1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 5: Garaż, oględziny, start

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 2, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Podczas niedawnego livestreamu pokazano kilka minut rozgrywki w Forza Motorsport 5. Tym razem to, co kierowcy lubią najbardziej - rzut oka na samochód w trybie Autovista i rundka sportowym wozem.

Nowy gameplay z Forza Motorsport 5:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Robi wrażenie hehe grafika wykonanie. Menu wyboru aut podobne z horizon.

4. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Największym mankamentem tej serii były trasy- tzn. mała ich ilość i zróżnicowanie. W kolejnych częściach zmiana 2 tras a reszta powtórka z poprzednich części, co powodowało szybkie odstawienie gry na półkę. Może w tej części dorobią więcej nowych tras. Tak gry od turn10 zawsze były dopracowane i bardzo ładne.

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Physics, physics, physics...
    Ale kiedy zacznie padać w Forzy?
    Wtedy by można było ocenić fachowców od fizyki.

Nie przekonuje mnie, i już na pewno wolałbym zagrać w czwórkę niż kupować razem z X1.

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Mnie też to strasznie wkurza, że nie ma deszczu, mgły, nocnych wyścigów. W Forza'ch na X360 jeszcze to przeboleję, ale na Xbox One gdzie mogą dużo więcej, to nie. Wolą się skupić na dopieszczeniu fizyki. Nie mówię, że to źle, ale takie aspekty jak różne pogody, nocne wyścigi, to od lat zazdroszczę posiadaczom Gran Turismo...

7. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dopieszczają fizykę to dobrze bo od lat kulała i kuleć będzie nadal. Z tego co widze to znów styl pomiędzy symulacją a arcade, czyli nic specjalnego. W dodatku brak zmiennych warunków pogodowych czyli najwiekszych smaczków dla fanów motoryzacji. Nie wiem może w Forzie 6 w końcu się doczekamy.

8. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wtedy będą poświęcali czas na dopieszczenie dwóch nowych torów, które zadebiutuja w serii.

A powaznie: lubię Forze jako taką, ale mam wrazenie, ze zaczyna być grą, która zjada własny ogon. I paradoksalnie o wiele więcej godzin spędziłem swietnie bawiąc się z Horizon niż z "czwórką", która wydała mi się już do bólu wtórna.

Im dluzej zaś patrzę na FM5, tym częściej zastanawiam się, czy ta produkcja faktycznie mnie czymś jeszcze zaskoczy. Bo umowmy się - brak zmiennych warunków pogodowych to zbrodnia dla tytułu, który mimo wszystko aspiruje do miana symulatora (od razu przepraszam pecetowych wyjadaczy za to nadużycie).

/Wysłane z telefonu/

9. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cykl dnia i nocy był już 1997 w pierwszym GT, a w GT5 fantastycznie tańczyło się na deszczu w tylnionapędówce :) Nowa generacja powinna przynieść nowe doznania a wydaje mi się, że mamy krok wstecz. Kupić na pewno nie kupie FM5 póki co, moze pod koniec nowej generacji żeby sprawdzić (chyba ze wyjdzie FM6 :) )

Wczytywanie...

Poleć forum