Goku vs. Cell - gameplay z Dragon Ball Xenoverse

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Na odbywającym się aktualnie Japan Expo Paris 2014 redaktorzy oraz gracze mogą zapoznać się z najnowszą częścią Dragon Balla. Twórcy aktualnie nie zaszczycili nas lawiną materiałów, więc przynajmniej w taki sposób możemy zerknąć na walkę!

Jakość filmiku nie zachwyca, ale przynajmniej daje nam pierwszy ogląd na Dragon Ball Xenoverse. Gra nadal jest dynamiczna, widowiskowa i bohaterowie posiadają swoją stałą paletę ciosów... Jestem niema pewny, że jest to bardzo wczesna wersja produkcji, więc prawdopodobnie wideo w niedługim czasie zniknie z Sieci.

Patrząc na zaprezentowany gameplay cieszę się, że w tej pozycji pojawią się nowi bohaterowie – jasne, że Goku, czy tam Komórczak są świetnymi postaciami, ale chciałbym odrobiny ożywienia i świeżości w tym uniwersum. Miejmy tylko nadzieje, że autorzy odpowiednio wkomponują herosów w świat Smoczych Kul.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

SZYMONZ25

Użytkownik
Użytkownik
Dragon Ball Z :3
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jak tak patrze na to, to po prostu tragedia totalna.. nie widzę żadnych kroków na przód.. same w tył ;/
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Dramat
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Obiecano nam powrót do Tnkaichi 3 przecież to robią twórcy tej części
a na ekranie widze Battle of z 2
Po co te głupie namierzanie dlaczego nie pożna robić systemu walki jak z NUNS
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Heh szczerze powiedziawszy gry z serii Naruto miażdżą tę cieniznę z DB. Masakra nie myślałem, że kiedykolwiek powiem takie coś jako wielki fan DB..

Ale niech zaczną robić konkretne gry z DB albo niech wcale nie tykają tego uniwersum! Bo mi jako fanowi po prostu szkodzą.. i powinienem podać ich do sądu . bo czuję, że jakaś choroba psychiczna mnie napada jak widzę te materiały z DB :p



Chociaż jest nadzieja, że to bardzo bardzo wczesny gameplay gry, gdzie gra była w wczesnym stadium produkcji - oby! Bo wygląda na prawdę kiczowato. Jedynie grafika lekko podrasowana ale reszta leży i kwiczy.
 

Kazik321

Użytkownik
Użytkownik
Gra twórców serii Budokai i Burst Limit. Porównując do Battle of Z widać duuuuuuużą poprawę, ale czy gra sama w sobie będzie dobra ciężko powiedzieć. Chciałbym samemu wypróbować demo i móc ocenić :D
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Jak większość "was" (użytkowników) czuję się okropnie rozczarowany, osobiście uważam że to są chyba żarty na sali jeżeli pociągną to dalej w taką "stronę" to może niech anulują projekt tak będzie lepiej dla studia i fanów DB. Słabo się robi widząc w jakim kierunku to zmierza, gdyż według mnie najlepiej te serie prezentowało "Dragon ball Raging Blast 2" (jedynka też pokazała "kieł" ) reszta następnych części czyli ultimate czy battle of z to kaszanka i kpina.
Cały czas chodzi mi po głowie czemu jakieś studio nie wpadnie na pomysł wydania gry na bazie "shingeki no kyojin" ("Attack on titan") to byłby powiew świeżości w tematyce gier na bazie anime/mangi a tak to mamy kotlety odgrzewane naruto dbz i w kółko :( oczywiście są inne gry ale hitami one nie są/nie były a o tematu jrpg nie mam zamiaru wrzucać/komentować tu ;d
 

Do góry Bottom