1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Głośny zasilacz w Slim'ie 250GB

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez SworSky1995, Wrzesień 18, 2010.

1. SworSky1995

SworSky1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wczoraj odebrałem konsolę. Parę godzin się nią 'bawiłem'. Dzisiaj również pograłem kilka godzin i zauważyłem jedną rzecz. Na początku zasilacz chodził cicho, nie było nic słychać. Dziś rano zaczął chodzić trochę głośniej, a od jakiejś godziny tak co 20 sekund przez chwilę buczy. Wiem, że trochę pogmatwałem. Chodzi o to, że chodzi normalnie, następnie przez 2 sekundy buczy, przestaje i znowu chodzi normalnie przez kilkanaście sekund, a później znowu buczy przez 2 sekundy i tak w kółko.
    Widziałem kilka podobnych tematów jednak wszystkie dotyczyły głośnego zasilacza, a mój chodzi głośno i tak buczy co chwila. To normalne w tych slimkach?

2. Lotnik421 Xbox One

3. back4stage

back4stage Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    nowy sacz
  4. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mój zasilacz chodzi głośniej niż cała konsola

5. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    U mnie czasami na zasilaczu pojawia się czerwona dioda i muszę go go odłączyć od prądu i podłączyć jeszcze raz... Dlaczego?

6. freeq_

freeq_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Myślę, że to nie jest normalne, żaden z wyżej wymienionych problemów nie jest normalny... Ja posiadam Slima od ok 1,5 miesiąca i zasilacza nie słyszę w ogóle, więc coś z tymi zasilaczami jest które tak głośno buczą... Ja bym poszedł na gwarancję.

7. SworSky1995

SworSky1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja go zakatuję ;D
    Mam wykupioną na niego polisę w hestii na 3 lata to nawet jak mi z szafki zleci to i tak jest ubezpieczony ;)

8. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    W slimach to normalne
    A freeg_ ty na pewno masz schowany zasilacz gdzieś za szafką dlatego go nie słysysz

9. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    Zasilacz do wymiany, dzwon do MS niech Ci wysylaja nowy, Art.13 w slimach to nie jest normalne.

10. freeq_

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Owszem jest pod szafką, ale gdy przeczytałem pierwszego posta związanego z tym problemem o drazu to sprawdziłem i chodzi tak cicho, że jak w nocy gram i dźwięk jest cichutko to tylko słychać cichutko konsole, zasilacza w ogóle.

rafcio007 ma rację, do wymiany, tak nie może być, to nie jest normalne w nowej elektronice.

11. eloelo320

eloelo320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wszyscy macie wadliwe zasilacze. Zasilacz powinien chodzić ciszej od samej konsoli, sam m$ tak twierdzi. W ogóle w slimach jest dużo wadliwych zasilaczy. Zadzwońcie, zgłoście to na gwarancję, przyślą wam za darmo nowe zasilacze.

12. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Przynajmniej nie mamy wadliwych konsol
    A mój zasilacz trochę syczy ale słychać go tylko kiedy wyłączę głos w TV i przyłożę go do ucha,więc chyba to normalne???

13. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Jak przyłożysz do ucha to sie nie dziw, zasilacz jak konsola ma też wiatraczek.
    Mój 2 tygodniowy Slim chodzi bez problemu, a zasilacza nie słyszę wogóle, NAWET jak przyłożę do ucha

14. freeq_

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    Ludzie... opanujcie się... To tak jak by silnik w samochodzie nie miał pracować, gdy przekręcisz kluczyk...
    Trochę logicznego myślenia...
    Temat do zamknięcia, a zasilacze do wymiany.

15. plbubu

plbubu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    i tutaj sie z Tobą nie zgodzę ... tutaj pasuje porównanie:

Jeśli pompa paliwa pracuje głośniej niż silnik, to chyba znak, że coś jest nie tak...

Tym samym zadzwoniłem dzisiaj do Microsoftu i zgłosiłem głośną pracę zasilacza...
    pan bez żadnych zastrzeżeń i wymigiwań powiedział że nowy-sprawny zasilacz powinien być do mnie dostarczony do 15 dni

odrazu zgłosiłem usterkę "krzyżaka" w padzie ale tutaj już trzeba wysłać niesprawny kontroler i oni też do 15 dni wysyłają sprawny.

16. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    mam prośbę, jak ktoś dostanie już nowy zasilacz od MS, niech napisze jak działa, czy wszystko w porządku, ja dopiero po 27 będę mógł sprawdzić nowy zasilacz ;/

17. acero1964

acero1964 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kattowitz
    to ja mam taki problem, dostałem nowy zasilacz od MS i o ile poprzedni który zgłosiłem na gwarancję strasznie szumiał to ten nowy co przysłali buczy, jest głośniejszy od konsoli wyraźnie i grając w nocy z cicho nastawionym dźwiękiem po prostu przeszkadza :/
    miał ktoś taki przypadek ? co znowu dzwonić do MS ? eeeeh :(

18. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    serio wysyłają nowe zasilacze-trzeba podac numer seryjny lub coś w tym stylu bo u mnie wyje jak popierd...ny

19. acero1964

acero1964 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kattowitz
    no serio serio, trzeba podać nr konsoli, ino co z tego jak zamiast jednego szajsu przysłali następny......

EDIT:
    dzwoniłem do MS, oczywiście tak ma być, ten zasilacz co przysłali na 100% jest dobry i nic ich nie interesuje. Oczywiście nie mam prawa go odesłać nigdzie, sprawa zamknięta. Nie mogę z nikim tam rozmawiać innym, pan z infolinii nic mi nie może pomóc... ŻENADA !!!!!!!!!!!

20. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    już dzwoniłem przyślą nowy i zobaczymy czy to bedzie ten sam fakenschit co w pudełku przy sprzedaży

21. Sarakael

Sarakael Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Popieram przedmówce macie wadliwe zasilacze. U mnie Odpukać działa bez zarzutów.
    SworSky1995 sprzedaje te polisy powiem ci tyko dwie rzeczy:
    1.Dałeś się naciągnąć.
    2.Nie ryzykuj z tym ubezpieczeniem "od szkody użytkownika" chyba że chcesz wywalić kasę na nową konsole:)

Wczytywanie...

Poleć forum