Flash FAT & SLIM / RGH [Białystok] i okolice

niedzwiedz

Świeżak
Świeżak
RGH zrobione natychmiastowo ( w dwie godzinki ) , kontakt perfekcyjny , konsola działa jak marzenie . Co mnie zdziwiło zostałem zaproszony " na pokoje " i wytłumaczył mi wszystko jak dla małolata . POLECAM !
 

Ejzo

Użytkownik
Użytkownik
Siemka mam pytanko ile chcesz za konsole rgh ? (chodzi kupic od Cb juz przerobiona)



pozdrawiam
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
Polecam...

Napęd wymieniony i laser - wszystko OK
 

bober94

Świeżak
Świeżak
Rgh zrobione w dwie godzinki,wytłumaczone co i jak.Polecam
 

SZYMONZ25

Użytkownik
Użytkownik
Znakomita i fachowa obsługa. Montaż nowego napędu wraz z jego flashowaniem oraz wstawienie dysku zajęło nie więcej jak 30min. Polecam :)
 

romeksla

Świeżak
Świeżak
w tamtym tygodniu zrobiłem RGH wszystko śmiga jak trzeba. Kontakt jak wszyscy pisza perfekcyjny. Polecam gorąco prawdziwy fachowiec :)
 

gtistyle2555

Świeżak
Świeżak
Bardzo dobry kontakt, żadnych problemów, pełen profesjonalizm!! Polecam!!
 

piter k

Użytkownik
Użytkownik
Nie wypada nie pochwalić dobrze wykonanej roboty. Konsol przerobiona od ręki przy okazji była chwila żeby pogadać jak najbardziej polecam. Jeśli ktoś będzie się wahał czy warto śmiało mogę polecić.
 

mlody2171

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I znow odwiedzilem kolege Ankoholik i znow dobre slowa ! Facet ma pojecie o sprzecie dosc bogate , rozmowa tez super , 24h support , takich sprzedawcow i serwisantow szukac ze swieca , ja jak najbardziej jestem zadowolony i osobiscie polecam samemu sobie i innym ktorzy zastanawiaja sie nad modyfikacja swoich konsol.

Piwko leci bo za prace i wklad piona z mojej strony !
 

maxiges

Świeżak
Świeżak
Modyfikacja zrobiona profesjonalnie. Wszystko czego chciałem sie dowiedzieć też zostało mi powiedzine z szczegółami.
Takich ludzi w IT oby jak najwięcej
 

d2darkness

Użytkownik
Użytkownik
Xbox 360 slim z rgh, bez pada, z dyskiem 250gb lub 500gb jaka cena jeżeli jest taka oferta ? ;)
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
RGH LT i wszystko inne zapraszam

Sprzedaż konsol ,sklep ,serwis itp

Komputery, konsole PDA IT

Zapraszam
 

Krzycho.

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
RGH LT i wszystko inne zapraszam

Sprzedaż konsol ,sklep ,serwis itp

Komputery, konsole PDA IT

Zapraszam
Witam,
działasz jeszcze w temacie? Kupiłem od Ciebie stacjonarnie przerobioną konsolę i teraz chciałbym zmodyfikować soft, żeby połączyć się z xBox Live. Mogę liczyć na jakąś pomoc?
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Dzwoń na tel 515-303-528 pozdrawiam
 

Do góry Bottom