1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Galaxy Mini 2 - Nowy Rom

Temat na forum 'Telefony i tablety' rozpoczęty przez Ibra, Luty 5, 2015.

1. Ibra

Ibra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam chciałbym wgrać sobie jakiegoś roma do mojego Galaxy Mini 2, gwarancji już nie mam, to chce się pobawić, chciałbym jeszcze żeby ok roku pociągnął, później będę rozglądał się za czymś innym, tylko że mam problem w tym jakiego Roma wybrać, bo tego jest pełno na necie i nie wiem co jest najlepsze, może ktoś z was coś poleca, jakąś stabilną wersję, bo w niektórych sporo rzeczy nie działa...

Może ktoś ma jakąś modyfikację wgraną do Mini 2 ??

Dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
    CyanogenMod 11

Ibra lubi to.
  4. Ibra

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
    Ibra lubi to.
  6. Ibra

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szukałem jeszcze na innym forum i kilka osób poleciło troszkę starszą wersje, bo jest najbardziej stabilna i prawdopodobnie właśnie taką będę wgrywać, ale dzięki za odpowiedź ;)
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2682511

Wczytywanie...

Poleć forum