1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Goku vs. Cell - gameplay z Dragon Ball Xenoverse

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 3, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na odbywającym się aktualnie Japan Expo Paris 2014 redaktorzy oraz gracze mogą zapoznać się z najnowszą częścią Dragon Balla. Twórcy aktualnie nie zaszczycili nas lawiną materiałów, więc przynajmniej w taki sposób możemy zerknąć na walkę!

Jakość filmiku nie zachwyca, ale przynajmniej daje nam pierwszy ogląd na Dragon Ball Xenoverse. Gra nadal jest dynamiczna, widowiskowa i bohaterowie posiadają swoją stałą paletę ciosów... Jestem niema pewny, że jest to bardzo wczesna wersja produkcji, więc prawdopodobnie wideo w niedługim czasie zniknie z Sieci.

Patrząc na zaprezentowany gameplay cieszę się, że w tej pozycji pojawią się nowi bohaterowie – jasne, że Goku, czy tam Komórczak są świetnymi postaciami, ale chciałbym odrobiny ożywienia i świeżości w tym uniwersum. Miejmy tylko nadzieje, że autorzy odpowiednio wkomponują herosów w świat Smoczych Kul.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Dragon Ball Z :3

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak tak patrze na to, to po prostu tragedia totalna.. nie widzę żadnych kroków na przód.. same w tył ;/

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dramat

6. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Obiecano nam powrót do Tnkaichi 3 przecież to robią twórcy tej części
    a na ekranie widze Battle of z 2
    Po co te głupie namierzanie dlaczego nie pożna robić systemu walki jak z NUNS

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Heh szczerze powiedziawszy gry z serii Naruto miażdżą tę cieniznę z DB. Masakra nie myślałem, że kiedykolwiek powiem takie coś jako wielki fan DB..

Ale niech zaczną robić konkretne gry z DB albo niech wcale nie tykają tego uniwersum! Bo mi jako fanowi po prostu szkodzą.. i powinienem podać ich do sądu . bo czuję, że jakaś choroba psychiczna mnie napada jak widzę te materiały z DB :p

Chociaż jest nadzieja, że to bardzo bardzo wczesny gameplay gry, gdzie gra była w wczesnym stadium produkcji - oby! Bo wygląda na prawdę kiczowato. Jedynie grafika lekko podrasowana ale reszta leży i kwiczy.

8. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Gra twórców serii Budokai i Burst Limit. Porównując do Battle of Z widać duuuuuuużą poprawę, ale czy gra sama w sobie będzie dobra ciężko powiedzieć. Chciałbym samemu wypróbować demo i móc ocenić :D

9. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Jak większość "was" (użytkowników) czuję się okropnie rozczarowany, osobiście uważam że to są chyba żarty na sali jeżeli pociągną to dalej w taką "stronę" to może niech anulują projekt tak będzie lepiej dla studia i fanów DB. Słabo się robi widząc w jakim kierunku to zmierza, gdyż według mnie najlepiej te serie prezentowało "Dragon ball Raging Blast 2" (jedynka też pokazała "kieł" ) reszta następnych części czyli ultimate czy battle of z to kaszanka i kpina.
    Cały czas chodzi mi po głowie czemu jakieś studio nie wpadnie na pomysł wydania gry na bazie "shingeki no kyojin" ("Attack on titan") to byłby powiew świeżości w tematyce gier na bazie anime/mangi a tak to mamy kotlety odgrzewane naruto dbz i w kółko :( oczywiście są inne gry ale hitami one nie są/nie były a o tematu jrpg nie mam zamiaru wrzucać/komentować tu ;d

Wczytywanie...

Poleć forum