E3 - Luźne gadki po konferencji MS

mk89

Użytkownik
Użytkownik
i co powiecie?

DLA MNIE KOZAK!

ps. nie wiedziałem gdzie dać, dałem tutaj - jak źle to proszę moda o przeniesienie
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Grami pokazali, że to nie tylko centrum multimedialne.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dwie gierki, które najbardziej mi się podobały to BF4 i RYSE. Cena konsoli chyba nikogo nie dziwi ale data premiery mnie samego zaskoczyła.
Kupię pewnie po nowym roku może z ceną 1999zł :p przy dobrych wiatrach
Ja jak na razie zostaję przy X
 

Krawol

Banned
Użytkownik
niezła ta twoja wypowiedź




499$ czyli 2500zł u nas (razem z podatkiem) to jest szokująca wiadomość za blokowanie używek oraz posiadanie golda grrrrrrr
 

shaigo

Użytkownik
Użytkownik
Wreszcie za kupno golda dadzą jakieś gierki, wiem, że crapy ale w AC2 chętnie zagram. No i World of Tanks to też pozytywna wiadomość :)
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
niezła ta twoja wypowiedź




499$ czyli 2500zł u nas (razem z podatkiem) to jest szokująca wiadomość za blokowanie używek oraz posiadanie golda grrrrrrr


szkoda się jak na razie zadręczać ceną :p
 

RaptorPL

Użytkownik
Użytkownik
No nie powiem cena też mnie zaszokowała ale jakoś damy sobie rade :)
Mi najbardziej podobała się Wiedzmin 3 ze względów patriotycznych :D I BF4.
No i była tam jeszcze jaka strzelanka która przykuła moją uwagę coś na T...
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
moim zdaniem niczego ciekawego nie poakazali same odgrzewane kotlety albo gierki dla dzieci a cena to już w ogóle z kosmosu ale nie ma sie co dziwić jak kinect przymusowy, ja juz byłem pewny przed ich konferencją ale teraz jeszcze bardziej mnie utwierdzili w tym ze ich nowej konsoli na pewno nie kupie
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
2499 PLN z vatem za konsole
249 pln za gry
Xbox360 aka super Slim bez RGH i LT+
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie odkupili się, pokazali dobre tytuły, możliwości i nowe opcje związane z nieobowiązkowym Goldem. Szacun. :)
Czekam również na konfe Sony, niestety do 3 rano, ale cóż, zobaczymy na co stać konkurencje w walce o konsumenta. ;)
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
niezła ta twoja wypowiedź

499$ czyli 2500zł u nas (razem z podatkiem) to jest szokująca wiadomość za blokowanie używek oraz posiadanie golda grrrrrrr
Nie 2500 tylko 2100, a to jest duża różnica.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
uuu, będzie ktoś tu kupował tą konsolkę?
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Xbox One? 15 Exów? 20 Gier?











RIP Microsoft DUNNO-10.06.2013
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
i tak komputer za 2100 zł to nie bestia! Trzeba walnąć z 3tyś by pocisnąć ostro gierki.
Ja co do ceny nie jestem zdziwiony. BYłem pewny, że niżej nie będzie niż 2k
 

neehooyah

Użytkownik
Użytkownik
Microsoft mocno poprawił swój wizerunek w moich oczach. Pokazali bardzo dobre tytuły i odkupili tą nieszczęsną premierę Xbox One
Duży ukłon ze strony M$ w przypadku Gold'a - wystarczy tylko jedna prenumerata na konsolę, żeby każde konto mogło korzystać z gry online - bardzo fajne rozwiązanie. Dodatkowo świetnie, że nie zamierzają powoli odpuszczać X360, tylko jeszcze mocniej wchodzą w jego promocję - darmowe gry co miesiąc i nowy design na pewno przyciągnie im klientów.
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Kupic kupie! Ogladajac Xbox Tend gdy pokazywali ONE zdziwilo mnie partnerstwo z EA SPORT, a teraz z DICE. Co zostaje PS4? Traci wszystkich :) MS ladnie placi i ladnie inwestuje w swoja konsole. Jak widac nie potrzeba miec super sprzetu wystarczy miec glowe na karku, tego nie robia malutkie japonce :) E3 moze tylka nie urywa ale generalnie jest na duzo plus!
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja na Xbox.com i na GameStop miałem przycinki jak jasna cholera. IGN wypadł najlepiej, zeroo przycinek!
 

mk89

Użytkownik
Użytkownik
Ale że nic o Kinect i tv :)?
 

shaigo

Użytkownik
Użytkownik
Panowie nie zapominajmy, że M$ sypnął kaski wydawcom, studiom żeby o premierach na PS4 mówili jak najmniej. Większość gier, które pokazali to jakieś dziwactwa, które mają sie nijak do exclusivów Japońców
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
No z grami najgorzej u Micro nie ma , ale to co wiem o tej konsoli w tym momencie....czekam na pokaz Sony.
 

Do góry Bottom