1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Gears of War

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Uped, Maj 10, 2011.

1. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Nazwa: Gears of War
    Data wydania w Polsce: 17 listopada 2006
    Gatunek: Gra akcji, TPP
    Multiplayer: Tak
    Developer: Epic Games
    Wydawca na świecie: Microsoft Game Studios
    Wydawca w Polsce: CD Projekt

Opis:
    Akcja rozgrywa się w dalekiej przyszłości, gdzie ludzkość została zmuszona do walki z wrogą rasą. Wcielamy się w postać Marcusa Fenixa - weterana, który wraz ze swoim oddziałem musi stanąć w walce o obronę ludzkości. Gra duży kładzie nacisk na samodzielne myślenie, decyzje gracza. W grze został dodany rewelacyjny multiplayer. Początkowo gra wydana została tylko na platformę Xbox 360, jednak 10 lipca 2007 roku została zapowiedziana konwersja na PC, za które było odpowiedzialne polskie studio People Can Fly. Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, dzięki zastosowaniu silnika Unreal Engine 3.0.

Trailer:

Pegi: [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jak pierwszy raz zobaczyłem tą grę u kumpla, to nie mogłem się domyślic co motywuje ludzi, aby w to g***o grac. jednak jak sam pożyczyłem tą grę bo nie miałem kompletnie w co grac to się w tej serii zakochałem :D świetny klimat, fabuła na prawdę przemyślana, grafika bardzo dobra. kilka mniejszych czy większych bugów, powodowały jedynie, że przypominałem sobie, że jest to tylko gra :) jednak chyba największy + tej gry to coop, który jest na prawdę miodny. polecam.

Wczytywanie...

Poleć forum