Granie w gre na dwóch konsolach

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

cder

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam xbox series x i w drugim pokoju syn również ma xbox series x i oczywiście swoje konto. Chciałem kupić cyfrową wersje gry korzystając z swojej konsoli i swojego konta. Mam takie pytania:
- czy moge jakoś synowi udostępnić tą gre?
- jeżeli moge to czy będzie mógł grać w tą gre w chwili kiedy ja będę grał na sojej konsoli
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wygooglaj sobie "Konsole domowe" - w necie pełno informacji - na tym forum również.

W dużym skrócie:
- w opcjach na konsoli masz coś takiego jak konsola domowa
- logujesz się swoim kontem na konsoli syna - wchodzisz w opcje - zaznaczasz konsola domowa - wylogowujesz się
- logujesz się kontem syna na swojej konsoli - wchodzisz w opcje - zaznaczasz konsola domowa - wylogowujesz syna
- później każdy loguje się swoim kontem na swojej konsoli

Wszystko macie wspólne - możesz kupować gry na swoim koncie a korzysta również syn. Możecie grać w te same gry w tym samym momencie. Najlepszy sposób.
 

cder

Użytkownik
Użytkownik
Wygooglaj sobie "Konsole domowe" - w necie pełno informacji - na tym forum również.

W dużym skrócie:
- w opcjach na konsoli masz coś takiego jak konsola domowa
- logujesz się swoim kontem na konsoli syna - wchodzisz w opcje - zaznaczasz konsola domowa - wylogowujesz się
- logujesz się kontem syna na swojej konsoli - wchodzisz w opcje - zaznaczasz konsola domowa - wylogowujesz syna
- później każdy loguje się swoim kontem na swojej konsoli

Wszystko macie wspólne - możesz kupować gry na swoim koncie a korzysta również syn. Możecie grać w te same gry w tym samym momencie. Najlepszy sposób.
Dziękuje bardzo. Pozdrawiam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom