Gra nie dziala

silver_99

Użytkownik
Użytkownik
witam
mam kolejny klopot, wlasnie nagralem gre Forza Motosport 3... korzystalem z tego poradnika TUTORIAL - Jak przygotować i nagrać obraz gry na konsolę XBOX360
w glownym menu konsoli widnieje obrazek i napis ZAGRAJ W FORZA MOTOSPORT 3 lecz gra sie nie chce uruchomic
prosze o pomoc

EDIT: udalo mi sie odpalic gre, ale po filmiku wyskakuje komunikat: nie mozna odczytac plyty
 

ModWorld

Użytkownik
Użytkownik
Żle nagrana gra. Użyj mniejszą prędkość nagrywania lub leprzej jakości płyt.

Pozdrawiam.
 
Prawdopodobnie to wina płyty ( błędy na płycie lub za duża szybkość nagrania ) lub nagrywarka już szwankuje . Spróbuj nagrać za pomocą clonecd a nie imgburn .
 

silver_99

Użytkownik
Użytkownik
nagrywam 2gi raz predkoscia 3x, wczesniej tez byka 3x... ale sadze ze to wina jakosci plyt :/ kupilem jakies MAXELLE...
 
Maxelle nie są złe , ( choć lepsze są Emtec , Verbatim , Omega , Platinum ) a z którego roku masz nagrywarkę ? Nagraj grę za pomocą clonecd bo imgburn często potrafi spieprzyć płytę .
 

silver_99

Użytkownik
Użytkownik
nagralem 2gi raz i znowu to samo :/ czego to moze byc wina? plyt? programu?

edit: o teraz np ruszylo :/ ale dopiero za ktoryms razem zaskoczylo
czekam na jakies rady od was
 
Może to być wina nagrywarki . Lub tego że podczas nagrywania korzystasz z kompa przez co są błędy na płycie . Najlepiej podczas nagrywania powyłączaj wszystkie niepotrzebne programy .
 

silver_99

Użytkownik
Użytkownik
2 razy odpalilo gre, a teraz po ponownym uruchomieniu konsoli juz nie chce :/ sprobuje wypalic clonecd... ostatnia pusta plytka :/
 

rako91

Użytkownik
Użytkownik
A inne gry jak działają?
Może napęd ci pada.
 

silver_99

Użytkownik
Użytkownik
trzy gry ktore gosciu dolaczyl dzialaj bez problemu, mam tylko problem z ta ktora probuje sam nagrac :/
 

kamilkosz

Banned
Użytkownik
wypal u znajomego :) ja osobiscie nagralem na maxxelach jakies 20 gier, troche na verbatkach a ponad 100 na mintach ;) nagrywarka benq, 2007r ;)
 
Przeczytaj moje wcześniejsze posty i odpisz .
 

silver_99

Użytkownik
Użytkownik
wydaje mi sie ze to wina jakosci plytek, skoro raz dziala a raz nie,a gry ktore dodal sprzedawca z allegro chodza bez problemu... dzis kupie verbatimy, nagram i powiem co i jak

PS. czy napedy w xbox'ie podczas ciaglej pracy chodza glosno? bo mi sie wydaje ze troche glosno moj mieli :p
 

Zozol

Banned
Verbatim Double layer
2.44
Spróbuj Może zadziała
 
Raczej będzie to wina nagrywarki . I tego że podczas nagrywania korzystasz z kompa co powoduje błędy podczas zapisu gry na płytę .
 

silver_99

Użytkownik
Użytkownik
nagrywarka jest pozadna (SAMSUNG), wiec to raczej nie jej wina :p sadze ze to wina tych tanich plyt. kupie verbatimki, nagram i dam znac co i jak :)
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
Daj zrzut z abgx360.
Możliwe ze obraz gry masz uwalony.
 

kamilkosz

Banned
Użytkownik
@#promi jesli obraz by byl uwalony, to w ogole by mu gra nie odpalała. a mu raz dziala raz nie, stawiam na plyty lub nagrywarke
 

silver_99

Użytkownik
Użytkownik


Uploaded with ImageShack.us

i co Wy na to? mi sie wydaje ze wszystko OK

powinienem jeszcze cos zrobic w tym XDVDMulleter? bo wogole tego nie uzywalem, zassalem gre i przepuscilem tylko przez abgx
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
wypal CLONEM CD i predkosc 2-4 nic wiecej nie kombinuj bo musi dzialac,a img burn czesto swiruje i raczej sie nie sprawdza pozdro
 

Do góry Bottom