Głośny zasilacz w Slim'ie 250GB

SworSky1995

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj odebrałem konsolę. Parę godzin się nią 'bawiłem'. Dzisiaj również pograłem kilka godzin i zauważyłem jedną rzecz. Na początku zasilacz chodził cicho, nie było nic słychać. Dziś rano zaczął chodzić trochę głośniej, a od jakiejś godziny tak co 20 sekund przez chwilę buczy. Wiem, że trochę pogmatwałem. Chodzi o to, że chodzi normalnie, następnie przez 2 sekundy buczy, przestaje i znowu chodzi normalnie przez kilkanaście sekund, a później znowu buczy przez 2 sekundy i tak w kółko.
Widziałem kilka podobnych tematów jednak wszystkie dotyczyły głośnego zasilacza, a mój chodzi głośno i tak buczy co chwila. To normalne w tych slimkach?
 

back4stage

Użytkownik
Użytkownik
tak,tez tak mam ;D
 

dominik20212

Użytkownik
Użytkownik
mój zasilacz chodzi głośniej niż cała konsola
 

sroxer

Banned
Użytkownik
U mnie czasami na zasilaczu pojawia się czerwona dioda i muszę go go odłączyć od prądu i podłączyć jeszcze raz... Dlaczego?
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że to nie jest normalne, żaden z wyżej wymienionych problemów nie jest normalny... Ja posiadam Slima od ok 1,5 miesiąca i zasilacza nie słyszę w ogóle, więc coś z tymi zasilaczami jest które tak głośno buczą... Ja bym poszedł na gwarancję.
 

SworSky1995

Użytkownik
Użytkownik
Ja go zakatuję ;D
Mam wykupioną na niego polisę w hestii na 3 lata to nawet jak mi z szafki zleci to i tak jest ubezpieczony ;)
 

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
W slimach to normalne
A freeg_ ty na pewno masz schowany zasilacz gdzieś za szafką dlatego go nie słysysz
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zasilacz do wymiany, dzwon do MS niech Ci wysylaja nowy, Art.13 w slimach to nie jest normalne.
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
W slimach to normalne
A freeg_ ty na pewno masz schowany zasilacz gdzieś za szafką dlatego go nie słysysz
Owszem jest pod szafką, ale gdy przeczytałem pierwszego posta związanego z tym problemem o drazu to sprawdziłem i chodzi tak cicho, że jak w nocy gram i dźwięk jest cichutko to tylko słychać cichutko konsole, zasilacza w ogóle.

rafcio007 ma rację, do wymiany, tak nie może być, to nie jest normalne w nowej elektronice.
 

eloelo320

Użytkownik
Użytkownik
Wszyscy macie wadliwe zasilacze. Zasilacz powinien chodzić ciszej od samej konsoli, sam m$ tak twierdzi. W ogóle w slimach jest dużo wadliwych zasilaczy. Zadzwońcie, zgłoście to na gwarancję, przyślą wam za darmo nowe zasilacze.
 

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
Przynajmniej nie mamy wadliwych konsol
A mój zasilacz trochę syczy ale słychać go tylko kiedy wyłączę głos w TV i przyłożę go do ucha,więc chyba to normalne???
 

Mikolak

Użytkownik
Użytkownik
Jak przyłożysz do ucha to sie nie dziw, zasilacz jak konsola ma też wiatraczek.
Mój 2 tygodniowy Slim chodzi bez problemu, a zasilacza nie słyszę wogóle, NAWET jak przyłożę do ucha
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Przynajmniej nie mamy wadliwych konsol
A mój zasilacz trochę syczy ale słychać go tylko kiedy wyłączę głos w TV i przyłożę go do ucha,więc chyba to normalne???
Ludzie... opanujcie się... To tak jak by silnik w samochodzie nie miał pracować, gdy przekręcisz kluczyk...
Trochę logicznego myślenia...
Temat do zamknięcia, a zasilacze do wymiany.
 

plbubu

Użytkownik
Użytkownik
i tutaj sie z Tobą nie zgodzę ... tutaj pasuje porównanie:

Jeśli pompa paliwa pracuje głośniej niż silnik, to chyba znak, że coś jest nie tak...

Tym samym zadzwoniłem dzisiaj do Microsoftu i zgłosiłem głośną pracę zasilacza...
pan bez żadnych zastrzeżeń i wymigiwań powiedział że nowy-sprawny zasilacz powinien być do mnie dostarczony do 15 dni

odrazu zgłosiłem usterkę "krzyżaka" w padzie ale tutaj już trzeba wysłać niesprawny kontroler i oni też do 15 dni wysyłają sprawny.
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mam prośbę, jak ktoś dostanie już nowy zasilacz od MS, niech napisze jak działa, czy wszystko w porządku, ja dopiero po 27 będę mógł sprawdzić nowy zasilacz ;/
 

acero1964

Użytkownik
Użytkownik
to ja mam taki problem, dostałem nowy zasilacz od MS i o ile poprzedni który zgłosiłem na gwarancję strasznie szumiał to ten nowy co przysłali buczy, jest głośniejszy od konsoli wyraźnie i grając w nocy z cicho nastawionym dźwiękiem po prostu przeszkadza :/
miał ktoś taki przypadek ? co znowu dzwonić do MS ? eeeeh :(
 

kufer111

Banned
Użytkownik
serio wysyłają nowe zasilacze-trzeba podac numer seryjny lub coś w tym stylu bo u mnie wyje jak popierd...ny
 

acero1964

Użytkownik
Użytkownik
no serio serio, trzeba podać nr konsoli, ino co z tego jak zamiast jednego szajsu przysłali następny......

EDIT:
dzwoniłem do MS, oczywiście tak ma być, ten zasilacz co przysłali na 100% jest dobry i nic ich nie interesuje. Oczywiście nie mam prawa go odesłać nigdzie, sprawa zamknięta. Nie mogę z nikim tam rozmawiać innym, pan z infolinii nic mi nie może pomóc... ŻENADA !!!!!!!!!!!
 

kufer111

Banned
Użytkownik
już dzwoniłem przyślą nowy i zobaczymy czy to bedzie ten sam fakenschit co w pudełku przy sprzedaży
 

Sarakael

Świeżak
Świeżak
Popieram przedmówce macie wadliwe zasilacze. U mnie Odpukać działa bez zarzutów.
SworSky1995 sprzedaje te polisy powiem ci tyko dwie rzeczy:
1.Dałeś się naciągnąć.
2.Nie ryzykuj z tym ubezpieczeniem "od szkody użytkownika" chyba że chcesz wywalić kasę na nową konsole:)
 

Do góry Bottom