X360 Gears of War

Uped

Użytkownik
Użytkownik


Nazwa: Gears of War
Data wydania w Polsce: 17 listopada 2006
Gatunek: Gra akcji, TPP
Multiplayer: Tak
Developer: Epic Games
Wydawca na świecie: Microsoft Game Studios
Wydawca w Polsce: CD Projekt

Opis:
Akcja rozgrywa się w dalekiej przyszłości, gdzie ludzkość została zmuszona do walki z wrogą rasą. Wcielamy się w postać Marcusa Fenixa - weterana, który wraz ze swoim oddziałem musi stanąć w walce o obronę ludzkości. Gra duży kładzie nacisk na samodzielne myślenie, decyzje gracza. W grze został dodany rewelacyjny multiplayer. Początkowo gra wydana została tylko na platformę Xbox 360, jednak 10 lipca 2007 roku została zapowiedziana konwersja na PC, za które było odpowiedzialne polskie studio People Can Fly. Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie, dzięki zastosowaniu silnika Unreal Engine 3.0.

Trailer:

Pegi:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jak pierwszy raz zobaczyłem tą grę u kumpla, to nie mogłem się domyślic co motywuje ludzi, aby w to g***o grac. jednak jak sam pożyczyłem tą grę bo nie miałem kompletnie w co grac to się w tej serii zakochałem :D świetny klimat, fabuła na prawdę przemyślana, grafika bardzo dobra. kilka mniejszych czy większych bugów, powodowały jedynie, że przypominałem sobie, że jest to tylko gra :) jednak chyba największy + tej gry to coop, który jest na prawdę miodny. polecam.
 

Do góry Bottom