Dysk zew Xone 2,5 " czy 3,5" ?

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
To lipa.
Czekam w takim razie az znajomy przywiezie jakies 4TB:)

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

kolunio

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie a ja zapytam bo mam 2 dyski wd jeden 1tb a 2 1.5 ale kupione w 2008 i 2009 i niestety są na USB 2.0... Czy da się je jakoś przerobić pod 3.0? Puzdr
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Panowie a ja zapytam bo mam 2 dyski wd jeden 1tb a 2 1.5 ale kupione w 2008 i 2009 i niestety są na USB 2.0... Czy da się je jakoś przerobić pod 3.0? Puzdr
Kupujesz obudowę pod USB 3.0 montujemy dysk pod 2.0 i działa z Xbox one

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

kolunio

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupujesz obudowę pod USB 3.0 montujemy dysk pod 2.0 i działa z Xbox one

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
Ok tylko czy dam radę i czy się będzie dało przełożyć dysk ze starej obudowy. ...
 

Daniel Karpeta

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, ja mam dysk 3,5 cala 2 Tb i wcale nie narzekam na dodatkowe zasilanie, dysk wydaje mi się szybszy niż podobny ale 2,5 cala, a co za tym idzie jest większy komfort pracy, ostatnio była na 2 tb dyski promocja w rtv euro agd. Ja za swój zapłaciłem 270 zł więc cena dosyć atrakcyjna. Wszystko ładnie śmiga i nie ma problemów, dysk odpala się jak jest podpięty do sieci. Ogólnie nie ma z nim problemów. A i komfort pracy na konsoli wyższy bo miejsca dużo więcej.
ps mój to: http://www.euro.com.pl/archiwizacja-danych1/seagate-expansion-deskop-2tb-usb-3-5-3-0.bhtml?gclid=CjwKEAiAt_K0BRCzjtv92_HGoR0SJAA9QNn_aymoTFbyPksTj_BBQQ4Gnk39LP6VlOQHx5y50t6kWBoCId7w_wcB&gclsrc=aw.ds
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Podepnę sie do tematu - w Biedrze będzie dysk 2TB 3,5 cala firmy Seagate za 159 zeta. Cena wydaje się atrakcyjna- polecacie brać taki dysk do XO (bo miejsca na wewnętrznym już brak)

Wysłane z mojego LG-D320
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Musisz dokupić zasilacz dodatkowy bo xbox go nie uciągnie.
 

Daniel Karpeta

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wydaje mi się że to nie jest 2 tera w takiej cenie. Jeśli tak by było to kupiłbym w ciemno jeszcze jeden dysk. Jeśli to dysk który był w okresie świątecznym to ma on zasilacz i usb 3.0 ale jeśli to jakiś inny dysk to może być lipa. Masz może jakieś linki do info o tej promocji? Bo dysk w takiej cenie to dobra oferta. Z góry dzięki.
 

pomor1973

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podepnę sie do tematu - w Biedrze będzie dysk 2TB 3,5 cala firmy Seagate za 159 zeta. Cena wydaje się atrakcyjna- polecacie brać taki dysk do XO (bo miejsca na wewnętrznym już brak)

Wysłane z mojego LG-D320
Witam,
a można wiedzieć skąd takie info, bo na oficjalnej stronie nawet nie ma o tym wzmianki aby w ogóle jakieś dyski się pojawiły ????
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam,
a można wiedzieć skąd takie info, bo na oficjalnej stronie nawet nie ma o tym wzmianki aby w ogóle jakieś dyski się pojawiły ????
U mnie w mieścinie było dziś otwarcie Biedry po remoncie i była gazetka z taką promocją - podobno było 10 dysków i rozeszły się na pniu ;(
 

Daniel Karpeta

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wyprzedażowe ze świąt szkoda że u mnie nie było bo kupiłbym nawet 2. Mam takowy dysk i jestem mega zadowolony z niego.
 

felipe

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja używałem dysku 2,5" SSD w obudowie z USB 3.0 i owszem było szybciej, ale nie były to różnice takie jak na komputerze. Microsoft musi nad tym jeszcze popracować. Osobiście testowałem na Halo 5, Diablo III Ultimate Evil i Star Wars Battlefront.
 

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A czemu miałoby być szybciej?
Po pierwsze w dysku kręconym to czy wewnętrzny, czy zewnętrzny nie robi to różnicy. I tak wąskim gardłem jest fizyczny dysk.
Po drugie nawet jeśli użyć SSD na USB to jeśli urządzenie nie jest optymalizowane pod szybkość wczytywania a pod miejsce to guzik to da. Dekompresja zje szybki odczyt.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

Do góry Bottom