Forza Motorsport 5: Garaż, oględziny, start

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Podczas niedawnego livestreamu pokazano kilka minut rozgrywki w Forza Motorsport 5. Tym razem to, co kierowcy lubią najbardziej - rzut oka na samochód w trybie Autovista i rundka sportowym wozem.

Nowy gameplay z Forza Motorsport 5:


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

the mistic

Banned
Robi wrażenie hehe grafika wykonanie. Menu wyboru aut podobne z horizon.
 

mauly

Użytkownik
Użytkownik
Największym mankamentem tej serii były trasy- tzn. mała ich ilość i zróżnicowanie. W kolejnych częściach zmiana 2 tras a reszta powtórka z poprzednich części, co powodowało szybkie odstawienie gry na półkę. Może w tej części dorobią więcej nowych tras. Tak gry od turn10 zawsze były dopracowane i bardzo ładne.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Physics, physics, physics...
Ale kiedy zacznie padać w Forzy?
Wtedy by można było ocenić fachowców od fizyki.

Nie przekonuje mnie, i już na pewno wolałbym zagrać w czwórkę niż kupować razem z X1.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Physics, physics, physics...
Ale kiedy zacznie padać w Forzy?
Wtedy by można było ocenić fachowców od fizyki.

Nie przekonuje mnie, i już na pewno wolałbym zagrać w czwórkę niż kupować razem z X1.
Mnie też to strasznie wkurza, że nie ma deszczu, mgły, nocnych wyścigów. W Forza'ch na X360 jeszcze to przeboleję, ale na Xbox One gdzie mogą dużo więcej, to nie. Wolą się skupić na dopieszczeniu fizyki. Nie mówię, że to źle, ale takie aspekty jak różne pogody, nocne wyścigi, to od lat zazdroszczę posiadaczom Gran Turismo...
 

peh

Banned
Dopieszczają fizykę to dobrze bo od lat kulała i kuleć będzie nadal. Z tego co widze to znów styl pomiędzy symulacją a arcade, czyli nic specjalnego. W dodatku brak zmiennych warunków pogodowych czyli najwiekszych smaczków dla fanów motoryzacji. Nie wiem może w Forzie 6 w końcu się doczekamy.
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
W dodatku brak zmiennych warunków pogodowych czyli najwiekszych smaczków dla fanów motoryzacji. Nie wiem może w Forzie 6 w końcu się doczekamy.
Wtedy będą poświęcali czas na dopieszczenie dwóch nowych torów, które zadebiutuja w serii.

A powaznie: lubię Forze jako taką, ale mam wrazenie, ze zaczyna być grą, która zjada własny ogon. I paradoksalnie o wiele więcej godzin spędziłem swietnie bawiąc się z Horizon niż z "czwórką", która wydała mi się już do bólu wtórna.

Im dluzej zaś patrzę na FM5, tym częściej zastanawiam się, czy ta produkcja faktycznie mnie czymś jeszcze zaskoczy. Bo umowmy się - brak zmiennych warunków pogodowych to zbrodnia dla tytułu, który mimo wszystko aspiruje do miana symulatora (od razu przepraszam pecetowych wyjadaczy za to nadużycie).

/Wysłane z telefonu/
 

peh

Banned
Cykl dnia i nocy był już 1997 w pierwszym GT, a w GT5 fantastycznie tańczyło się na deszczu w tylnionapędówce :) Nowa generacja powinna przynieść nowe doznania a wydaje mi się, że mamy krok wstecz. Kupić na pewno nie kupie FM5 póki co, moze pod koniec nowej generacji żeby sprawdzić (chyba ze wyjdzie FM6 :) )
 

Do góry Bottom