Dysk za free,czy ta bajka sie uda? (arcade)

Elwood

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z gta IV i zastanawiam sie o dolozenie dysku do mojej konsoli..
Mam arcade wiec nie iwem czy m$ wysle mi nowy dysk bo stary niby sie popsuł(tak naprawde nie mam rzadnego),lecz jak powiem ze kupilem orginalny w sklepie i oni po 1 mies nie chcieli go wymienic i kazali mi zadzwonic do was (M$) to sie uda?:confused: naprawde przydalaby sie nawet ta 20stka:)
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
myślę że z dyskiem to inna historia niż z padem bo pad jest niezbędny do używania konsoli a dysk nie więc raczej każą najpierw odesłać dysk do serwisu ale spróbować nie zaszkodzi :)
 

ciora

Użytkownik
Użytkownik
Moga ci sie zapytac o numer seryjny dysku i co wtedy powiesz (yyyyy) ale kombionowac mozna > Jest inny sposob na dysk wchodzisz np do media markt wypinasz z konsoli na wystawie i do domu :D nie powinno pikac na bramce. Mi tez by sie przydał dysk ale nie kombinuje tylko zamierzam go kupic
 

arczibeatbox

Użytkownik
Użytkownik
Haha :) to dobre... tyle że w media mają taką ochrone (a raczej kamery) że zczaili kolesia co chciał ukraść zwykły klawisz z laptopa (jedną z literek, pewno mu się zgubiła w jego laptopie w domu) ... a co dopiero dysk :)
Jak dzwoniłem po pada to mi powiedzieli tak, jeśli jest to pierwsze pana uszkodzone akcesorium to wysyłamy za darmo o_O teraz tylko.... co oni zaliczają do akcesorium :confused:
 

Kosakek

Użytkownik
Użytkownik
Jak by ci się udało to daj znać na forum lub 7117840:)
 

smiti

Użytkownik
Użytkownik
Nie uda się, poproszą numer seryjny dysku, rachunek za dysk lub powiedzą żeby wymienić u sprzedawcy. Jeśli nie masz dysku razem z konsolą tak jak w premium czy elite to taki wałek nie przejdzie.
 

Elwood

Użytkownik
Użytkownik
Nom tak a wiecie moze jaka częsc w kodzie seryjnym konsoli odpowiada za dysk?;]
To by zwiekszylo szanse o 50%:D
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niech spróbują zadzwonić do microsoftu ci co maja premiumy/elite. A jak będa kazać odesłać dysk to trudno...
 

ciora

Użytkownik
Użytkownik
u mnie w Starachowicach w media expert jest xbox na metalowej lince przypiety do pułki <lol2> 0 kamer i jedna bramka jak ktos chce to mozna wpadac na weekand po hdd Zapraszam
 

chomik01

Banned
Użytkownik
hahah co z tego że im powiesz że masz Arcade i ci się dysk popsuł lol2 przecież w arcade nie ma dodawanego dysku twardego. Wiesz co zrób idź do kolegi wyciągnij dysk zrób pare fotek muneru seryjnego albo przepisz wszystko co tam pisze ;p kup dysk twardy i zadzwoń wtedy powiesz mi numer rachunku itp i numer serynjy dysk ;p może sie udać i bedzesz miec 2 dyski .
 

Kamil24

Użytkownik
Użytkownik
Coraz bardziej mnie korci by zadzwonic do nich :D
Bo dalej zastanawia mnie czy dysk to akcesorium konsoli jest bo jak tak to powinni przysłać za darmo :D A jak kaza odesłać to sie nie odeśle.

A z MM nic nie wyniesiesz , chyba ze sobie dysk do .... schowasz to go nie znajda ***
 

Agron95

Użytkownik
Użytkownik
można też tak: idź do kumpla(ale takiego barrrrrrrrdzo dobrego który się na to zgodzi) który ma elite/premium zadzwoń na infolinię powiedz że popsuł ci się dysk bo(i tu rusz swoją wyobraźnią) ona spyta się o numer seryjny i numer rachunku(czy tam czegoś), i mówisz to z kumpla dysku i rachunku i podajesz swój adres i powinno zadziałać
 

rafcik1994

Świeżak
Świeżak
to dzwon i opowiedz jak bylo :D he he
 

rafcik1994

Świeżak
Świeżak
po co do kumpla zobacz se na allegro tam masz serial bardo dobrze widoczny.
na hdd
 

x-ziomek

Banned
Użytkownik
na helpline powiedzieli mi wyraźnie za pierwszym razem przy zgłoszeniu usterki akcesoria wysyłane są odrazu ... za drugim razem musisz odsyłac stary sprzęt
proste ...
 

Elwood

Użytkownik
Użytkownik
Pokazcie mi gdzie jest nr seryjny dysku :d bo nie wiem gdzie znalezc na zdjeciach;]
Ps. jutro opowiem czy trick sie udal :D pobajeruje podam kod powiem ze nie wiem co robic :D
O wlasnie i czy rejestrowaniu konsoli na gwarancje podawac to ze mam 12 lat?(nie smiejcie sie) czy powiedziec ze 18 (na serio mam glos bardzo dojrzaly,zmutowany)
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Daj znać, jak coś. 997
 

chomik01

Banned
Użytkownik
sloniu ty weź się już nie odzywaj znowu dajesz znaki że jesteś gadem i freje...........
po co wogule tutaj spamujesz lol powiedz ze masz 19 lat i bedzie git
 

Elwood

Użytkownik
Użytkownik
Ej no ale wezcie ze od razu ukradam ,męcze sie juz 3 tyg. z gta iv orginalka za ciezkie pienądze i co chyba nalezy mi sie konfort gry i musze miec dysk (inaczej zacinka po 10-30 min play) wiec spokojnie zadzwonie i zobacze co tam mądrzy ludzie powiedza :D
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Jak dostaniesz dysk, to pochwal sie ;) ciekawe czy ci przysla... Trzymam kciuki. Należy sie ^^
 

Do góry Bottom