1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gracze tracą bohaterów wraz z całym dorobkiem w Gta Online

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Październik 7, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Rockstar Games zdecydowało się kilka dni temu wstrzymać system mikropłatności związany z Grand Theft Auto Online. Wydawało się, że podjęto taką decyzję tylko w związku z problemami z łączeniem się do przeciążonych serwerów. Okazuje się jednak, że deweloperzy Grand Theft Auto V mają więcej problemów na głowie, niż tylko przeładowane łącza.

Coraz większa grupa graczy zgłasza znikanie bohaterów stworzonych w GTA Online, a co się z tym wiąże - również wszystkich wypracowanych przedmiotów i pieniędzy. Rockstar Games potwierdziło na swojej oficjalnej stronie, że walczy aktualnie z tą niedogodnością. Firma stara się jak najszybciej znaleźć sposób, by odzyskać utracone przez graczy postacie. Na szczęście w porę wyłączono system mikrotransakcji, więc problem nie jest aż tak duży - nikt nie traci prawdziwych pieniędzy.

Rockstar zgłosiło na swojej witrynie, że poprawia aktualnie również inne problemy:

- pojawienie się komunikatów "Rockstar Cloud Servers Unavailable", "Failed to Host a GTA Online Session".
    - błędy związane z komunikatem Timed out when matchmaking for a compatible GTA Online Session to join"
    - niewłączanie się zleceń
    - błąd związany z wyświetlaniem się komunikatu "Mission Failed" zaraz po rozpoczęciu sesji
    - zbyt długie loadingi przy matchmakingu
    - mieszanie się zleceń z porcji offline na liście Jobs

2. Lotnik421 Xbox One

3. WeRnO

WeRnO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznan
    oby poprawili to jak najszybciej bo wszystko mi zniknęło i nie wiedziałem co to jest :/ Teraz już wiem

4. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po co wypuszczali GTA online skoro ten projekt nie jest dokończony... Masa błędów, problemów. Dobrze, że nie zacząłem grać jeszcze w MP ;)

5. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Można powiedzieć, że GTA online to taka alpha :) Wiadomo, że cala masa ludzi na to wchodzi i serwery nie wyrabiają, ale prócz tego jest cała masa innych błędów.

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalk 4

6. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    cały singiel na 100% zrobiony już chciałem calakować resztę a tu mi multi postać usunęło dobrze że na 8 poziomie. Czekam aż naprawią, trudno może nie będę pierwszy w polsce :(

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    No u mnie podobnie singiel od 30/09 skończony a multi się psuje ;/

Wczytywanie...

Poleć forum