Forza 2 - oplaca sie

Krizzo

Użytkownik
Użytkownik
Hiho.

Ostatnio widzialem wiele filmikow i opinii na temat Forzy 2.
Wiem ze to stara gra sprzed kilku lat, ale moim zdaniem nadal przoduje wśród samochodówek.

A jak wy myślicie. Opłaca się ją jeszcze kupować?
Chodzi mi przede wszystkim o grafe, opcje tuningu i ogólną przyjemność z grania.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
opłaca się
takie GT z PS na X;)
symulator naprawdę bardzo fajny
 

Fajfus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mnie osobiście trochę przynudza. Brak jakiejkolwiek muzyczki podczas jazdy jest przynudzający, po mimo dobrej fizyki i grafiki szybko mi się znudziła, ale to tylko moje zdanie :)
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
No raczej że tak, ta gra nigdy sie nie zestarzeje. Poza tym, nie masz nic innego do wyboru.
 

garnek

Użytkownik
Użytkownik
Grę bardzo opłaca się kłupic zwłaszcza gdy w empiku kosztuje 60zł :) A i tak to chyba narazie najlepsze wyścigi na xboxa :)
 

methos23

Użytkownik
Użytkownik
Dobra fizyka jazdy, a grafika do du*y ... mi nie przypadła do gustu, ale są tacy co twierdzą, że jest najlepszą gierką na xboxa ;)
pozdro !
 

Shinnoq

Użytkownik
Użytkownik
Nie no, grafika może kopary nie opuszcza ale jest ładna. Furki wyglądają znakomicie a jedyne czego można się przyczepić to nieco puste otoczenie (ale to też zależy od trasy). Co by nie mówić - jeśli lubiłeś GT na PS to Forza napewno ci się spodoba. Ja osobiście stawią ją ponad każdą cześcią GT która wyszła do tej pory ;]
 

CoOokie

Użytkownik
Użytkownik
Kupuj, na pewno będziesz zadowolony. Co do muzy do można zawsze swoją włączyć, czy to z dysku, czy po sieci z WMC czy TVersity. Grafa jest bardzo przyjemna - samochodziki ładnie odwzorowane, trasy (jeśli znasz z "reala") to są odzwierciedlone z wieloma detalami, dlatego nie ma też fajerwerków. Fizyka w tej grze wymiata, w końcu to najlepszy obecnie symulator na X'a.
 

Zlocisz1234

Użytkownik
Użytkownik
Grafika nie jest wcale taka zła , a gra nie jest droga i całkiem fajna.Warto kupić
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie warto kupić. Nówkę masz za max 60 zł, a używaną w dobrym stanie pewnie o połowę taniej można wyrwać.

Masa ludzi w Forze2 gra po necie, a kupno samochodu super pomalowanego to niezly wyczyn- caly czas ktos przebija aukcje, sam bralem udzial w takiej- zrezygnowałem z kupna, a ona zakonczyla sie z 1h pozniej jak juz ukonczylem kilka wyscigow :).
 

loczardo

Użytkownik
Użytkownik
Opłaca się kupować ta gra leje jak na razie GT spokojnie :) Moim zdaniem najlepsza samochodówka :)
 

win

Świeżak
Świeżak
gierka super w trybie online
kup wersje limited [widziałem nówkę 59 zl na aukcji] - zawiera bonusowe samochody warte chyba więcej niz sama gra obecnie
 

dodomaster2

Użytkownik
Użytkownik
Polecam. Opłaca się kupić!
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli zależy Ci na grze zbliżonej do świata realnego (fizyka itp) bierz Forze 2, jeżeli lubisz bardzo dobra zabawe i arcadowa fizyke jazdy bierz Burnouta Paradise, ja nie lubie samochodówek dlatego Forza mi nie podpasiła bo za trudna za to przy Burnoucie bawiłem sie swietnie
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Jak już kupisz FORZę 2 to w następnej kolejności zaopatrz się w PGR4. Zmieniaj te gry co tydzień. :D Najlepsze ścigałki na 360! A co do Burnout Paradise wspomnianego powyżej... Jeśli jarały cię poprzednie części to możesz się niemile rozczarować. Najlepiej ściągnij jakieś demko, ew. zobacz u znajomego. ;)
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
hym nie można porównać FORZy 2 i Burnout'a Paradise bo jedna to arcade'ówka a druga to symulator więc... oj FORZ'a na allegro kosztuje 30 zł wiec nawet jak kupisz i Ci sie nie spodoba to niewielki wydatek, tak samo Burnout 45 zł kosztuje The Ultimate Box Edition

Co do dema Burnouta nie ściągaj bo jest kiepskie i sam już myślałem żeby nie kupować Burnouta a jednak to zrobiłem
pzdr
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak lubisz grać w samochodówki to bierz bez zastanowienia.
Co do FM 2 jest dobra do GT trochę jej brakuje, ale FM 3 może to zmieni. Dużym plusem FM 2 do GT że jest po polsku oraz posiada system zniszczeń, a minusy to mało tras i samochodów niż w GT. Ja czekam teraz na FM 3 :)
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
hym nie można porównać FORZy 2 i Burnout'a Paradise bo jedna to arcade'ówka a druga to symulator więc...
Przecież nie porównałem forzy do burnouta paradise, tylko burnotua paradise do poprzednich burnoutów. :p Ja mimo chwilowej podniety po dłuższym graniu byłem rozczarowany. Mimo to polecam go (oczywiście jeśli chodzi o arcade, ale średnio to się ma do tematu :p).

Przy okazji. Forza nie jest tak nudna jak Gran Turismo. I za to ją lubię.
 

kisiel__94

Banned
Użytkownik
Przy okazji. Forza nie jest tak nudna jak Gran Turismo. I za to ją lubię.
Właśnie dlatego tą grę lubię ;]

Według mnie to najlepsza samochodówka i mi się wydaje, że jest lepsza od GT4 na PS2 ;] no i te licytacje są najlepsze ;) licytujesz, licytujesz, aż wygrasz :)
 

drag5

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie warto kupić - przeszedłem całą prawie na 100% (zostało mi do kupienia tylko pare samochodów). Jak dla mnie najlepsza gra wyścigowa na X360. Bije PGR3 i 4 na łeb.
 

Do góry Bottom