Forza Horizon - Dyskusja Ogólna

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Tu macie jakie samochody pojawią się w Forza Horizon :)
Forza Horizon - Cars List / Lista samochodów - YouTube
 

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Odp: Forza Horizon - Dyskusja Ogólna

do konca roku na pewno pojawi sie dlc z nowymi autami

Wyslane z HD2
 

newuser1

Użytkownik
Użytkownik
DLC z nowymi autami masz już w preorderze, zależnie od sklepu
 

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Im więcej gram tym bardziej mnie ta produkcja frustruje... a ten wyścig POKAZY UMIEJĘTNOŚCi, tym zielonym RUFem, to już katorga.. nie da sie tego przejsc, nie dosc ze auto zyebane to jeszcze trasa zyebana...
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
macie info o ukrytych autach? dotychczas znalazlem 2 po podpowiedzi od gry :) moze znajdzie sie gdzies ta mapa ze skarbami ktora mozna na live kupic.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ja mam 7 ukrytych furek.
92 kupony zniżkowe.
Mapka słabej jakości bo akurat mam x do monitora podłączonego.
http://www.mediafire.com/?amm7enxa7c3q9gp
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
znalazlem mapke ze sporą iloscią wszelakich eventow. ale ukrytych fur tu nie ma. http://www.abload.de/image.php?img=forzahorizonmap5jk30.jpg
dzieki #-=SETH=-
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
co do mapy, mozna jezdzić tylko po trasach wyznaczonych na mapie? czy są dodatkowe ukryte których na mapie nie widać?
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Tylko wyznaczone drogi, no i nie licząc tego że można niekiedy ścinać przez pobocza :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
co do mapy, mozna jezdzić tylko po trasach wyznaczonych na mapie? czy są dodatkowe ukryte których na mapie nie widać?
Czasami jest tak że jedziesz drogą i nagle widzisz, że jest jakby wjazd.. Jedziesz tam i czasami trafiają się tabliczki rabatowe. Jeżdżąc na mapie po drogach normalnie nie znalazłbyś ich.
Lecz w gruncie rzeczy jeździ się cały czas po wyznaczonej drodze.


Ciekawe czy w jakimś TU dają "brudzenie się" pojazdów. Bo trochę kuje w oko jak zasuwamy non stop po szosie, a nasz samochód świeci się jak "psu jajca".
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
jak ktoś posiadał wcześniej FM4 to zakupione auta dostępne w Horizonie są nam przypisane do garażu, jak to było w przypadku FM3 i FM4?
 

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja mam trochę aut w F4 ale w FH nic nie dostałem z tej okazji...
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
pojechalem w jedno miejsce z ukrytym autem na mapie od #-=SETH=. niestety auta tam nie ma. jest jakas szopa ale ma drzwi zamkniete :) #-=SETH= sam odkrywales auta, czy dopiero od momentu komunikatu w grze?
ja dostalem pare wozow za FM4.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Znaczy się auta odkrywałem po pojawieniu się komunikatu na ekranie.
Mi się wydaje, że ta mapa skarbów działa tak, że jak Ci się pokaże okręg na mapie to zerkasz na mapę skarbów i nie musisz szukać w jego obrębie bo widzisz dokładnie gdzie to jest ukryte. Na przód nie da się chyba ich szukać.
Ja mam 8 szt. już znalezione a coś ten 9 nie chce się pokazać.
 

Dzikoos

Użytkownik
Użytkownik
Czy forza horizon ma mozliwosc gry na split screen ?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czasami jest tak że jedziesz drogą i nagle widzisz, że jest jakby wjazd.. Jedziesz tam i czasami trafiają się tabliczki rabatowe. Jeżdżąc na mapie po drogach normalnie nie znalazłbyś ich.
Lecz w gruncie rzeczy jeździ się cały czas po wyznaczonej drodze.


Ciekawe czy w jakimś TU dają "brudzenie się" pojazdów. Bo trochę kuje w oko jak zasuwamy non stop po szosie, a nasz samochód świeci się jak "psu jajca".

nie dostaniesz brudzenia w zadnym TU bo tworcy mowili o tym ze Xbox nie jest w stanie przetworzyc tylu szczegolow i chcac wprowadzic brudzenie samochodow i zmienne warunki pogodowe musieliby np bardzo uproscic model jazdy
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Musieliby dodać wtedy i myjnię :)
 

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ciekawe jak w DIRT zrobili fajny model jazdy + zmienne warunkui pogodowe + brudzące się auta... cudotwórcy...
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Poczekamy co będzie na nowym xboxie,ja już sianko odkładam pomałuv bo znający życie na początku będzie to John Deere wśród konsol(cena),teraz np Horizon wymiata,to nie moge się doczekać co będzie na 720.
 

ptrq

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie. załóżmy, że będę grał teraz na wersji pod rgh (mam na myśli tą z polskimi napisami). czy save z tej wersji będzie później działał, z wersja pudełkową? chciałbym mieć później możliwość zagrania z tym polskim dubbingiem, bo naprawdę jest zaskakująco dobry.
 

Do góry Bottom