F1 2011 , Forza 4 - Międzynarodowa Liga F1 2011

Hess27

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie.
Zapraszam wszystkich maniaków F1 na zapisy do Ligi na platformę Xbox 360.
Celem mojej Ligi jest aby stronka była w całości poświęcona sportom motorowym.
Więc jeśli macie jakąś zgraną paczkę i chcielibyście brać udział w profesjonalnej Lidze to zapraszam na stronkę f12012.pl
Narazie ścigamy się w F1 2010 ale od pażdziernika ruszamy pełną parą z F1 2011.
Liga jest podzielona na F1 oraz GP2 w Lidze F1 jeździmy bez trakcji, Lini itp w GP2 wszystkie asysty są włączone.
Wszystko znajdziecie na stronce.
Jestem otwarty na propozycję, więc jeśli gracie w Forze, WRC, czy F1 to nie ma problemu przygotuję dla Was tabelę, osobne działy na forum itp.Jeśli ścigacie się na innych platformach to również zapraszam.Wszystko da się ogarnąć :)
Poniżej parę zdjęć stronki:
Proszę pisać do mnie na maila [email protected] lub GG 8865000

Pozdrawiam















 

Hess27

Użytkownik
Użytkownik
Nowe Logo Stronki



Każdy zespół będzie posiadał własny podpis





 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Troche dziwny podział na te ligi.
Mi akurat dobrze się jeździ bez asyst ale wole mieć włączone linie na zakrętach. Przydatne jeśli chodzi o dochamowania.
Natomiast opcja GP2 - wszystkie asysty włączone? A jeśli ktoś nie jeździ z wspomaganiem hamowania? Zresztą ktoś jeździ z tym? Przecież z tym nie da się w ogóle jeździć jeśli chodzi o rywalizacje etc bo bolid zawsze będzie hamował zbyt wcześnie i o wyprzedzaniu można zapomnieć
 

Hess27

Użytkownik
Użytkownik
Liga F1 - Wszystko wyłączone ( dla Elity F1 )
Liga GP2 - Wszystko włączone ( Możesz sobie wyłączyć co chcesz -nikt nie każe Tobie jeździć w asystą hamowania itp )
Liga GP3 - Liga zamknięta ( jest to grupa która jest ze sobą zżyta i od bardzo dawna jeżdżą razem)
 

Hess27

Użytkownik
Użytkownik
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Strona bardzo ciekawie wykonana.
Niestety design kanaly yt juz nie jest taki piekni.
Mozecie pomyslec cos o fm4, pewnie duzo odslon wam przybedzie
 

Hess27

Użytkownik
Użytkownik
Ok Design poprawiony. Od teraz wszystkie filmy umieszczone na Kanale YT będą w 1080p HD
Poniżej nowy Kanał YT Ligi :D

[video=youtube_share;aHzMXICx1to]http://youtu.be/aHzMXICx1to?hd=1[/video]
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
GT: VanSonPL

Ale tak może za 2 tygodnie dopiero jestem w trakcie zbierania na F1 2011 wiec chyba o mnie nie zapomnisz
 

Do góry Bottom