Fallout 3: GOTY

mexx PL

Świeżak
Świeżak
Mam pewne pytanie. Otóż mam zamiar kupić właśnie Fallout'a w edycji GOTY. I pytanie jako że dostałem bana to nie mogę instalować na dysk. To w takim razie czy będę mógł zainstalować płytę z dodatkami ? Czytałem gdzieś że tak, ale wolę się upewnić przed wydaniem 150 zł :)
 

filemon1993

Użytkownik
Użytkownik
Moj drogi chyba źle czytałeś dodatki instalują się na dysku !! Możesz przecież za 100 - 150 zł odbanowac dysk !!
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Gry nie zainstalujesz jeśli masz bana ale dodatki powinny się zainstalować i działać . Poza tym jest już możliwość odblokowania instalacji gier na dysku twardym . Poszukaj np. na allegro .
 

filemon1993

Użytkownik
Użytkownik
Cos mi się nie wydaje żeby dało się te dodatki zainstalować na zbanowanej konsoli. Instalacja to instalacja nie ma znaczenia czy to podstawka czy dodatek
A po primo było o tym już w innych tematach.
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Właśnie , że podobnie było z dodatkami dla FM na zbanowanej konsoli z zablokowanym HDD . Gry nie można było zainstalować ale dodatki tak .
 

filemon1993

Użytkownik
Użytkownik
No to ciekawe mam bana a chciałem wcześniej kupić Fallout 3 Goty może teraz się skusze;)
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Nie pamiętam dokładnie ale było to opisywane na ********.org ( chyba , jak znajdę to wrzucę linka ) .
 

filemon1993

Użytkownik
Użytkownik
Jak byś znalazł było:rolleyes: by dobrze ja tez poszukam !!
 

Do góry Bottom