ERROR: Nie Można Zainstalować Tej Gry

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Witam, pobrałem z sieci gre Dead or Alive: Xtreme 2, podczas próby uruchomienia gierka śmiga normalnie ale nie mogę nagrać jej na dysk twardy. Wyskakuje komunikat "NIE MOŻNA NAGRAĆ NA DYSK TWARDY". Dysk 250gb, inne gierki instalują się bez problemu (i uruchamiają jeśli są na dysku) więc zakładam że dysk jest sprawany.
Jakieś pomysły ?

Chcę zainstalować grę żeby laser służył mi jak najdłużej, robię tak z każdą grą w którą zamierzam zagrać
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
@UP
 

Darcik

Użytkownik
Użytkownik
Jak zapytasz google'a to znajdziesz odpowiedź. Gry nie da się zainstalować, powód nie jest znany, można tylko gdybać,
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak gra oryginalna przyczyną może być rysa lub zabrudzona płyta, jak pirat to może zły obraz gry albo wadliwa płyta :)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Jak zapytasz google'a to znajdziesz odpowiedź. Gry nie da się zainstalować, powód nie jest znany, można tylko gdybać,
zapytać to się można skąd biorą się tak debilne wypowiedzi jak Twoja. Po co udzielasz się skoro nie masz nic do powiedzenia ?

Ktoś miał podobny problem ? Gierka hula aż miło tylko nie da się jej zainstalować...
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Mam podobny problem z Call of Duty 2. To bardzo stare gry i to poniekad moze byc przyczyna braku mozliwosci instalacji.
Ewentualnie moze byc w jakis sposob skopany obraz.
Moja kopia przy przepuszczaniu przez abgx wywala na czerwono:
DMI is blank
PFI is blank
Video Partition sector 16 is blank (most likely the rest is too)

Przepusc swoja kopie przez abgx, jesli otrzymasz podobny komunikat, to moze byc przyczyna :)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
zawsze każdą grę przepuszczam przez abgx i w tym przypadku było wszystko OK
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Czyli bardzo mozliwe, ze ten typ tak ma. Jak juz napisalem wczesniej, to bardzo stare gry, wyszly na dlugo przed opcja instalacji gier na HDD w xboxie.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
gra zle nagrana.tez tak mialem z nowszymi. czasami tak jest ze zle sie wypali wina nagrywarki przewaznie jest lub plyt.i jak obraz wedlug abgx360 jest oki
 

truskolodz

Użytkownik
Użytkownik
Jakbyś się wysilił, i sprawdził w Google jak już ci tutaj ktoś sugerował, to byś wiedział, że ta gra nie ma wsparcia dla instalacji na dysku. NIE ZAINSTALUJESZ JEJ NA DYSKU - bo producent tak sobie wymyślił i już. Xbox 360 Game Install Sizes & Loading Times - Over 625 Games and Counting! Lista gier, na czerwono kilka starszych pozycji ktorych nie da się zainstalować.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
aha, dziekuje, nie wiedziałem że w ogóle jest taka lista i że są gry których nie da się instalować na dysku.
 

Do góry Bottom