłem jeden dodatek CQ i teraz żałuje że nie dołożyłem parę złotych więcej na premium

6. michal12.dsl

michal12.dsl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Popatrz jakie są i zastanów cię czy wszystkie cię interesują, jak lubisz tylko bliskie kontakty to kupisz CQ i ewentualnie jakiś gdzie są dobre mapy na TDM, jak nie lubisz pojazdów to możesz nie brać armored kill. Choć jak jeden dodatek cię nie interesuje premium i tak wychodzi taniej. Ja wybrałem premium,bo interesują mnie wszystkie dodatki a poza tym masz różne przywileje.

Wczytywanie...

Poleć forum